акумулятори АА

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:-1
yalinko


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.05.2014
Сообщения: 41


СообщениеДобавлено: Wed Oct 18, 2017 03:17:15    Заголовок сообщения: акумулятори АА Ответить с цитатой

Доброго часу доби (гарна фраза як на 4 ночі), шановні камради. Підкажіть, будь ласка, по акумуляторах для МД, а то трохи кумарить носити жменями батарейки в коробку в Watsons. Поки юзав сольові Videx (десь 24 грн в Ашані/4 шт.), годин на 8 хватало точно. МД - X-terra 305 + Nel Tornado. Покурив тут стару тему:

http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=210240&postdays=0&postorder=asc&start=0

кажись, Eneloop на 13 рік були явно в лідерах. Чи щось змінилось станом на цей час? Чи є сенс (економічний) перейти на акумулятори?
La Crosse BC700 і 8 Eneloop стануть разом в 919+8*105=1759.

тут https://f.ua/la-crosse/bc700.html
і тут https://bestbattery.com.ua/aa_battery/aa_battery_sanyo/sanyo_eneloop_xxb_blister

Не кислий такий поріг входження в 1800 грн з доставкою. Зарядка то надовго залишиться зі мною, а от акумумятори? Кажуть, адекватний період експлуатації їх - десь 2 роки +/-. Є сенс взагалі заморочуватися? ПС: копаю не часто, на жаль, не вистачає часу на улюблене заняття. Ну і сепесе, звичайно, за якісь поряди. З повагою, Олександр.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Semiador


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.03.2013
Сообщения: 1179


СообщениеДобавлено: Wed Oct 18, 2017 13:07:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня!
В мене саме така зарядка з такими ж акумуляторами Eneloop тільки білими, в них ресурс 800 циклів але менша ємкість. Повного заряду вистачає на 2-3 повноцінні виходи, з 2013 року користуюсь, майже кожні вихідні в полях, ще мінімум на стільки ж має вистачити. Не знаю, як ви нарахували 2 роки експлуатації, навіть з циклом 500 зарядів - це по суті безперервне використання.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bc282


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.02.2017
Сообщения: 154


СообщениеДобавлено: Wed Oct 18, 2017 19:36:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю.
Eneloop 2600 чорні (нові 5 шт)
https://bestbattery.com.ua/aa_battery/panasonic_eneloop_aa/panasonic_eneloop_pro_2550_n_pack
користуюсь років 3 і зарядка La Crosse BC500 (брав б\у за 250 грн на ОЛХ) заряду вистачає на 4-5 виходи по 5-6 годин - практично заряджаю раз на місяць (10-12 циклів в рік), от і порахуйте на скільки років їх вистачить. Використовую на Вікінгу з Голіафом.
Тільки поставте додаткове гніздо на 5 акум. (1.2 в х 5 = 6В)
З повагою.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
yalinko


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.05.2014
Сообщения: 41


СообщениеДобавлено: Thu Oct 19, 2017 10:52:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня! Дякую за розгорнуті відповіді, про 2 роки читав тут на форумі, ясне діло, що може бути +/- півкорови, в залежності від зарядки/режиму заряджання і тд... Я тільки за, щоб вони служили подовше. Ваш досвід додає оптимізму.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
yalinko


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.05.2014
Сообщения: 41


СообщениеДобавлено: Thu Oct 19, 2017 10:57:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А про 5 гніздо для акума - давня байка. Актуально це лише для МД, в яких немає стабілізатора в схемі. Для прикладу - Ася 250, ну або моя Тьорка 305 такий має, як і всі фірмові прилади. Відсутній він, кажись, лише в 'гаражних' МД, це правда. Плюсонути, на жаль, не можу, треба нафлудити аж на 75 повідомлень, тому примайте віртуальне пивко
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
SERGIUS


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.03.2011
Сообщения: 197


СообщениеДобавлено: Wed Nov 08, 2017 21:39:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

https://bestbattery.com.ua/aa_battery/fujitsu_aa_2550_n_pack
Вот ваши аккумы,4четвертое поколение,нет эффекта памяти, чистый джапан.только берите без упаковки ,так дешевле.и в пластиковом боксе-удобно хранить.
У меня такие.когда купите ,разрядить (на умном зарядном) и снова зарядитьдо полной зарядки,будет реально больше чем заявлено производителем,производятся на одном заводе с эелопами,только на разных линиях,а технология и тд.и тп,короче этикетки разные а аккумы одни и реже,в энилопах вы платите за бренд более раскрученый.
У меня ещё в запасе два комплекта (по 8 шт) айсманн 2850mAh покупал в2012г
досих пор пашут,используются крайне редко.один комитет комрад юзает с ГМП,второй отдыхает.
По зарядному хороший выбор ,ла кросса или можно брать технолайн,это одно тоже,собираются на одном заводе,одни дия Америки,другие для европейских стран.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Mvasily


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.09.2017
Сообщения: 52


СообщениеДобавлено: Sun Jan 14, 2018 15:00:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Здравствуйте уважаемые форумчане! Читал я много но всеравно ничего не понял. У меня вопрос относительно металлодетектора Кощей 20 Турбо.
4-х батареек хватает на один день копа.Может кто подскажет какой аккумулятор можно поставить на этот металлодетектор? Заранее благодарю.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы