Вїзд до лісу

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Законодательство Украины
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
AlexBuldozer


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.04.2016
Сообщения: 224


СообщениеДобавлено: Fri Jun 10, 2016 13:30:07    Заголовок сообщения: Вїзд до лісу Ответить с цитатой

Доброго дня шановні камради!!!

На днях, з друзями зіткнулись з наступною проблемою: в нас в місті є одне велике лісництво (не заповідник) і ми ж звичайно, як повноцінні копачі, туди їздим в "пошуках скарбу". Так, саме їздим, оскільки ліс великий і в кілометровій зоні від краю лісу можно ноги поламати від ямок "друзів камратів" (а скільки там таких було, що їх засипають за собою), а тому приходиться їхати в глибину лісу на 2-3 км.
В ліс звичайно вхід через шлагбаум, який відкритий по буднях. І ось, якось, близь 19 години, виїзжджаючи з лісу - шлагбаум закритий... Ми, в телефоному режимі знайшли лісника, він приїхав, і почав висловлювати своє "фе": що йому не подобається, що тут хтось їздить по лісі і він буде кожен день в 17.00 закривати шлагбаун (те, що ми ліс не крадем, а копаем, він перевірив щн на 2-й день, як ми появились в лісі)...
Ми, багатозначно промовчали, сіли в свій Хамер моделі УАЗ і поїхали...
І ось, я перелопатив тонни законодавства, і чіткої відповіді на те, чи можу я їздити машиною по лісі не знайшов. Є обмеження щодо їздити в пожежонебезпечний період. Можливо, є якісь нормативно-правові акти їх структирних органів, чи інструкції, які передбачають обмеження проїзду по лісі в певний час чи взагалі?
Буду дуже вдячний.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
kym4uk


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2009
Сообщения: 3016


СообщениеДобавлено: Fri Jun 10, 2016 20:13:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Берете бумагу и пишите ЗАПРОС на ИНФОРМАЦИЮ или Обращение В Лесничество или Министерство к которому оно принадлежит. Пишите свой вопрос-- ПРОШУ Вас объяснить , имею ли я право ездить на машине по лесным дорогам..Имеет ли право работник лесничества перекрывать дорогу шлагбаумом с замком и ограничивать данное мне Конституционное право на свободу передвижения.
Пока не начались дискуссии и советы, пишите письмо..
и у Вас будет бумага с четкими ответами через месяц, которую вы сможете тыкнуть лесничему если что).
С Ув. кумчик.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Законодательство Украины Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы