Сьогодні шукав (12.07.2017).,знайшов не те шо шукав...

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+23
santanaren


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.11.2015
Сообщения: 4597


СообщениеДобавлено: Wed Jul 12, 2017 22:31:53    Заголовок сообщения: Сьогодні шукав (12.07.2017).,знайшов не те шо шукав... Ответить с цитатой

Доброго здоров"я друзі.
..Петра та Павла..,ну якось до обіду "перемарудився" з кімнати в кімнату..,від телевізора до холодильника ..,а з обіду вирішив поіхати,пошукати загубленний чехол від телефона...
-"манюха ..,ПІК-ПІК ?" ..,імене навіть ніхто не намагався залишитись вдома...
Отже поіхали...



друзі.місце те саме.що і в попередньому звіті.тому природи не багато...
зерно достигає..,скоро,друзі..,скоро почуємо гуркіт в полях



намагався ходити старим маршрутом.лише вже не повздовж . а поперек ..,
і от дивина пішли знахідки...



якась цікава монетка "забрел"а в наші краі,в ті,далекі часи...



"Бам-бам"..,що за місце..,дивина..,"совєтіки" не закінчуються...



..,але я вам хочу сказати,друзі..,що після великих "перерв"."совєтіки" приємніше підіймати а ніж просто по 5-6 годин блукати без сигналів...



хоча я не дуже сподіваюся на "файні" знахідки,та все одно з кожним "хорошим" сигналом якесь прємне відчуття "вганяє" по тілу




місце . в будь якому випадку перспективне..,хоча і засипане напв-сучасними монетами...









десь зо дві годинки вглядався в травичку ,але так і не побачив я свого чехла від телефона(загубленого на минулому копі)..,
Вирішив "грець" з ним треба зосередитись на пошуку

спробував трішки в високих травах...





на довго мене не вистачило..,важко в високих травах,хоча й сигнали там були..,ну нічого глибока осінь мене ще приведе сюди...
Тілки ступив на "випас" як "за-бем-кало" 10 копійок,дивлячись на мене прямо з трави.межи підсохшими коров"ячими ...






крок за кроком я й не зрозумів як опинився на іншому боці старовинного русла і одразу злапав "БАМ-БАМ-БАМ"...

по обрисах монети . зрозумів що це вже не "совєтік"...



якийсь "блатний" імператор..,проглядаєтсья корона на макушці як капюшон у "гопника"...
приємна знахідка,особливо я це розумів бо зовсім не очікува на неі сьогодні...



так ну шо трошки "напарпав"..,можна і повертатися...



так..,а де там моя собачка...
- "Барса!!!"..,- Ти де ???
Ага . займаєтся своіми справами.додому ще не скиглить.отже пошукаю ше трошки



так ,треба походити пооцій галявині.щось тут підозріло , забагато ,чорних сигналів...



..,"хоча би щось викопати.щоб проаналізувати ямку": подумав я і заходився петляти в пошуках більш менш кольорового сигналу...



"злапав" на диво чіткий,кольоровий сигнал.межи нескінченними "чорними" дир-дир...

ага...ось воно що..,чорненька земелька та глинка запечена ...



так а що ж там сигналило?...



монетка лиса..,але я здогадуюсь,що це "боратінка"..,так і що це мені дає?




Та "боратінка" може бути де завгодно...заспокоюю я себе і потихеньку рухаюсь далі намагаючись "винюхати" більш менш потрібний сигнал..,
О крім чорного та напів чорного не було вже біля пів години і я вирвшив копнути будь що аби визначити кордони ділянки...
І от напів чорний...хм навіть не знаю ..,ну якийсь не звичний для мене сигнал...
Я викопав і зразу чомусь згадав камрада .який частенько іх підіймає а я лише мріяв...
привіт шановний chapaj...



я починав втрачати врівноваження..,як я хотів його знайти...











"манюха" думає: "..,посплю.поки хазяін дуріє від радощів...




Все йдем до машини і якщо вже злапаємо..то лише 100% -ий сигнал...
Йшли швидко,мені кортіло швидше до дому і швидше роздивитися мій перший нак ...
Сигнал..,100%-ий...



Майже біля машини.., знову 100%-ий...



Друзі,я знаю.що для багатьох з вас це..,так собі знахідки.,але я радію як мале дитя ..,і вас запрошую порадіти...













Дякую всім за увагу і нехай вам всім щастить!!!
З повагою Дмитро.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
varo


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.12.2007
Сообщения: 1638


СообщениеДобавлено: Thu Jul 13, 2017 05:33:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Блин, так я ваши отчеты только по черному чехлу и определял, и как мы теперь будем делать? (по еврейски сказал). Срочно в лавку за таким же чехлом, колено не то Где динарики?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
MarcoPolo


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.07.2014
Сообщения: 150


СообщениеДобавлено: Thu Jul 13, 2017 07:45:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я так само радувався від першого нака. Вітаю і вас)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
postskriptum


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.08.2012
Сообщения: 2733


СообщениеДобавлено: Thu Jul 13, 2017 09:06:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Гарний і цікавий звіт ! Дякую !

з пов.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Salex777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.04.2015
Сообщения: 973


СообщениеДобавлено: Thu Jul 13, 2017 09:26:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю.Як завжди чудова розповідь.
Завжди про Вас вспоминаю, коли говорять, що Гарик не бере золото "чекістов".. накі...металопластику..Бо сам хожу з таким,і часом думаю змінити, але дивлячись ваші звіти, то заспокоююсь,що якщо маєш то знайдеш.
Так тримати!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
chapaj


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.04.2014
Сообщения: 2932


СообщениеДобавлено: Thu Jul 13, 2017 09:53:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну поздравляю с первым (и сразу скажу-зачетным ) наком , скифчики архаичные радуют особо , вид у них-закачаешься , это не семечки , тут моща чувствуется .
век эдак 8-6 до типа нашей эры.
поздравляю с выходом

кстати я их не много наколупал -12 штук всего , на толпу-за 40 наверно , но есть экземпляры- отпадные.
Удачи вам . и новых наков и не только.

С уважением.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
chapaj


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.04.2014
Сообщения: 2932


СообщениеДобавлено: Thu Jul 13, 2017 09:56:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

+ закинул, за нак то , ну - на дальнейшее пополнение коллекции по таким рарикам .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
jekalife


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.11.2014
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Thu Jul 13, 2017 10:27:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

щиро дякую за чудові позитивні звіти
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
VSanya


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.08.2012
Сообщения: 3987


СообщениеДобавлено: Thu Jul 13, 2017 10:37:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Красивый коп. +1
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
анархотурист


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 7086


СообщениеДобавлено: Thu Jul 13, 2017 15:18:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Зачетный нак!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Soul2013


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.08.2013
Сообщения: 1290


СообщениеДобавлено: Thu Jul 13, 2017 17:01:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Отчет как всегда отличный, чехол был конечно знаковым, но думаю найдется. Или такой же будет новый.
Нак конечно зачетный , поздравляю с первым, и пожелаю накопать еще много , но ,честно говоря вы меня удивляете , (вместе с Чапаем), то ли у Вас места наками небогатые, то ли вам просто не попадаются. Большинство звенит стрёмно, но если уже настроится, то слышно их четко. Не скажу что у нас вёдрами наки с копа несут , но находки достаточно не редкие, и по количеству и по разнообразию.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
GraFF777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.12.2014
Сообщения: 865


СообщениеДобавлено: Thu Jul 13, 2017 18:12:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Отличный отчет. Спасибо за позитив. Удачи в новых поисках и ярких и интересных находок.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
santanaren


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.11.2015
Сообщения: 4597


СообщениеДобавлено: Thu Jul 13, 2017 20:22:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Уважаемые
varo.,искаю чехол на просторах интернета..хотя наверное буду в городе и просто куплю..,а то и в правду "денарики"перестанут попадаться без чехла .,спасибо что заглянули!!!

MarcoPolo..,дякую Вам!!!

postskriptum..,дякую Вам!!!

Salex777..,я також , поки що , впевненний ,що якщо знахідки є , то "АСЯ" іх "винюхає" , а от якщо вибито..,то вже будь яким прибором важкувато щось знайти...
Дякую Вам!!!

chapaj..,спасибо Вам,я думаю с того места еще "почерпнуть" находок...
и это: помнится Вы говорили "..-нам бы пару денариков"..,так вот желаю Вам их по паре , как минимум ,за каждый выход!!!

jekalife..,щиро дякую , що завітали!!!

VSanya..,спасибо Вам!!!

анархотурист..,спасибо Вам!!

Soul2013..,я вообще думал,что "боевые" действия тех времен проходили очень редко в моих краях,а то и вообще все было миролюбиво..,Много где искал,много всего разного подымал а наки ну просто редкость...
Спасибо Вам!!!

GraFF777..спасибо Вам!!

Удачи вам парни!!!

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ГРОМИЛА


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.10.2012
Сообщения: 6265


СообщениеДобавлено: Fri Jul 14, 2017 21:26:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

красивый коп. Мои поздравления.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
santanaren


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.11.2015
Сообщения: 4597


СообщениеДобавлено: Fri Jul 14, 2017 21:32:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Уважаемый
ГРОМИЛА
спасибо что заглянули.,удачи Вам!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
decebalus


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.02.2011
Сообщения: 840


СообщениеДобавлено: Mon Jul 17, 2017 13:31:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

когда-то через много лет важными будут не столько находки сколько воспоминания о том как они были найдены, красивых вам находок и приятных воспоминаний. +1 понравился отчет, тому кто умеет радоваться малому и Господу приятно преподнести большее. Самому захотелось куда-то поехать.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


santanaren


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.11.2015
Сообщения: 4597


СообщениеДобавлено: Mon Jul 17, 2017 16:21:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Уважаемый
decebalus
..,точнее и не скажешь.,приятный отклик от Вас в этой теме.,спасибо.
Удачи Вам!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы