Whites Сlassic Від різних майстрів.

На страницу Пред.  1, 2  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+1
Rick_Deckard


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 1352


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 22:04:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Парни, я дико извиняюсь, но нафига все эти танцы с бубном ..... ферритом?
Я ставлю БГ на ноль, потом поднимая/опуская датчик кручу вправо, пока не исчезнут звуки. Обычно - 3,5 - 5.
По глубине прибор при этом очень впечатляет... Может не стОит создавать лишние сущности?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Индеец


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2008
Сообщения: 1747


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 22:23:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rick_Deckard писал(а):
Парни, я дико извиняюсь, но нафига все эти танцы с бубном ..... ферритом?
Я ставлю БГ на ноль, потом поднимая/опуская датчик кручу вправо, пока не исчезнут звуки. Обычно - 3,5 - 5.
По глубине прибор при этом очень впечатляет... Может не стОит создавать лишние сущности?
Це точно. Уявляю, йду по дюні, згори вниз.Нагорі пісок, внизу - луки мокрі. Спустився, достав ферит, відстроївся, розвернувся, дійшов до піску - відстроївся Я на Т2, відстройку за одну секунду, при візуальній зміні грунту роблю.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Иван Паршиков


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.12.2012
Сообщения: 7883


СообщениеДобавлено: Wed Mar 08, 2017 22:29:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Здравствуйте. Вставлю и я свои 5 копеек. Здесь вроде о вайтсе идет речь, и о отстройке от грунта. Так вот я вообще ни делаю никаких движений, не на писку, не на луках, не в лесу. Приехал включил и пошел, причем на чуйке 8 с девяти, да есть конечно трели, но сигнал даже чишуевый, уточню,( только в наушниках) слышно отлично.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Thu Mar 09, 2017 03:21:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Yaro писал(а):
Грунт спочатку настроюємо по кусочку фериту, а тоді тільки чуть вліво обо вправо і все ОК!
Грунт натраюється по грунту(тобто вирізається,грунт) .Якщо ви придбали МД,ви про феріт знати не повинні!Кому цікаво про феріт на правильному Вайтсі він повинен вирізатись в правому майже крайньому положені регулятора балансу грунту.Феріт потрібен тоді коли збираєтьсяі настаюється МД,і мотається і заливається датчик.І відстройка від грунту обовязкова,глибше і адекватніше оприділяються рарики.На всіх нормальних МД Є БАЛАНС ГРУНТУ!І ВІД ГРУНТУ ПОТРІБНО ВІДСТРОЇТИСЬ ОБОВЯЗКОВО!Процес цей займає пять секунд.
славик77 писал(а):
славик77
Она сама благополучно исчезает, от заплыва датчика. Это проблема всех векторных приборов, на Квазаре тоже медь иногда не заметно исчезает.
Цікаво?А куди має заплисти датчик? Він уже два роки у мене тримає розбаланс -300мВ(+- 200 мВ) .Розковиряв викинув конденсатори 1МКФ і 0,033 МКФ,поставив 0,33 і 6800,кабель поміняв.Розбаланс став -200 МВ,і частота датчика піднялась з 6,6 КГЦ до 11,1 КГЦ.При сьогоднішніх технологіях заливки датчика "РОЗБАЛАНС" не проблема.Ставим правильні конденсатори,мотаєм правильним(люміньовим) проводом, і фаза також на місці.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Индеец


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2008
Сообщения: 1747


СообщениеДобавлено: Thu Mar 09, 2017 05:20:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Иван ПаршиковІ ви впевнені, що в таких умовах, як ваші, прилад працює правильно? Там, де Ви збираєте чешую, на горі, на плато - одна мінералізація, на схилах - інша, біля річки - ще інша. До Того ж, Ви пам'я таєте, що там все палили? Там на хатах - зпечена земля. На терці 705, є функція "відслідковування" (отслеживание), яке в таких умовах, може підлаштувати прилад. У темі Вайтсу на Райберті, неодноразово наголошували, що налаштування грунту - обов'язкове. І воно- індивідуальне, для кожного приладу. На деяких приладах, є гарна візуалізація. На Т2, видно цифри, при налаштування - вони різні, у різних місцях. Також, є шкала мінералізаціїї. За допомогою неї, можна стежити за змінами. Якщо я правильно розумію, у Вайтса, якщо накрутити грунт дуже в +, можуть, деякі цілі, ідентиіфікуватися не правильно.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Thu Mar 09, 2017 09:24:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Индеец писал(а):
Иван Паршиков Якщо я правильно розумію, у Вайтса, якщо накрутити грунт дуже в +, можуть, деякі цілі, ідентиіфікуватися не правильно.
Майже на всіх МД,якщо накрутити грунт,то ВДІ на ціль зміститься.А при відслідковувані ,глибина виявлення і швидкість реакції на ціль зменшуються .Виявляється ця функція не така вже і корисна при нинішнії ситуації???!Потрібно глибше !Вайтс на стандартній частоті не настільки критичний до грунту що його через 100 метрів потрібно відстраювати від него .Глупості про грунт не пишіть,Тежон також відстраюється в ручному режимі від грунту(ГМ;про),і якщо хтось не вміє цього зробити,то це вже проблеми того хто не вміє!АСЮ в руки там не потрібно нічого вміти.Добавлю ходити по полю і дивитись яка мінералізація грунту,якось не раціонально.В різних МД ,є велика кількість функцій і інформації, котрі нікому не потрбні!Тут про ВАЙТС говорим,в котрий можна доробити ВДІ-метр,і на 30% менше рити ям .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
славик77


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.10.2011
Сообщения: 684


СообщениеДобавлено: Thu Mar 09, 2017 10:35:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Цікаво?А куди має заплисти датчик? Він уже два роки у мене тримає розбаланс -300мВ(+- 200 мВ)

Если собран на автогенераторе, то заплыть может запросто, у знакомого есть такой прибор, то сезонно медь пропадает. Понятное дело, если хороший датчик, то проблем нет, а если такой себе?..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Rick_Deckard


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 1352


СообщениеДобавлено: Thu Mar 09, 2017 22:50:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="solovey_1962"]
Индеец писал(а):
Иван Паршиков!Тут про ВАЙТС говорим,в котрий можна доробити ВДІ-метр,і на 30% менше рити ям .

А отут можу поспорити ))))
Був на копі з сусідом, що має Фортуну-М. Гарний приборчик, аккуратний, легенький....
Йдемо по лісу. Сусід гукає: є знахідка! ВДІ +80 показує!! МІДЬ!! Я підійшов та махнув "Васею". Вася не пікнув - чермет виключив дискрімом. Кажу: "Сергійович, чермет там глибокий, не рийте ті ями...".
"Який чермет??? ВДІ +80!! ..."
РЕзультат: після півметрової ями та півгодини часу ВДІ на Фортуні стало -80. Сусід довго розмовляв французською....
Після ще пари таких епізодів я зрозумів, що ВДІ у аналога то - зло.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Fri Mar 10, 2017 07:42:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="Rick_Deckard"][quote="solovey_1962"]
Индеец писал(а):
Иван Паршиков!
Після ще пари таких епізодів я зрозумів, що ВДІ у аналога то - зло.
То Фортуна зла попалась,або камрад тупить ВДІ не при ділах точно.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Иван Паршиков


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.12.2012
Сообщения: 7883


СообщениеДобавлено: Fri Mar 10, 2017 19:30:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="solovey_1962"][quote="Rick_Deckard"]
solovey_1962 писал(а):
Индеец писал(а):
Иван Паршиков!
Після ще пари таких епізодів я зрозумів, що ВДІ у аналога то - зло.
То Фортуна зла попалась,або камрад тупить ВДІ не при ділах точно.
Так я туда совсем не смотрю. Аналоговый прибор-копать нужно все сигналы. Цветные.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Rick_Deckard


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 1352


СообщениеДобавлено: Fri Mar 10, 2017 22:28:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="Иван Паршиков"][quote="solovey_1962"]
Rick_Deckard писал(а):
solovey_1962 писал(а):
Индеец писал(а):
Иван Паршиков!
Після ще пари таких епізодів я зрозумів, що ВДІ у аналога то - зло.
То Фортуна зла попалась,або камрад тупить ВДІ не при ділах точно.
Так я туда совсем не смотрю. Аналоговый прибор-копать нужно все сигналы. Цветные.

Согласен на все 100! И зачем тогда на аналоге ВДИ?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Mar 11, 2017 11:38:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rick_Deckard писал(а):

Согласен на все 100! И зачем тогда на аналоге ВДИ?
Нехай буде собі,бачиш що під датчиком,хто не збирає мкталолом.може не копати велике залізо,сегменти від транчпортерів, ці предмети комуністичного минулого, по полях тоннами копаються,на ВДІ-метрі ці предмети добре видно,діскрім не вирізає
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Lesohod


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.08.2012
Сообщения: 237


СообщениеДобавлено: Wed Mar 15, 2017 05:55:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вайтсами користуюсь більше року,є прибори від різних виробників,обидва зВДІ.Корисна примочка,по вді видно навіть величину залізячки,якщо мала то не копаю.А взагалі за роки пошуку перепробував з десяток приборів,Вайтс із них самий приємний і результативний.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Yaro


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.02.2010
Сообщения: 215


СообщениеДобавлено: Wed Mar 15, 2017 06:51:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Повністю підтримую, так як поміняв Голден Маск 4 про на Вайтса з ВДІ і ні разу не пожалів. Реально глибший і більш інформативний.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Wed Mar 15, 2017 21:12:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Приємно що є однодумці
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Lesohod


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.08.2012
Сообщения: 237


СообщениеДобавлено: Thu Mar 16, 2017 16:51:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
Приємно що є однодумці
Справа в тому що є і Маска 4 про,яку тримаю по черняхах.А по лісових хуторах погуляти,чи просто по лісі,то з Вайтсом просто насолода від пошуку
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы