Полторак 1620 Допоможіть з оцінкою і степенем рідкості

На страницу Пред.  1, 2  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты средневековой Польши и Литвы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+2
OtitO


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.08.2014
Сообщения: 154


СообщениеДобавлено: Wed Feb 14, 2018 20:18:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

https://auction.violity.com/68920185-poltorak-1620-r6-cshit-gerba-sas
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
Скарбник 7


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2011
Сообщения: 747


СообщениеДобавлено: Thu Feb 15, 2018 10:36:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго всім дня.OtitO щось дивне твориться із Вашим півтораком,монета нечаста,а за торгами спостерігає ( крім мене ) всього навсього 5 людей.Невже колекціонерам монет Речі Посполитої не цікаво ,чи може вона продається кожнього місяця,чи може вона вже є у всіх колекціях?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
OtitO


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.08.2014
Сообщения: 154


СообщениеДобавлено: Thu Feb 15, 2018 11:25:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Скарбник 7
Доброго дня) можливо тому ,що реклами не взяв))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
valerion


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.11.2013
Сообщения: 493


СообщениеДобавлено: Thu Feb 15, 2018 20:23:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Скарбник 7 писал(а):
Доброго всім дня.OtitO щось дивне твориться із Вашим півтораком,монета нечаста


То все желающие продать.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Скарбник 7


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2011
Сообщения: 747


СообщениеДобавлено: Sat Feb 17, 2018 21:53:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго всім вечора.OtitO щось зі скрипом,по маленьку торги рухаються,а я думав що зацікавлення монетою буде більше та торги будуть активніші.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
OtitO


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.08.2014
Сообщения: 154


СообщениеДобавлено: Sun Feb 18, 2018 10:27:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Скарбник 7
Доброго ранку,можливо торги стануть жвавіше в останню год) або тема півтораків сігізмунда уже не така актуальна,тепер думаю чи варто R7-R8 виставляти з таким роскладом)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bookanir


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.12.2007
Сообщения: 10656


СообщениеДобавлено: Sun Feb 18, 2018 11:06:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

OtitO писал(а):
чи варто R7-R8 виставляти

Скорее всего это уже монеты с более низкой степенью редкости.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Скарбник 7


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2011
Сообщения: 747


СообщениеДобавлено: Sun Feb 18, 2018 13:37:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго всім дня.OtitO якщо брати до уваги польську градацію рідкості R 8 - 2-3 відомих екземпляри та R 7- до 10 екз. то насправді ці степені рідкості до півтораків притягнуті за вуха (насправді їх відомо значно більше).Для прикладу я візьму драйпелькер 1634 року з легендою аверса (GVS.ADO) для Ельблонга ,каталог Копіцького (про нього окрема розмова) подає як R* -тобто відома в одному екземплярі,а за ним Краузе та інш. із року в рік подають якUnique,але у мене вона є (в декого із колекціонерів теж знайдеться) тож про яку унікальність може йти мова.Ці фейкові рідкості попсували кров не одному колекціонерові і я не виключення (в середині 90-х я зацікавився монетами Речі Посполитої часів Зигмунта ІІІ,та як водиться мав ксерокопії відповідних розділів каталогу Едмунда Копіцького.В результаті сліпої довіри до поданої в ньому інформації (степенів рідкості зокрема) в результаті обмінів-продаж я позбувся багатьох насправді цінних монет ,а взамін отримав (судячи по каталогу) рідкісні монети,а насправді ,як вияснилось із часом досить розповсюджені екземпляри.Від того часу я не довіряю більшості каталогів,а то розвелося багато "знатоків",які проглянуть десяток-другий тисяч монет від того стають крутими "знавцями" і зразу біжать писати каталоги (і як годиться із всякими там R і т.д. і т.п.)І тому вказані в каталогах степені рідкості R річ суто суб"єктивна і на них треба дивитися із висоти свого досвіду колекцінування (якщо він звісно є).А то дивишся час від часу
продаються монети із індексом R 8 - одна,друга ... десята, але і дальше всі охають і дальше захоплено R8....R8,та який до біса R8 якщо реально R6 ,а то і нижче.Тепер повернемся до наших баранів:в житті часто буває що монети із вищими R (судячи із каталогів) чомусь частіше попадаються за монети із значно нижчою степенню рідкості,так що любе оцінювання річ невдячна.Займаючись останні шість років моніторингом продажів монет на віоліті та інших ресурсах я прийшов до висновку,що при продажі монет не останню роль відіграє так звана популярність,дивишся ніби і монета не дуже рідкісна ,але при продажах створює ажіотаж і завжди набирає непогану кінцеву суму,а інша монета набагато рідкісніша і в продажі попадається не дуже часто ,а такого ажіотажу не створює і торги по ній ідуть мляво і кінцева ціна як правило продавця не радує.Якщо коротко то якось так.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Скарбник 7


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2011
Сообщения: 747


СообщениеДобавлено: Sun Feb 18, 2018 21:18:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрий вечір.Якщо по правді то результати торгів розчарували.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты средневековой Польши и Литвы Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы