1 коп. 1994р.(латунь) На визначення

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты Украины
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+3
Suhan78


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.05.2023
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Sat Sep 16, 2023 22:59:19    Заголовок сообщения: 1 коп. 1994р.(латунь) На визначення Ответить с цитатой

Добрий день.
Виставляю монету на визначення 1 к. 1994р., світла латунь.
Як на мене 2БА
Дякую, з повагою.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
RobotViolity


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2011
Сообщения: 798046


СообщениеДобавлено: Sat Sep 16, 2023 22:59:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль ЛС
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Sun Sep 17, 2023 12:09:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хороша в живу теж виглядає краще ніж на фото!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
UACOINS


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.01.2008
Сообщения: 2312


СообщениеДобавлено: Mon Sep 18, 2023 13:24:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ЯКЩО НЕ помиляюся, сліди насічок на канті гладкогуртних монет/жетонів - був критерієм "гаража" чи навіть фуфла ("Фе"). На цій монеті - бачу їх на 12-ту годину по аверсу.

Щось помінялося в критеріях?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Mon Sep 18, 2023 15:40:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

UACOINS
Нічого не змінилося.
"Насічки на 12 год. ніколи не були показником Гаража чи Фуфла.

Це Дефект по канату.
Дефекти (пошкодження) які набуті із часом, не є свідченням нічого, окрім стану(збереження) монети.
Ось фото гурту у цьому місці:

В наступний раз підійдіть з розумом до питання, коли захочете нагадити мені, а то в котрий раз виглядаєте недолуго.
Наприклад як у цій темі:
https://forum.violity.com/viewtopic.php?t=2318939
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Mon Sep 18, 2023 16:28:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

UACOINS
Доречі як там успіхи по Реалізації Фуфла у лічку ???
Уже комусь втюхали ???
Ось підбірка "Раріків"
Будьте обережні!
Останній місяць активно пропонується у лічку.
Двушка Фуфлова з Аверсом 10к. вийшла іменно від UACOINS
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
UACOINS


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.01.2008
Сообщения: 2312


СообщениеДобавлено: Mon Sep 18, 2023 22:23:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostapp писал(а):
UACOINS
Нічого не змінилося.
"Насічки на 12 год. ніколи не були показником Гаража чи Фуфла...

ОК, припустімо, з урахуванням моїх комментів нижче.

Ostapp писал(а):
UACOINS
Це Дефект по канату.
Дефекти (пошкодження) які набуті із часом, не є свідченням нічого, окрім стану(збереження) монети.
Ось фото гурту у цьому місці:

Моя скромна думка (я ж НЕ експерт і не "технарь"/технолог, тобто мої висновки (НИЖЧЕ) базуються суто на логічних висновках-"умозаключениях"), що такий дефект НЕ Є результатом "стану (збереження) монети", ТОБТО, НЕ набутий ПІСЛЯ чеканки монети, а набутий безпосередньо ПІД ЧАС її чеканки/штамповки! Розвиваючи свою думку: ще заборонений нині нумізмат звертав увагу на взаємне "перехресне" використання штампів монет різних номіналів у різні часи, ще за часів "совєтів", а може й раніше, ТОБТО задовго ДО чеканки монет на ЛПЗ. Так от, сліди таких насічок по самісінькому ЗОВНІШНЬОМУ КРАЮ канту з певної сторони ВВАЖАЮ служать доказом використання цього штампу аверсу для чеканки монет 10-коп. номіналу ДО чеканки цієї 1 копійки. Вважаю, що в результаті порушення центровки при закріпленні штампу він краєм своєї робочої поверхні "чиркнув" внутрішню РИФЛЕНУ (!) поверхню т.н. "гурт. кільця", після чого мав бути АБО бути відбракований, АБО відправлений на підшліфовку для усунення цього дефекту (адже в обігу, перебравши не одну, мабуть, тону обігових монет з початком грошової реформи - мені НЕ доводилося зустрічати монет з аналогічним дефектом).

БУДУ вдячний за альтернативні думки, АДЖЕ як-то кажуть: у спорі - народжується ІСТИНА.

Може хтось з виробників, з власного досвіду "технаря" прокоментує мої (повторюсь) СУТО ЛОГІЧНІ висновки "гуманітарія".

А інші "наїзди" Ostapp-а СУТО ПРОТИ мене ДАЛІ (так як вони НЕ стосуються піднятого мною питання ПО СУТІ цієї теми обговорення монети) - вважаю такими, що протирічать правилам цього форуму і повинні бути кваліфіковані адміністрацією як зведення ним якихось своїх особистих рахунків, "обідок" зі мною, ТОМУ вважаю не гідним НЕ те що їх коментувати, а навіть читати!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Mon Sep 18, 2023 22:37:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

UACOINS
Люди повинні знати Хто що і як!
І Жуліків із команди продавців Фуфла потрібно описувати.
І їхнє Фуфло яке вони впарюють теж!
Колись більш детально про вашу"діяльність" напишу.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
mazut


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.04.2017
Сообщения: 4


СообщениеДобавлено: Tue Sep 19, 2023 16:44:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostapp писал(а):
UACOINS
Люди повинні знати Хто що і як!
І Жуліків із команди продавців Фуфла потрібно описувати.
І їхнє Фуфло яке вони впарюють теж!
Колись більш детально про вашу"діяльність" напишу.

Нормальна монета. Чи буде на аукціоні і коли
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Monety_mira


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.12.2010
Сообщения: 194


СообщениеДобавлено: Wed Sep 20, 2023 19:42:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

UACOINS писал(а):
ЯКЩО НЕ помиляюся, сліди насічок на канті гладкогуртних монет/жетонів - був критерієм "гаража" чи навіть фуфла ("Фе"). На цій монеті - бачу їх на 12-ту годину по аверсу.

Відповідь Ostappа:

« Це Дефект по канату.
Дефекти (пошкодження) які набуті із часом, не є свідченням нічого, окрім стану (збереження) монети.»

Ну, маємо черговий взірець беззмістовної і безвідповідальної писанини від Ostappа
Я бачу, Ostapp або не зрозумів, про який дефект їде мова, або навмисно відбувся маніпуляцією.
Якщо не зрозумів, то наведу конкретно те місце, про яке питав UACOINS

Про який стан (збереження) тут можна говорити?
Крім того, Ostapp далі посилається на фото гурта:
(«Ось фото гурту у цьому місці:»),
зовсім не помічаючи, що «дефект по канту», на який він вказує, знаходиться не там, де насічки, про які пише UACOINS:
1. «дефект по канту» знаходиться зліва від 12 годин, а насічки – справа.
2. «дефект по канту» знаходиться з боку реверса, а насічки – аверса, що добре видно.

Абсолютно підтримую «скромну думку» UACOINS:

«Моя скромна думка (я ж НЕ експерт і не "технарь"/технолог, тобто мої висновки (НИЖЧЕ) базуються суто на логічних висновках-"умозаключениях"), що такий дефект НЕ Є результатом "стану (збереження) монети", ТОБТО, НЕ набутий ПІСЛЯ чеканки монети, а набутий безпосередньо ПІД ЧАС її чеканки/штамповки!»

На мій погляд, це і є якраз один з тих штемпелів з різними дефектами (ще, наприклад, з тими самими викрішками, які так полюбляє аналізувати Ostapp), які активно використовувались в середині 1990-х для виробництва «хуліганок».

Як висновок, хочу порадити колекціонерам обережно відноситись і менше вірити аргументам Ostappа, велика кількість яких не раз спростовувалась в багатьох обговореннях на форумі і в коментарях. Ostapp в таких випадках, як правило. ухилявся від дискусії, не відповідав на конкретні питання до нього, і до того ж часто переходив на особисті звинувачення на адресу опонентів, вправно використовуючи багатий запас базарних термінів.
(Як і в цьому випадку що до UACOINS)

Цікаво, де, коло, в якому обговоренні було доведено, що ті самі 2 копійки, фото яких тут розмістив
Ostapp, є фуфлом? При таких важких звинуваченнях на адресу відомого колекціонера джентльмен мав би привести якісь докази (посилання).
Що скажете, пан Ostapp? Докази (посилання) - в студію! Це ж зовсім не важко.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Wed Sep 20, 2023 20:19:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Monety_mira
Усе я зрозумів іменно за це я і написав вище:
А те що вам здається тримайте при собі.
Не смішіть людей дефект по канату із 90-х ))))
Кран проточили зубчасто )))

Ось додам фото Фуфла яке я описував давніше порівнюйте.
Доречі недавно штемпеля 1к.1994р. продавалися!

Стосовно 2к. 1992 року Фуфло повне!
Обговорювалося не раз і не тільки тут.
І вона не в єдиному екземплярі вийшла від UACOINS
Але ви знову не в курсі ,або у вас теж така у колекції.
Та не вигідно бути у курсі.
А Фуфла у вас із братом в колекції хватає.
Тому і бісетеся та пробуєте мене якось зчепити


Але Вам щось пояснювати та доказувати немає сенсу.
Не витрачайте мій час.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты Украины Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы