1 гривня 2020 року жовтий метал

На страницу Пред.  1, 2, 3  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты Украины
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+3
GARDININI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2011
Сообщения: 1074


СообщениеДобавлено: Fri Oct 13, 2023 15:14:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rusnak писал(а):
GARDININI писал(а):
Absent писал(а):
Rusnak писал(а):
Особисто для мене такі вироби взагалі не цікаві, навіть за гривню. Цікавить лише те, що в обігу. І не цікаво, як можна таке зробити. Да і за працівниками КМД за останні 4 роки давно тюрма плаче

Судя по Вашим комментариям, даже очень интересно Вам эта тема.


В остані місяці, щоб назвати монету "сувенір" чи "фуфло" ума багато непотрібно, а ось навести аргументи, уви! Отак і живем.

А хто фуфлом називав? Лише ви.... А вироби такі є сувеніри. Кожний сам вибирає, що збирати.


Читайте буль ласка уважно "В остані місяці, щоб назвати......", де я назвав її "фуфлом? Почитайте мій перший запис тут у темі! І не плодіть здогадок і не пишіть флуд!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
1uah


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.03.2016
Сообщения: 88


СообщениеДобавлено: Fri Oct 13, 2023 16:16:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Кому цікаво.
На 1:16 інструмент - гуртильне кільце і пуансон.
http://www.youtube.com/watch?v=NTfHRmGxeUI
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
coinsua


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2009
Сообщения: 7069


СообщениеДобавлено: Fri Oct 13, 2023 20:57:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Знайдений в обігу - це обман, а далі нема про що говорити.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Absent


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.11.2009
Сообщения: 9537


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 08:40:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rusnak писал(а):
Гуртова насічка частково є. Можливі маніпуляції з монетою до чеканки. Також частково дуже слабо виражені малюнки аверсу та реверсу. Це моя думка. Да і фото середньої якості.

Мдааа ))) Вы наверное не видели как выглядят перечеканы .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
LOG


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.01.2008
Сообщения: 6795


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 19:49:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

And585 писал(а):
Johny_Cash писал(а):
Якщо маєте іншу думку - напишіть, буду вдячний.

Виріб, виготовлений для заробітку на нумізматах. Зачекайте людей, яких таке цікавить, вони вам скажуть, що вони хочуть додатково побачити (гурт, вагу, порівняння з монетою іншого номіналу і т.п.).

Коли вже візьмуться за мондворівських фуфлоробів, дуже цікаво.. З обігу.. брєд.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


And585


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 3088


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 22:52:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

LOG писал(а):
And585 писал(а):
Johny_Cash писал(а):
Якщо маєте іншу думку - напишіть, буду вдячний.

Виріб, виготовлений для заробітку на нумізматах. Зачекайте людей, яких таке цікавить, вони вам скажуть, що вони хочуть додатково побачити (гурт, вагу, порівняння з монетою іншого номіналу і т.п.).

Коли вже візьмуться за мондворівських фуфлоробів, дуже цікаво.. З обігу.. брєд.

Та ніхто за них не буде братись, справа дідькавасі - живе і житиме, так як завжди є охочі придбати такі речі.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты Украины Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3
Страница 3 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы