Whites Сlassic Від різних майстрів.

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+1
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Mar 07, 2017 18:38:32    Заголовок сообщения: Whites Сlassic Від різних майстрів. Ответить с цитатой

Доброго всім здоровя!Пропоную в цій темі овговорення МД"Whites Сlassic" від різних майстрів.Мені в черговий раз,попала плата МД від niksat-а про него я буду говорити.Після заміни мікросхеми і допайки кількох деталей,вона запрацювала,і досить таки не погано.З ДД 25/32 см на 11 кГц .дінарик по повітрю бачить 30 см впевнено,діскрім залізо вирізає на УРА.Перший МД на платі від цього майста,був у мене років два тому з стандартною частотою 6,6 кГц,ДД-30 був досить таки результативний найдено різного добра було два мішки і трохи,спинки фібул і рижий метал бачив чітко .Фото нового МД і знахідок будуть пізніще .Чекаю відгуки хто юзає ВАСЮ .Да підключав датчик від КАЙМАНА,по повітрю КАЙМАН програє 6-8 см на 5 коп СРСР



DSCI0012.jpg
 Описание:
 Размер файла:  499.13 KB

DSCI0012.jpg


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Индеец


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2008
Сообщения: 1747


СообщениеДобавлено: Tue Mar 07, 2017 20:23:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Как он ведет себя в работе? Балаболистость? А то в теме у соседей, показывают красивое кино, а на вопросы - посылают.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Mar 07, 2017 22:09:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Перший був тихий,камрад уже два роки з ним по лісах шукає,півторак на 20 см достає в грунті .легко,у них головне підсилення не перекручувати.І цей в квартирі мовчить.Фортуни ,Кроти "Балаболят" в квартирі.З першим я на корчмі мідяки збирав без проблем ,а корчма під ЛЕП 110 КВ,і на кабелі звязку.Коли виходив на самий кабель тоді починав пилікати..У мене Кайман на ремонті є, датчик ДД-30-7,8 Кгц 5-ку СРСР бачить 43 см.Вайтс з його датчиком 50 см її достає .Ток в датчику я ще не накручував. Наступного тижня вигуляю на грунті, відпишусь.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
baxi


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.01.2014
Сообщения: 520


СообщениеДобавлено: Tue Mar 07, 2017 22:39:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 Вы как специалист скажите пожалуйста ,много ли схематических различий между Кайманом и Вайтсом (платформа вроде одна)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Индеец


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2008
Сообщения: 1747


СообщениеДобавлено: Tue Mar 07, 2017 22:48:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 Дякую. Не могли б, гулячи, пару хвилин відео , у реальному пошуку відзняти? Якщо чесно, повітряні тести - не цікаві, бо, наприклад Кардінал, виграє на деякі цілі у Т 2 , а в реальних обставинах, і близько Того не знаходить. А заважає - балакучість.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Yaro


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.02.2010
Сообщения: 215


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 07:43:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Майже рік тому продав Golden Mask 4 pro, а він був чудовий прибор і купив у niksat Whites Сlassic з ВДІ. Реально на сантиметрів 5 глибший по монетах, при тому що у першого катушка була 27 см і частота 18 кГц а у цього моно 24 см і 6,6 кГц. По вибитих Маскою місцях підняв ще дуже багато цікавого. Також від нього маю новеньку ДД 32 см на 6,6 кГц, це взагалі бомба, але не користуюсь бо трохи заважка а я вже давно пенсіонер, якщо когось котушка цікавить то прошу звертатись. Відносно шумності, якщо змиритись з втратою декількох сантиметрів то він буде взагалі мовчун, все залежить від настройки трешу і чуйки. А головне правильна настройка грунту, на Ютубі є по цьому поводу багато відео, особливо заслуговують на увагу відео Олександра Харкевича з Волині. Ось так коротенько. А кого цікавить більше то на райберті є велика тема по цьому поводу, можна просидіти не одну нічку.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 08:23:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

baxi писал(а):
solovey_1962 Вы как специалист скажите пожалуйста ,много ли схематических различий между Кайманом и Вайтсом (платформа вроде одна)
Як говорить мій товариш RaDevan,Кайман це не додєланий Вайтс .Доробили два тони,поставили індікатор живлення,регулятор громкості,це все запіхнули в велику металеву коробку."Индеец""" бо, наприклад Кардінал, виграє на деякі цілі у Т 2 , а в реальних обставинах, і близько Того не знаходить. А заважає - балакучість."""Враховуйте в Т2 ДД -датчик-більша площа сканування.Я не можу зрозуміти як з Кардіналом ,Вікінгом,Ф-75, щось знаходять і не погано знаходять!!!.перший Вайтс тихий був.Є ціль-є сигнал.За цей відпишусь після поля.Шо буде на грунті не знаю,в квартирі мовчить.Можливо він буде двох частотний 11 і 6 КГц.На сьогодні 11 КГц .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Rick_Deckard


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 1352


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 10:42:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня!
Рік відходив з ВАЙТСом від Ніксата.
Тиждень тому взяв другий, такий саме (В сім`ї троє копачів).
За рік нарікання на аппарат наступні - слабке кріплення блоку до штанги, і недостатня, як на мій погляд, ємність вбудованних аккумів. Схоже, що другу проблему майстер і сам усвідомив. Другий прибор до мене їде вже з аккумом під підлокотником.
Глибокий, тихий, ціпкий... На чуйці 8.5-9 можна траву косити.
На свої гроші вважаю найкращим МД. Ну то - моє субєктивне..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
SAB78


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.07.2015
Сообщения: 950


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 13:15:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Всех благ уважаемые камрады!
Тоже пробовал Вайтс мод+вди от Никсата, 6,6 кгц с катухой 32×30. Что могу сказать приборчик тихий,спокойный при легких ударах о кочки и тонкие ветки. Читал что бубнит по мокрому-такого не наблюдал,бродил по ручью и мокрым берегам. Иногда напрягал тишиной,проверял кольцом. Но после двухтонального ,тоже аналога ,в руку не лег-нет находки были,но аналог должен быть только двухтональным,это чисто мое мнение. С ув.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Индеец


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2008
Сообщения: 1747


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 15:35:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962
Дякую за відповідь. В реальності, табір тих, хто працював з Вайтсом від Ніксат, розділився. Одні - не нахвалять, інші - швидко продали. Намагаюся зрозуміти, чому у одних він 75 см "тягне", у інших - 40. Також, відлякує особлива точність налаштувань. Ви дарма нарікаєте на Кардінал, Ф-75, Т2( Т2-подібних китайців, в руках не тримав). Кардінал, гарний уже хоча б тим, що як би не налаштував, хоч на око, все одно він буде шукати і знаходити. А такого, щоб "вирізати" мідь, як на Вайтсі - зовсім не буває.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Rick_Deckard


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 1352


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 16:00:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Индеец писал(а):
solovey_1962
Дякую за відповідь. В реальності, табір тих, хто працював з Вайтсом від Ніксат, розділився. Одні - не нахвалять, інші - швидко продали. Намагаюся зрозуміти, чому у одних він 75 см "тягне", у інших - 40. Також, відлякує особлива точність налаштувань. Ви дарма нарікаєте на Кардінал, Ф-75, Т2( Т2-подібних китайців, в руках не тримав). Кардінал, гарний уже хоча б тим, що як би не налаштував, хоч на око, все одно він буде шукати і знаходити. А такого, щоб "вирізати" мідь, як на Вайтсі - зовсім не буває.

Продали його ті, хто не зміг працювати з одним тоном. Нарікань на глибину не чув ні разу. А про яку "особливу точність налаштувань" Ви говорите? Нічим від Кардинала в цьому сенсі не відрізняється. З Фортуною не поплутали?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Индеец


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2008
Сообщения: 1747


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 16:08:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не поплутав. Почитайте тему у "сусідів", знайдете про "вирізання" міді
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Rick_Deckard


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 1352


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 16:14:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Индеец писал(а):
Не поплутав. Почитайте тему у "сусідів", знайдете про "вирізання" міді

Для чого мені читати? Я з цим прибором рік відбігав по полям. Знімав, до речі, відео, про нього. Як там вирізати мідь навіть не уявляю )))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Индеец


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2008
Сообщения: 1747


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 16:17:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ви запитали - я відповів))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Rick_Deckard


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 1352


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 16:18:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Индеец писал(а):
Ви запитали - я відповів))

Ок, дякую! Але, що до налаштувань, не уявляю собі більш простого МД...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Индеец


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2008
Сообщения: 1747


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 16:23:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А мене, тільки це й відлякує
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 18:48:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Индеец писал(а):
Не поплутав. Почитайте тему у "сусідів", знайдете про "вирізання" міді
На стандартній частоті це зробити не можливо!Та і на 11 КГц не можу вирізати мідь,на при яких налаштуваннях.Приправильно накрученому діскрімі.два тони не потрібні.У мене колись був ТЕЖОН,і ЛОБО СУПЕРТРЕК,також однотональні,з ними також дрібний металолом не копав,його чути.Дла Вайтса є ВДІ-метр,досить не поганий помічник для визначення що під датчиком.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
славик77


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.10.2011
Сообщения: 684


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 19:20:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Як там вирізати мідь навіть не уявляю...

Она сама благополучно исчезает, от заплыва датчика. Это проблема всех векторных приборов, на Квазаре тоже медь иногда не заметно исчезает.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Индеец


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2008
Сообщения: 1747


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 19:22:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962
Дякую. Мене не лякає один тон. Не про це мова. Гра з балансом грунту.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Yaro


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.02.2010
Сообщения: 215


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 20:57:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Грунт спочатку настроюємо по кусочку фериту, а тоді тільки чуть вліво обо вправо і все ОК! Ось подивіться це саме толкове відео по поводу настройки. Тільки для котушок з різною частотою настройка грунту буде трохи різнитись. http://www.youtube.com/watch?v=ZU3uzh7YxpQ
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы