Предмет похожий на вазу или урну. Бронза. Вес 12,5кг.

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Антиквариат и предметы старины
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Plovdiv777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2015
Сообщения: 275


СообщениеДобавлено: Wed Jan 05, 2022 20:57:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Бо гасова лампа вагою 12,5 кг...це дуже забагато..

Залізниця РІ мала інший шильдик - належність "шильда" до погон Гірского Інституту не обговорюється, соррі - дуже багато в інтернеті екземплярів. В тому числі і на Віоліті (вище є посилання на продаж).Отож якщо предмет має шильд Гірского, то я і прив"язую його до нього, а не до РЖД. Хоча будівництво першої залізниці РІ фінансував внук ЄкатериниІІ. Тобто логіка є, але час будівництва заранній , а потім Вітте про Катю вже не згадував. А от Гірському, в 1896, дали її ім"я.
По "великій вазі" - бронза не шпіатр - важка. Конструкція гасової лампи - підставка стаціонарна і важка, сама лампа легка - її треба знімати і заправляти (лампи носили до гасу, а не гас до ламп). Те що ні ви, ні я, ні будь хто ще не бачили бронзових гасових ламп, то вони не вціліли - все переплавлено разом з церковними дзвонами в часи індустріалізації... Якщо є варіанти інші , ніж гасова лампа - приймаються... Але їх нема. Фото знизу саме інформативне.
Тобто ще раз прошу - якщо щось вважаєте "фантазіями" то вказуйте де "фантазії" не співпадають з історичними фактами і чи є інші аргументовані варіанти... Залізниця, дуже заможна інстанція, був варіант. Але ще більш "фантазійний"- написав чому. Я не проти слова "фантазії" - воно вірне. Але в данному випадку лише наявність фантазії може зв"язати річ з історією хоча б в напрямку до вірогідності. А "зв"язувати" завжди є що - були б мізки і увага.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
булавный


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.08.2012
Сообщения: 30046


СообщениеДобавлено: Wed Jan 05, 2022 21:28:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Plovdiv777 писал(а):


Залізниця РІ мала інший шильдик


Вам писали по знак з головного убору,а шильдики ставлять на рамі велосипеда,та станині швейної машини і тд..На предметі вензель,ви про шильдик.Ви зверніть увагу по посиланню,на знак службовців Екатериненської залізниці,там вензель Катерини,так що варіантів багато.
https://xn--d1abacdejqdwcjba3a.xn--p1ai/formennaya-odezhda/pugovitsi-i-kokardi
У мене в колекції є цей знак,залізниці в оригіналі,якщо потрібно фото,то надам,щоб ви не писали про якісь шильдики.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
wadik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.08.2012
Сообщения: 2585


СообщениеДобавлено: Wed Jan 05, 2022 22:46:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

булавный

Оставьте человека в покое ! Он хочет продать этот мусор, как рарик, а никто не покупается, он регулярно долбит эту тему, и снова никто не клюет. А Вы сейчас начнете шильдики обсуждать на 10 страниц. Придется пожаловаться модератору, чтобы закрыл эту мусорную тему.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Plovdiv777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2015
Сообщения: 275


СообщениеДобавлено: Wed Jan 05, 2022 23:14:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[про якісь шильдики.[/quote]
По любому дякую за увагу). Подивився посилання. Герб все ж залишається з погон Гірничого інституту. Називаю його "шильдиком", бо він мені, сам по собі, не цікавий і я його дослідив швидко - використав посилання, що мені тут дали з самого початку, та продажі на Віоліті і російських сайтах. По цьому...ЗНАКУ).. багато інформації... З вазою ж мені допомогли лише з шпильками - я знайшов шість. Інше довелося лопатити. Приїде верхівка і в неї буде два варіанти подальшого існування - як вази і як гасової лампи, причому робочої... Я вважаю, що це все ж гасова лампа - вже набралося дуже багато подібних за розміром та формою із шпіатру. А з бронзи робили менше, бо дорожче для загалу і менш вишукано за прикрасами для обраних. Але для багатих державних закладів, типу столичних учбових, або тієї ж залізниці (достатньо подивитися будинок Управління ЮЗЖД на Лисенка в Києві) це цілком доступно і в стилі.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Plovdiv777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2015
Сообщения: 275


СообщениеДобавлено: Wed Jan 05, 2022 23:20:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="wadik"]булавный

! Он хочет продать этот мусор
- я ж попрохав аргументувати "мусор"))). Якщо вас зачіпає, що не змогли визначити річ, то не переймайтеся - погано знати все, бо не буде чому навчатися. До речі, якщо зможете аргументувати "мусор" то я ще й подякую. Будь яка інфориація корисна... І з яких це часів продаж на Віоліті став негативом?))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Plovdiv777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2015
Сообщения: 275


СообщениеДобавлено: Wed Jan 05, 2022 23:29:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="wadik"]булавный

До речі, це ж ви ввели в оману попередню власницю, що річ сучасна, та не встигли її викупити за безцінь. Я до того, що Віоліті теж втратив процент з того продажу.Варіант не повториться
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Plovdiv777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2015
Сообщения: 275


СообщениеДобавлено: Wed Jan 05, 2022 23:36:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

WADIK.. WADIK, не ховайтесь за Булавним. Як вам це вдається?))... Отож питання про аргументацію "мусору" та зриви торгів надуманою компрометацією лотів до вас)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
булавный


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.08.2012
Сообщения: 30046


СообщениеДобавлено: Thu Jan 06, 2022 07:32:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Plovdiv777 писал(а):
WADIK.. WADIK, не ховайтесь за Булавним. Як вам це вдається?))...


У вас все добре? на особисту думку,не зовсім...і здорово.
Допобачення,можна не відповідати.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Plovdiv777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2015
Сообщения: 275


СообщениеДобавлено: Thu Jan 06, 2022 10:56:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="булавный"]
Plovdiv777 писал(а):
WADIK.. WADIK, не ховайтесь за Булавним. Як вам це вдається?))...


У вас все добре? на особисту думку,не зовсім...і здорово.
булавный писал(а):
Не підскажу що за предмет,а вензель дуже схожий на вензель з контр погона студента СПБ Гірничого інститута.
http://archive.violity.com/venzelya-s-kontrpogon-studenta-spb-gornogo-instituta-im-ekateriny-ii-33261130
- Дякую, "добре" не те слово - все відмінно . До вас питання по написаному згори і по тому, шо пишете зараз - "вензель належить до РіЖД" і посилання на сторонній вензель з "крилами". Я знайшов вам знімок студента С.-Пт. Гірничого інституту з вензелем. Мое задоволення від спілкування, дякую)... Історія з форумчанином Wadik вас не зачіпає - людина ввела в оману попередню власницю цієї вази, але пропустила торги, не встигла викупити задешево. Так само підкатувала до мене на іншому ресурсі, та я його вирахував. Мститься... А вам здоров"я)... Хоча хотілося б від експерта отримати не образи, а чіткі відповіді - що це і який період. АРГУМЕНТОВАНІ, що важливо.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Plovdiv777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2015
Сообщения: 275


СообщениеДобавлено: Thu Jan 06, 2022 13:18:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тему с "вензелем-шильдиком-знаком" ЗАКРЫВАЕМ - слишком все очевидно и она второстепенная. Для информации - вензеля для всех учебных заведений изготавливались многими частними литейными, в разных городах Росии. Они могли быть как из латуни, так и из бронзы. Могли быть белыми и желтыми. Но никогда общие контуры вензеля не делались идентичными другим, уже существующим в других ведомствах и заведениях. ЭТО ВЕНЗЕЛЬ Санкт-Петербургского Горного института... Корона, еще раз - ОТЛИВАЛАСЬ ОТДЕЛЬНО. Ваза не контр-погон и для нее вензель это полный комплект декора БЕЗ ПОТЕРЬ. Эта нитка закрыта - БОЛЬШОЕ СПАСИБО ЭКСПЕРТАМ, что они, возможно, заходили почитать. А "палки в колеса" это незначительные нюансы, для коленкора)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Plovdiv777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2015
Сообщения: 275


СообщениеДобавлено: Thu Jan 06, 2022 13:59:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Допобачення вензель - ти відновлений в праві на існування в історичній ретроспективі).
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
tanitatakita


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.01.2022
Сообщения: 1


СообщениеДобавлено: Thu Jan 06, 2022 21:12:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

доброго вечора. подивіться будьласка чи є якісь вибиті літери та цифри?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Plovdiv777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2015
Сообщения: 275


СообщениеДобавлено: Thu Feb 03, 2022 11:37:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго часу. Були літери і можливо цифри, але вже, нажаль, не буде. Знизу на підставці два різьбові штифти, а під центральним гвинтом люфт(на фото підкладена нова шайба). Тобто була кругла пластинка з написами, яка фіксувалася гвинтом, а від "проворотів" оберігали два штифта. Контури цієї пластинки теж проступають.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
vitya_2015


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.12.2010
Сообщения: 3412


СообщениеДобавлено: Thu Feb 03, 2022 12:29:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вам не надоело толочь в ступе воду? Вот честно, отторжение вызывает такой маркетинг...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
RedMask


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.06.2010
Сообщения: 3997


СообщениеДобавлено: Thu Feb 03, 2022 14:41:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тему уже пора прикрыть, а то будет страниц на десять.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Plovdiv777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2015
Сообщения: 275


СообщениеДобавлено: Thu Feb 03, 2022 16:15:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

vitya_2015 писал(а):
Вам не надоело толочь в ступе воду? Вот честно, отторжение вызывает такой маркетинг...


Взагалі не надоїло. Я нікуди не поспішаю). Перше - досліджую собі предмет. Друге - досліджую як працює форум, теж цікаво)). Виявилося, що експерти відсутні. Що тут шниряє купа типажів-шаровиків, які запевняють "та це фуфло", але самі з теми не злазять, щоб не пропустити торги "фуфла"... Тобто ціль вашого посту?)) Це моя тема - коли захочу тоді і закрию)). Слабо написати датування предмету? З АРГУМЕНТАЦІЄЮ. Слово АРГУМЕНТ треба пояснювати, чи заглянете в словник Даля?))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Plovdiv777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2015
Сообщения: 275


СообщениеДобавлено: Thu Feb 03, 2022 16:25:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Гасова лампа приїхала - латунь з бронзою. Може використовуватись і без підставки як переносна. Підставка ж без лампи - звичайна ваза. Тобто два в одному - "кіндерсюрприз")).
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Plovdiv777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2015
Сообщения: 275


СообщениеДобавлено: Thu Feb 03, 2022 21:57:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Такий завершуючий цвітний варіант. Ще скло, вогонь і можна буде робити кіно... "Десять сторінок"...))) - мальчік, кіно на ютубі, по історії. Бо по ітогам тут купа "спеців" уроки прогулювали))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Plovdiv777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2015
Сообщения: 275


СообщениеДобавлено: Wed Jan 24, 2024 08:05:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Предмет в наявності. Буде виставлений на продаж як " Керосинова лампа. Бронза. Кінець XlX- початок XXст. Російська імперія"
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Антиквариат и предметы старины Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4
Страница 4 из 4

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы