Как я стал кладоискателем!

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Начать новую тему    Ответить на тему    Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска
Предыдущая тема :: Следующая тема  
балбес

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Sun Aug 07, 2016 21:28:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Историей всегда интересовался. Заказали знакомые КИТовский импульсник. Сделал сразу два, один для себя. И понеслось.
Посмотреть профиль Профиль на аукционе
Д@цент

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Sun Feb 05, 2017 14:52:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Стас, сейчас с Гарретом ходишь?
vetal33

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Wed Apr 19, 2017 17:49:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня. Моя історія даної хвороби, не така красочна, як у інших. Але всеж, придбав мій кум в кредит евро асю, сидимо з ним, під його хатою в селі, курим, роздивляємось чудо прибор. Заходить в цей час на подвіря недалекий сусід-забулдига по цигарку і під час розмови видає, а в мене на городі колись монети находили, ми з кумом, йо.. на.. , пішли. Зачепившись за даний город( на якому, як потім виявилось була корчма), вискочив результат, 36 патагонів, та полтораки з шестаками, всього 260 монет за три дні копу. В кінці третього дня, коли сигналів не було, кум приліг на траву і сказав, що копати більше не буде, хребет болить. Яж взявши прибор, кружляв по квадрату 30*30 м. і виловивши сигнал, який не копавби і зараз зі своєю 705, витяг з ямки дуката 1766 р.,це був перший симптом. Було ще 5 дукатів. Радості було повні кармани. Але я не про це, тоді подумав, що коп це моє,(кум через тиждень продав монети і МД), але пізніше виявилось, що то був для мене мізерний поштовх, а от коли почав отримувати задоволення, не тільки від знахідок, але від поїздки та пошуку, краєвидів, від того, що закопав ямку не добропорядкого камрада, зрозумів що я цим буду жити поки ноги несуть. А коли продав ствол, відмовився від поїздки на рибалку, кинув палити(це як мені здалось забирало годигу копу в день) дружина сказала, все захворів. Щось згадаю, то добавлю, всім вдалих виходів на цікавих знахідок.
Bugel

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Fri Jun 23, 2017 08:13:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я кладоискателем родился.

шчасливчик

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Fri Jun 23, 2017 09:07:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А меня папа с мамой выкопали!
Только мне об этом не расказывали...
Посмотреть профиль Профиль на аукционе MSN Messenger MSN Messenger
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Страница 10 из 10

Перейти: