Кріт

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о путешествиях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Paracels


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.08.2011
Сообщения: 68


СообщениеДобавлено: Fri Sep 27, 2013 21:06:51    Заголовок сообщения: Кріт Ответить с цитатой

Ось і прийшов час розповісти шановному панству про мою подорож до острова Кріт-колиски грецької культури.
Це мій перший досвід відпочинку за кордоном і вибір місця був для мене не легким, хотілося гарного сервісу, щоб було що подивитися, щоб дівчині там сподобалось, і звичайно щоб копати там було де. Що стосується останнього пункту, то я просто був впевнений що наявність металошукача на пляжі за кілька коротких виходів має хоч трохи відшкодувати мені видатки на подорож, про що свідчили деякі фото-звіти наших колег по хобі; та ще й історично-насичена місцевість давала надії на античні знахідки.
Підлітаючи до аеропорту м. Іракліон, погляду відкрився чудовий гірський пейзаж північної частини острова. Біля підніжжя гір виднілися невеликі будиночки, що сповзали аж до моря... і тут відкрилося перше розчарування. Розглядаючи місцевість з екрану монітора я мріяв про пошуки в пригірських лісах та широких пляжах, та ліси виявилися лише кущами які не закриють копаря на схилі гори від цікавих поглядів аборигенів з доріг та палючого сонця! Гори виявилися настільки крутими , що силует людини видно на кілометри. Надія лишалася на пляжі та оливкові посадки.
Якість готелю мене порадувала, тож тим кому цікаво впевнено можу рекомендувати готель Oceanis в містечку Chersonissos. Гарний інтер'єр, екстер'єр, сервіс, басейн з морською водою, не надто багатий вибір але смачних страв залишить лише позитивні емоції в ваших спогадах. Приємним сюрпризом стала подарункова пляшечка місцевого вина та фрукти, що чекали нас в кімнаті з нагоди нашого недавнього одруження (вказали в анкеті, хоча це неправда). Хочеться відзначити те, що якби взяли не "олінклюзів", то разом наїли і напили б приблизно 600 євро при скромних підрахунках.
Дуже цікаву екскурію влаштували ми собі до м. Іракліон - столиці остова Кріт. Там за день ми відвідали руїни Кносського палацу, в мене ледь дах не з'їхав коли побачив в одному недосяжному кутку палацу цілу здоровезну купу монет, що лишають туристи; це дивовижне відчуття на мить опинитися серед 20 століття до н.е.. Також відвідали музей історії де побачили предмети культу, мистецтва та побуту тих далеких людей, що моли ми їх лише уявляти перечитуючи міфи старої Греції. Вузькі насичені машинами вулиці міста із бетонними невисокими новобудовами не вирізняються красою, лише поодинокі фонтани та храми доби панування венеціанців приваблюють вишуканими формами архітектури. Спускаючись до пристані оку відкривається вид на фортецю Кулес, що колись обороняла місто від загарбників-османів, і ворожі ядра, що навіки застрягли стінах, нагадують про бойову славу цієї споруди. Нажаль фортеця в той період знаходилась на реставрації і входу до експозиції не було. Доречи ця самостійна екскурсія на громадському транспорті обійшлася в двічі дешевше(25 євро) ніж вартість у тур операторів (60 євро за двох), на щастя рівень знань англійської дозволяє.[img][/img]
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Paracels


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.08.2011
Сообщения: 68


СообщениеДобавлено: Fri Sep 27, 2013 21:31:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ще фото...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Paracels


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.08.2011
Сообщения: 68


СообщениеДобавлено: Fri Sep 27, 2013 21:38:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ознайомитись із морською флорою і фауною ви зможете у великому акваріумі на однойменній зупинці неподалік Іракліону. За 3 євро можна орендувати аудіо гід який розбірливою російською мовою розповість про те, що вас зацікавило.
Най кращий пляж із тих що я бачив знаходиться в містечку Малья, йти до нього далеко, але по дорозі можна поласувати інжиром прямо з дерев або їстівними плодами кактусів (тоді не їв бо ще не знав про це), на кшталт тих, що з Тунісу привозять (смакує як диня). Переважна більшість пляжів є насипом псевдо піску (дуже дрібні камінці) на бетонні плити укріплення берегу між смугою моря та асфальтової дороги, що йде понад морем. В більшості випадків у такого штучного пляжу присутня стара бетонна плита укріплення, що з часом пішла в море і заважає купальникам виходити на глибину та тут є прихована перевага. Якщо надіти маску ми побачимо світ маленьких яскравих різнобарвних різноманітних рибок живучих там своїм життям харчуючись водоростями, що обліпили бетон. Там же можна побачити вороже налаштованих морських їжаків, крабів і в довершення метрову морську черепаху з не визначеними намірами, яка без попередження з'явилася в мене перед очами і в один оберт навколо мене досліджувала мої змішані емоції страху, захоплення і знов страху перед диким звіром озброєним міцною щелепою. Таких почуттів в мене ще не було. Черепаха, прикрашена зірковидним молюском на панцирі (вірогідно відзнака за збитого туриста) з надмінним поглядом і граційними манерами, полишила мене так само тихо як і з'явилася, тоді я згадав як дихати і розігнув пальці на кінцівках, заховані від її щелеп.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Paracels


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.08.2011
Сообщения: 68


СообщениеДобавлено: Fri Sep 27, 2013 21:42:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Найменше вражень в мене лишив пляжний коп. За три години нічного часу перебування на пляжі мною було викопано лише 75 євроцентів та кілька російських монет, що навіть не покрили витрат на садовий совочок із місцевого супермаркету, придбаний за 1,09 євро. Цей садово-городний інструмент виявився не досить міцним в місці контактно-точкового зварювання і зламався на наступний день при копанні червоного сухого каменистого ґрунту в оливковій посадці, лишивши мене без знахідок.
Загалом Кріт лишив спогади приємного місця з привітними людьми, куди я ще раз з’їздив би але вже з водійськими правами, щоб повною мірою насолодитися місцевим колоритом та визначними місцями…
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.03.2008
Сообщения: 1531


СообщениеДобавлено: Sun Oct 13, 2013 17:50:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

супер звит с меня +1
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
SERGIY7


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.02.2013
Сообщения: 60


СообщениеДобавлено: Mon Feb 17, 2014 10:44:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

foto klass.
toje 6uval v tex krayax po ra6ote, port Geraklion.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bankir63


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.03.2013
Сообщения: 183


СообщениеДобавлено: Wed Mar 05, 2014 19:52:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Красивые фото!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


David Dobruy


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.05.2012
Сообщения: 33


СообщениеДобавлено: Thu Jul 17, 2014 00:40:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Отличный отчет!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о путешествиях Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы