Октавіан Август (вдруге за тиждень) (Фото та відеоролик)

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+14
Kyryniak


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.03.2014
Сообщения: 337


СообщениеДобавлено: Sat Sep 16, 2017 11:34:12    Заголовок сообщения: Октавіан Август (вдруге за тиждень) (Фото та відеоролик) Ответить с цитатой

Дай Боже здоров"ячка хлопаки, давненько я тут не появлявся, а за цей час вдалося дещо відковиряти із родючих чорноземів Західної України. Власне всім цим і хочу сьогодні поділитися з вами.

Чесно кажучи навіть не знаю з чого почати, але оскільки в заголовку теми прозвучало всім відоме ім"я то почнемо саме з нього. З Октавіана!
Багато разів з моїх уст звучала фраза, що знайти я хочу саме Октавіана Августа, от не знаю чому саме його. Чимось він мене притягував. І от сталося це, вивалився із землі обломаний дряхлий шматок срібла...Нє, ну я і до цього знаходив обломаних і вбитих республіканців вже навіть і привик до цього, тому сильно не засмутився, але от коли я дізнався що то саме той імператор, ім"я якого якого я називав найчастіше то скажем...трошки смутку було Ну власне менше тексту...до вашої уваги ФОТО!

НЄ ХЛОПАКИ СТОП! Не можна починати звіт із фотки обломка. Давайте спочатку вам покажу фото іншого Октавіанчика, цей хоч і зализаний та хоча не зломаний... Ось...






Власне отаким був другий динарій, а отепер можна і першого вам показати, знайшов я його практично біля самої польової дороги де часто фермерська техніка катається можливо саме через це він попався у такому стані.









А кількома днями пізніше я знову ж таки взяв МД і рванув вечерком пошаритись трохи по городах, за 4 години пошуків я встиг змокнути під дощем, дико замахатись від шмурдяку і реально не побачив жодної монети...ЖОДНОЇ МОНЕТИ
І вже збираючись до дому. практично в істєріці, побачив участок де хлопака якийсь моркву позбирав 2х6 десь, думаю а чим чорт не жартує

Народ, ох вже то відчуття коли в останній момент, коли вся надія вже втрачена, вивалюється круглячок, той якого ти шукаєш і через відсутність якого бісишся. Динарик з "тортиком" як каже камрад Ігорко) а насправді Посмертний Антонін Пій, хоч один попався в нормальному стані





Доречі про Ігорка, він теж відзначився. Троянчик крисивий йому попаався




А ще ми трохи згадували смак дитинства, впринципі спонукав нас до цього голод, а перекус залишився вдома)





Попадались ще нам знахідки від яких серце починало битись скоріше...





Були і рядові круглячки









було ще таке))





Срібна фібулка....ой пробачте оплавок срібної фібулки, йому я сильно не зрадів але і то хліб...






Було звичайно і трохи шмурдячка)


І під фініш запропоную вашій увазі відеоролик) http://www.youtube.com/watch?v=_-pXPv_zGWw





ДВА ВІДЕОРОЛИКИ)



http://www.youtube.com/watch?v=wC4H-kAXkv4
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
VSanya


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.08.2012
Сообщения: 3987


СообщениеДобавлено: Sat Sep 16, 2017 12:09:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хорошо провели время. Поздравляю +1
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Kyryniak


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.03.2014
Сообщения: 337


СообщениеДобавлено: Sat Sep 16, 2017 12:11:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

VSanya писал(а):
Хорошо провели время. Поздравляю +1

Спасибо большое)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Olecsaavreliy


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.12.2016
Сообщения: 236


СообщениеДобавлено: Sat Sep 16, 2017 12:31:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю гарні монетки
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
анархотурист


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 7086


СообщениеДобавлено: Sat Sep 16, 2017 12:53:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Kyryniak
Октавиан супер!, Траян в сохранчике - бомба!
Молодцы пацаны!
Сегодня и я залью новое кино. Не пропустите - привет вам там передал и ссылочку на ваш канал! Так что подписчиков ещё немного прибавится
Удачи хлопаки!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Kyryniak


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.03.2014
Сообщения: 337


СообщениеДобавлено: Sat Sep 16, 2017 13:41:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

анархотурист писал(а):
Kyryniak
Октавиан супер!, Траян в сохранчике - бомба!
Молодцы пацаны!
Сегодня и я залью новое кино. Не пропустите - привет вам там передал и ссылочку на ваш канал! Так что подписчиков ещё немного прибавится
Удачи хлопаки!!!

Спасибі вам велике, чекатиму з нетерпінням...відповім вам тим же, давно хотів привіти передати та все руки якось не доходять)
Успіхів
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
yasen


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.02.2016
Сообщения: 412


СообщениеДобавлено: Sat Sep 16, 2017 17:00:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Гарні монети у вас попадають,вітаю зі знахідками.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ГРОМИЛА


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.10.2012
Сообщения: 6265


СообщениеДобавлено: Sat Sep 16, 2017 18:54:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хорошие находки. Поздравляю.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
RuSS1978


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2012
Сообщения: 1484


СообщениеДобавлено: Sun Sep 17, 2017 08:14:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не дурно , так держать . И я завтра поеду .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
GraFF777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.12.2014
Сообщения: 865


СообщениеДобавлено: Tue Sep 19, 2017 20:23:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Отлично прогулялись. Мои поздравления. Успехов в новых выходах и не менее ярких находок.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Kyryniak


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.03.2014
Сообщения: 337


СообщениеДобавлено: Sun Sep 24, 2017 08:45:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Спасибо ребята, бедем стараться
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Stiffler


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.09.2014
Сообщения: 1194


СообщениеДобавлено: Wed Sep 27, 2017 06:53:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А где Игорко пропал?))С контакта удалился..Крутые находки,лайк вам!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы