Давня історія.

На страницу Пред.  1, 2, 3  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+68
bobdilan2009


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.04.2014
Сообщения: 938


СообщениеДобавлено: Sun Jan 08, 2017 20:34:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostrog777
Сердечно ВАМ дякую!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostrog777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.10.2013
Сообщения: 6400


СообщениеДобавлено: Sun Jan 08, 2017 21:07:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

http://www.t-shevchenko.name/uk/Kobzar/1845/IMertvymIZhyvym.html Прочитайте цей вірш Шевченко як на мене він актуальний і на сьогоднішній день .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
vova.kapitalist


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 501


СообщениеДобавлено: Sun Jan 08, 2017 21:14:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Розповідь цікава і змістовна.Хай почитають ті хто кричать „Мы же братья и Адин народ”.Може щось вкумекають всебе в макітрі.Така історія не минула і мою родину.Як і тисячі інших по Україні.Адже те що розказувала мені прабабця з пам'яті не зітреш. Мусимо зробити висновки.Всіх з Різдвом Христовим!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bobdilan2009


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.04.2014
Сообщения: 938


СообщениеДобавлено: Sun Jan 08, 2017 21:43:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

vova.kapitalist
Дякую! Я все думаю, чи не в памяті наша сила - це не просто память, а память генетична.

Ostrog777
Ще раз пересвідчуюсь в пророчих словах великого Кобзаря.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
vova.kapitalist


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 501


СообщениеДобавлено: Sun Jan 08, 2017 21:53:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bobdilan2009
0679035493
Якщо цікаво поспілкуватися, телефонуй.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Мига


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.04.2011
Сообщения: 1584


СообщениеДобавлено: Sun Jan 08, 2017 22:57:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да, досталось нам от краснопузых людоедов... Хороший рассказ, дай бог, чтобы не было у нас на земле больше экспериментаторов по строительству социализма и прочего ..на.
А вам желаю накопить в банке идей большой счет и во время сезона его обналичить)))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Бабак


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2012
Сообщения: 667


СообщениеДобавлено: Sun Jan 08, 2017 23:39:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую за чудову історію,мої діди теж "куркулі"були ,бо працювали тяжко на землі
Ostrog777 писал(а):
Прочитайте цей вірш Шевченко як на мене він актуальний і на сьогоднішній день .

Майже всі твори Шевченка актуальні й сьогодні
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bobdilan2009


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.04.2014
Сообщения: 938


СообщениеДобавлено: Mon Jan 09, 2017 06:53:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мига
Бабак
Дякую, шановні!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
kodkt


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.02.2015
Сообщения: 434


СообщениеДобавлено: Mon Jan 09, 2017 07:26:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostrog777 писал(а):
bobdilan2009
Хороша Ваша розповідь у мене рід козацький теж прадідів почистили добре слава Богу тільки ікони ті що по роду передавались залишились комуністи такими не цікавились в 1933 голодом давили у нас у селі одного прдрозвёсточника зарізали казав дід біг він з гарячу від хати до якої прийшли хліб забирати і кишки за ним по капусті тяглися а потім його іменем колгосп назвали ну ми вижили дід жити мене вчив розповідав як на весні а жив він на краю села бабуся моя батька мого тоді родила а їсти дуже не було чого за селом у степу у нас багато могил курганів щоб зрозуміліше було сів ключ журавлів за могилою дід побачив зарядив дробовик вставив капсуль і пішов розповідае мені каже підкрався із за могили а журавлі як на долоні танцюють всі парами оглянувся подивився на хату в село потім на журавлів на дворі весна була скинув дробовик на плечі і пішов до дому пожалів пари розбивать не стрілляв і якось Бог нам поміг вижили дожили до 1991 окріпли грошей наскладали упять обчистили і далі чистять аж шкура тріщить нет у революцыи начала нет у революции конца
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
kodkt


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.02.2015
Сообщения: 434


СообщениеДобавлено: Mon Jan 09, 2017 07:34:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ми постійно під кимось,мабудь дозволяємо це робити....козаки намагалися вирватись з цього рабства,але і їх "придушили"
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
булавный


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.08.2012
Сообщения: 30046


СообщениеДобавлено: Mon Jan 09, 2017 07:37:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрий ранок всім участникам теми!
З святами,Христос надодився-славімо його.

Приємно читати...люди знають і памятають історію своїх предків,подібне життя було і на Кіровоградщині в селах і містечках.Декілька слів про
свій край,тільки хочу написати не про селянство і так "званих куркулів"
які своєю працею заробляли все те що потім у них забрали,а їх загнали в в Сибір, ті що робили
у них в наймах...дещо про тих панів українців,які будували як зараз
кажуть "досторимечательности"тих містевостей де вони проживали...
Була у нас волость Братолюбівська Александрійського повіту Херсонскої
губернії,служив там князь М. Давидов,був по службі суддею і після 30 років
служби вложив 1400000 рублів в дендрологічний парк... і помер при советах в злиднях...а парк стоїть і зараз...а могилу осквернили,бо думали
що він гроші з собою туди забрав...і хто зробив, ті самі хто робив з ним той-же парк,і отримував за це платню,другий пан сусід Давадова,але бідніший Бурзункевич, посадив за свої кошти подібний парк,церкву вистроїв,ставки
викопав,ловити рибу дозволяв,сіно косити не забороняв,бурківку проложив до тракту...коли помер в сімейному склепі
був похований...але при советскій власті був викинутих із усипальниці
і повішаний на дереві....за що???...за добро?...оце такі ми були і є...не всі, але є...так не всі звичайно,але та частина що прийшла до влади,і під дудку
вусатого нищила свій народ,робила дійсними постанови москви по
голоду 21 року,голодомору 32 року,і голоду 47 року....ми і зараз,як кістка в горлі,і кому всі про це знають... це була історія
її не приховаєш.
Прошу вибачення....можливо не в тему.
З повагою до всіх.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostrog777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.10.2013
Сообщения: 6400


СообщениеДобавлено: Mon Jan 09, 2017 08:45:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

булавный
Добрий ранок так і в сибіриі люди кажуть що Українці собі хати поставили хазяйством обжились в якій хаті українці живуть видно зразу порядок хоч і по неволі туди потрапили . А в нас у селі Галаган пан такий був кирував церкву поставив із цегли Покровську в 1855 році правда пізніше комуняки розвалили. Козаків хотів закріпачить не дали ярмо на шию накинуть а комуняки пізніше ох і давили пережили і їх так вони комуняки перекрасились і далі з ярмами бігають кому ярмо накинуть тепер такими Укрїнцями стали що аж страшно та й смішно нічого пережевемо і їх.З Повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostrog777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.10.2013
Сообщения: 6400


СообщениеДобавлено: Mon Jan 09, 2017 10:21:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

kodkt
Я не одинокий, є з ким в світі жить;
У моїй хатині, як в степу безкраїм,
Козацтво гуляє, байрак гомонить;
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
VSanya


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.08.2012
Сообщения: 3987


СообщениеДобавлено: Mon Jan 09, 2017 11:26:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Поучительная история.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AliceCooper


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.05.2013
Сообщения: 703


СообщениеДобавлено: Mon Jan 09, 2017 16:53:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дуже цікава написано. Така тяжка доля України й українського народу, але маю надію, що за стільки років поневірянь буде внас краща доля. Знизували і ламали українців, а вони не зламалися....
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
santanaren


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.11.2015
Сообщения: 4597


СообщениеДобавлено: Mon Jan 09, 2017 19:02:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Гарна історія.,в нас теж таких не мало...
нехай вм щастить,друже!!!
+...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bobdilan2009


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.04.2014
Сообщения: 938


СообщениеДобавлено: Mon Jan 09, 2017 19:49:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

VSanya
AliceCooper
santanaren
Дякую за увагу до теми!

Вдячний всім хто цікавиться історією і розуміє її! Успіхів ВАМ всім!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Сергій


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.02.2012
Сообщения: 6983


СообщениеДобавлено: Mon Jan 09, 2017 21:02:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bobdilan2009
Дуже гарно описали те лихо від клятої комуни.Сьогодні душа кров"ю обливається за наших предків,за українське село,яке було знищено голотою пролетарською,знищено політикою "вождя всіх народів"
Але ж ми Українці! Ми сильна нація,найсильніша в світі! Ми гарні добродії на своїй Матінці-Землі! І жодна сволота ,жоден загарбницький чобіт , не знищить нашу Україну! Всім ,хто прийде до нас із зброєю ,від неї і згине!
Слава Україні! Слава Героям!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
medved86


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.12.2015
Сообщения: 30


СообщениеДобавлено: Mon Jan 09, 2017 23:38:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хороша розповідь, хоч і сумна.
В мене в селі коли комун. прийшли і церкву розламали і капличку а за інше можна й не писати бо було в кожному селі та місті.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


bobdilan2009


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.04.2014
Сообщения: 938


СообщениеДобавлено: Tue Jan 10, 2017 07:07:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сергій
medved86
Дякую,камради! Так, що було то було і це тільки доля однієї родини, а скільки їх подібних було - не злічити.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Страница 2 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы