В чому я не правий на рахунок борсука?

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Tesoro
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Shubbit


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2015
Сообщения: 170


СообщениеДобавлено: Tue Apr 26, 2016 20:07:13    Заголовок сообщения: В чому я не правий на рахунок борсука? Ответить с цитатой

Всім привіт, все нижче написане це думки людини яка не тримала ні одного з упомянутих приладів (на рахуючи 15 секунд).
Вот я лазив там на форумах, читав, і по своєму невеликому досьвіду зловив себе на тому що рию весь колір без розбору (не враховуючи велике залізо якщо воно дуже явно маскується), а якщо рию все то нафіга мені дисплей? Думаю може в якомусь невизначеному майбутньому перейти на бездисплейник (швидше за все "Піжон"), відгук суперський, надійність всі пишуть шо вище всяких похвал, розділення теж, глибина (з додатковою катухою) на достойному рівні, дуже чуткий на дрібні цілі (мене якраз цікавлять тіки монети, з дитинства колекціоную, жаль Батько не передав своєї колекції бо поки він був в армії то їх вкрали ), тай тишина пошуку я так розумію забезпечена - трава, лоза, і ніяких ложніків.
І вот так мені захотілось того "піжончина" шо ппц, але через пару днів відпустило. Чому? Чуваки та він 14 600 коштує, новий, якшо враховувати ше докупку катухи то получається ціна НОВОГО 705!!! Так, я не спорю шо в австарвлійця дуже багато лишніх функцій, як то підсвітка екрану, можливість вибіркового виключення цілей, ота фігня шо прибор сам пістроюється під почву, мультитон, відстройка від шумів (не впевнений, в моєму Т2+ вона нічого не дає, ложніки або є, або їх нема, здвиг частоти ненужня цяцька), ну але всеодно ви за ті самі гроші получаєте афігітельний цифровик, чи не так? Можна в ньому замотати дисплей ізолентою, і маєш той же бездисплейник... Невже з борсуком буде більше знахідок, бо мене в ньому приваблює абсолютно все крім ціни...
Підкажіть фанати тесоріків в чому я не рпав? (а то не получите поповнення в своїх рядах )
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Killerokk


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.01.2013
Сообщения: 370


СообщениеДобавлено: Tue Apr 26, 2016 21:48:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Shubbit
Я вважаю що не обов'язково брати новий прилад, можна придбати б/в, з котушкою та ще й з залишком гарантії. Кожний хвалить прибор який йому подобається, або який ліг так кажучи в руку. Я наприклад мав спочатку Аську, потім потягнуло на щось краще - купив АТ Про. Після прохора придбав "Барсука", і ніяк не жалію, маю ще одного аналога на озброєнні, на дісплей якось не тягне. Вирішувати Вам. Правда кажучи перші пару місяців після придбання боявся розбити "Барсука" об дерево ) З пов.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Aprelskiy


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.02.2013
Сообщения: 189


СообщениеДобавлено: Thu Apr 28, 2016 15:07:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

за 500 доларів брав барсука здається в 2013р кроли долар по 8 був. на той час 4000 грн цілком зрозумілі і адекватні за нього гроші були.. зараз якщо б починав не знаю чи купував би при теперішньому курсі і ціні в грн... а сам борсучок дуже НАДІЙНИЙ і ЗРУЧНИЙ. Мабуть можна порівняти з калашем). Всі ті підсвітки окремі супер пупер діскріми то від лукавого) В борсука режими - 1 копай -цвітняк, 2 -не копай - чорнина, 3 - хоч копай -хоч не копай - велике щось чорне чи іржаве) Для більшої глибини - дд катушка обовязкова ( детеч альтімейт 13 наприклад), цідити вибиті місця -штатка рулить чудово, навіть пін не потрібен. Спочатку мені не вистачало чогось типу - чому він не відгукується на цвітняк тоненьким голосом а на чорний грубим?, потім звик і зрозумів що однотон це його перевага, все простіше сприймаєш і на автоматі легко з ним ходиш і не втомлюєшся, не витрачаеш свій час на зайві роздуми і аналіз який тон, що на дисплеї, високий сигнал і т д).
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


yuraura


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.06.2014
Сообщения: 1250


СообщениеДобавлено: Thu Jun 02, 2016 19:39:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Здравствуйте. Борсук професиональный МД а терра полупроф. Решать Вам. Я свои первые пять выходов было страшно вспомнить. Хотелось забросить или разбить об дерево. В борсука один тон но очень информативный, а слух у каждого индивидуальный. И еще один + который Вы не упоминули - ето его легкость. Вобщем решать только Вам. Теркой не пользовался- потому ничего в ее адрес написать не смогу. С ув.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Tesoro Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы