Багато срібних монет, на оцінку.

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты средневековой Польши и Литвы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+7
ytiloiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.08.2016
Сообщения: 117


СообщениеДобавлено: Tue Jul 04, 2017 08:32:12    Заголовок сообщения: Багато срібних монет, на оцінку. Ответить с цитатой

Дякую любі мої що зайшли глянути ...
Прошу при змозі переглянути, та допомогти в оцінці знахідок...
Якщо виникне бажання придбати,
пишіт вражаючу ЦІНУ, виставлю на торги ...
Дякую, приємного перегляду, це силка на відео огляд... http://www.youtube.com/watch?v=nP-F5MGnyV8
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Пользователи Виолити оценили* предмет, и рекомендуют стартовую цену в размере:
500 грн.
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
RobotViolity


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2011
Сообщения: 798046


СообщениеДобавлено: Tue Jul 04, 2017 08:32:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль ЛС
Копач


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.12.2010
Сообщения: 17889


СообщениеДобавлено: Tue Jul 04, 2017 09:05:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ytiloiv писал(а):
Прошу при змозі переглянути

Знаєте, переглянув Ваше відео, правда не все, бо сльози не дали додивитись але обов"язково перегляну до кінця, Ви талановита і самоіронічна людина!!!
Чекаю нових Шедеврів!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ytiloiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.08.2016
Сообщения: 117


СообщениеДобавлено: Tue Jul 04, 2017 09:24:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую, саме так мабуть і є.
Як надумаєте додивитись до кінця, візьміть салфетки, або рушничок ... бо я вже другий день не нахожу собі місця, плачу, сльози витираю... це як в анекдоті про покупку втомленого авто:
покупець питає - а подушки безпеки є ?... так дві є... , а АВS ?, ТАК - є, працює!.... а махрове полотенце є ?
а це шо ?... ну полотенце, є !?... а навіщо? - пита продавець.... ну як навіщо, їдеш плачеш, сльози витираеш...))
Дякую.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Zemlyak2


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.12.2015
Сообщения: 2004


СообщениеДобавлено: Tue Jul 04, 2017 09:35:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

нет слов-а слёзы? это
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Кум15


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.11.2011
Сообщения: 9719


СообщениеДобавлено: Tue Jul 04, 2017 18:53:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Р - це романтичний статус Шикарна класифікація ступенів рідкості
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Копач


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.12.2010
Сообщения: 17889


СообщениеДобавлено: Wed Jul 05, 2017 08:02:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сьогодні знову зміг додивитись тільки до того, як Ви здавали великі монети в ломбард а вони Вас везли до дому і щоразу на новому авто..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ytiloiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.08.2016
Сообщения: 117


СообщениеДобавлено: Wed Jul 05, 2017 16:01:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хай Бог милує і сохраняє, щоб я до них ще йшов ... обібрали як липку і не здороваються вже і не підвозять ... признаюсь, тіло історії було не зімною, а з моїми попередниками, ще коли цього ресурсу не було, то брати і сестри несли статки в "безодню."
Ще ні разу не продививсь, стримано і не засміявшись,
особливий ефект - коли всі вже вляглись і сплят, а ти душишся серед ночі з сміху... і що цікаво, повторити оповідання в такому дусі вже не можливо...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ytiloiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.08.2016
Сообщения: 117


СообщениеДобавлено: Mon Jul 10, 2017 10:35:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Может кто чё рассма атрел, а ? )))) А то, как то печально тема зависла...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ytiloiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.08.2016
Сообщения: 117


СообщениеДобавлено: Wed Aug 09, 2017 13:30:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Попозицыя в силі , надія є ...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
lucky guy


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.06.2017
Сообщения: 183


СообщениеДобавлено: Thu Aug 10, 2017 00:36:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрий вечір . Ціна тих всіх копійочок невилика гривень 100 . Бо то є брухт ((( в такому стані нажаль...
Скажіть одне , як така людина , а судячи з відео ви позитивний добрий чоловік, як ви взяли і понесли до ломбарда монети ????? Це все одно що знов закопати їх в землю . Дозвольте поцікавитися скільки вам за них дали , та за які саме???
Бажаю вам ще неодну таку знахідку, тільки цього разу без ломбардів.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ytiloiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.08.2016
Сообщения: 117


СообщениеДобавлено: Tue Nov 14, 2017 12:42:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

stas_antropov писал(а):
Ціна тих всіх копійочок невилика гривень 100 в такому стані нажаль...
Скажіть одне , як така людина , а судячи з відео ви позитивний добрий чоловік, як ви взяли і понесли до ломбарда монети ? Дозвольте поцікавитися скільки вам за них дали , та за які саме???
Бажаю вам ще неодну таку знахідку, тільки цього разу без ломбардів.

Наразі вже день, тому доброго дня всім хто завітав.
Дякую окремо - людині під ніком - "stas_antropov" - все сталося як по Вашому бажанню - http://www.youtube.com/watch?v=7HUuTdoOezY
- тато сказав не хвалитись, але я не втримавсь.
Ви питаєте як я дойшов до того що відніс в ломбард? - навіть не знаю що сказати - стидоба якась, я трохи хильнув на радості в сільській кооперації, а вони побачили що я веселий и ранецць тоді був набитий добром, то вони зробили хід конем і вгостили мене ще пивом 1817, чи 1812 - не памятаю, коли я очнувсь, був трохи забінований але гіпсу не було ... ранець - був вже не такий повний ... далі знову я хильнув і мені вже була не важлива ціна ... далі не буду розповідати - соромно...
Ві питаете скільки дали мені - то скажу, що добре дали, дві неділі лопати не міг піднести, все дружина порала. Під кінець другої неділі дружина запримітила що кульгаю не на ту ногу і лафа закінчилась. То це ось зробив фото - може хто запримітить серед залишків розкоші якийсь раритет. За 100 гривень покищо подумаю, кажуть курс підріс - десяток яєць домашніх 40 гривен, на зиму кажеть ще ціна піде ...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ytiloiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.08.2016
Сообщения: 117


СообщениеДобавлено: Tue Dec 12, 2017 22:14:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ось Вам - https://auction.violity.com/63698312-kollekciya-ostatki-podlinnyh-srednevekovyh-lichno-najdennyh-falshakov-i-serebryanyh - поставив резервну ціну, попередній раз набило 257 https://auction.violity.com/62231750-kollekciya-ostatki-podlinnyh-srednevekovyh-lichno-najdennyh-falshakov-i-serebryanyh- це виявилось замало, тому прошу долучитись ...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


vanyvika75


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.12.2013
Сообщения: 538


СообщениеДобавлено: Tue Dec 19, 2017 14:27:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сьогодні я у важких роздумах та сум’ятті, завершуються торги, в цьому році більше резикувати не має бажання, старт з однієї гривні не дає радості. Покращити свій фінансовій стан не вдається, печалька.
Нагадую поціновувачам - резерв - 400 гривень. Детальні фото дивітся під описанням лоту, там чудові фото, які говорят самі за себе.
З наступаючими святами - побратими і подруги по життю.
https://www.youtube.com/channel/UCzXoVSWYJs-vwvOIKTl5Pwg
-------
— Я всего добился сам...
— Но ты же психически нездоровый и нестабильный человек с огромной кучей проблем...
— Зато сам...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты средневековой Польши и Литвы Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы