Прошивка 4,018 небаче катушку при включенні , лікуємо.

 
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы XP
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
trenton16


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.08.2016
Сообщения: 371


СообщениеДобавлено: Fri Mar 10, 2017 22:44:29    Заголовок сообщения: Прошивка 4,018 небаче катушку при включенні , лікуємо. Ответить с цитатой

Доброго вечора колеги ,прошив собі дусю на прошивку 4,018 і ось яка біда сталася на копі після виключення та переїзду на другу ділянку я як звичайно включив прибор але катушка показало на годографі у верху розрядженна, подумав що розрядилась трохи розстроївся та і поїхав додому.
По прїзду додому поставив на зарядку , але через 20хв прибор показував що заряджений, здивувало. Коли включив прибор теж саме пуста катуха прибора при включеному годографі незрозумів , і перешився на 3,2 версію. Все після прошивки запустилось гуд, алеж цікавила прошивка 4,018 і знову через деякий час прошився на 4,018 і знову через раз через два то бачить катуху то ні.

При включеннях замітив що якщо при включенні прибору затримати кнопку вкл на 4сек то тоді катуха включається кожного разу нормально. .
Тому вношу свій вклад, в кого є такі проблеми лікуйте таким методом, перевірив 5разів.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Teo


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.11.2013
Сообщения: 466


СообщениеДобавлено: Fri Mar 10, 2017 22:49:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

З"явилася вже 4.019, але після прошивки при включенні вибиває В.16
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
trenton16


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.08.2016
Сообщения: 371


СообщениеДобавлено: Fri Mar 10, 2017 22:54:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Teo писал(а):
З"явилася вже 4.019, але після прошивки при включенні вибиває В.16

а де зявилася дайте ссилочку.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Teo


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.11.2013
Сообщения: 466


СообщениеДобавлено: Fri Mar 10, 2017 23:01:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

trenton16
там же, на тому ж прошивальнику. Щойно прошивав кілька разів, бо думав чому ж пише 4.019, а ставиться 16
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Teo


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.11.2013
Сообщения: 466


СообщениеДобавлено: Fri Mar 10, 2017 23:06:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

trenton16
З катушкою теж були глюки, коли прошився через свіжий софт (новий файл, який закінчувався на 032017), в попередній версії (яка перша вийшла в маси 022017) жодних проблем небуло
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
trenton16


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.08.2016
Сообщения: 371


СообщениеДобавлено: Fri Mar 10, 2017 23:16:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

trenton16 писал(а):
Teo писал(а):
З"явилася вже 4.019, але після прошивки при включенні вибиває В.16

а де зявилася дайте ссилочку.

бачив та пробував не то.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Teo


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.11.2013
Сообщения: 466


СообщениеДобавлено: Sat Mar 11, 2017 15:15:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Teo писал(а):
trenton16
там же, на тому ж прошивальнику. Щойно прошивав кілька разів, бо думав чому ж пише 4.019, а ставиться 16

Все, проблема вирішилася - стоїть 4.019
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Славко з бандерштату


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.04.2013
Сообщения: 161


СообщениеДобавлено: Sat Apr 22, 2017 19:59:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

SOS.Вітаю всіх деусоводів.При перепрошивці з 3.2 на 4.0 щось пішло не так.Робив все по інструкції.Поклав біля себе дві катушки і навушники(включені).Запустив прогу на компі,в блоці вибрав потрібний розділ.Підєднав до компютера.Завантажилася прошивка на одній катушці потім на другій .Натупний крок ,виключив навушники а коли стали питання чи я хочу прошити навушники я натиснув "так".Навушники також прошилися.Після всього від'єднав від компа і поробував чи все працює.І тут з'явилася халепа,катушка 9"не під'єдналася.На даний момент блок,навушники і велика катушка працюють ,а маленку катуху блок не бачить.Я вже вертав назад на 3.2 і на 2.0 потім ще раз.Нічого не допомогло.При спробі прописати номер катухи ,неможу вписати останню букву з номера.Номер такий 01201С,останню букву підмінює на інакшу,а не ту що треба.
Якщо хтось з таким мав справу то підкажіть що робити.Як тепер катуху прописати?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Мастак


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.10.2011
Сообщения: 3329


СообщениеДобавлено: Sat Apr 22, 2017 20:26:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Славко з бандерштату писал(а):
SOS.Вітаю всіх деусоводів.При перепрошивці з 3.2 на 4.0 щось пішло не так.Робив все по інструкції.Поклав біля себе дві катушки і навушники(включені).Запустив прогу на компі,в блоці вибрав потрібний розділ.Підєднав до компютера.Завантажилася прошивка на одній катушці потім на другій .Натупний крок ,виключив навушники а коли стали питання чи я хочу прошити навушники я натиснув "так".Навушники також прошилися.Після всього від'єднав від компа і поробував чи все працює.І тут з'явилася халепа,катушка 9"не під'єдналася.На даний момент блок,навушники і велика катушка працюють ,а маленку катуху блок не бачить.Я вже вертав назад на 3.2 і на 2.0 потім ще раз.Нічого не допомогло.При спробі прописати номер катухи ,неможу вписати останню букву з номера.Номер такий 01201С,останню букву підмінює на інакшу,а не ту що треба.
Якщо хтось з таким мав справу то підкажіть що робити.Як тепер катуху прописати?
А на хрена включали наушники??? Где Вы это прочитали, что наушники должны быть включены???
Перепрошивайтесь, но наушники включите тогда, когда этого потребует программа. Ну чес. слово, такого наслушаешься, что диву даёшься...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
LionZT


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.01.2014
Сообщения: 232


СообщениеДобавлено: Sun Apr 23, 2017 06:38:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Славко з бандерштату писал(а):
SOS.Вітаю всіх деусоводів.При перепрошивці з 3.2 на 4.0 щось пішло не так.Робив все по інструкції.Поклав біля себе дві катушки і навушники(включені).Запустив прогу на компі,в блоці вибрав потрібний розділ.Підєднав до компютера.Завантажилася прошивка на одній катушці потім на другій .Натупний крок ,виключив навушники а коли стали питання чи я хочу прошити навушники я натиснув "так".Навушники також прошилися.Після всього від'єднав від компа і поробував чи все працює.І тут з'явилася халепа,катушка 9"не під'єдналася.На даний момент блок,навушники і велика катушка працюють ,а маленку катуху блок не бачить.Я вже вертав назад на 3.2 і на 2.0 потім ще раз.Нічого не допомогло.При спробі прописати номер катухи ,неможу вписати останню букву з номера.Номер такий 01201С,останню букву підмінює на інакшу,а не ту що треба.
Якщо хтось з таким мав справу то підкажіть що робити.Як тепер катуху прописати?


Вітаю, в моему випадку сталося, що номер катушки помінявся. У мене їх 2,а номер змінився у нерідної. Хоча ввожу її рідний номер, він зразу змінюється на інший, хоча катушка під'єднується номально. Зверніть увагу на під'єднання.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Славко з бандерштату


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.04.2013
Сообщения: 161


СообщениеДобавлено: Sun Apr 23, 2017 09:37:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю.Щось схоже.Міняє останню букву на не рідній катушці.Але не підключається.На компі під час прошивання показала шкала що шиє,але індикатор не засвітився.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Мастак


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.10.2011
Сообщения: 3329


СообщениеДобавлено: Sun Apr 23, 2017 10:22:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я уже дал ответ на ваш вопрос. Читайте мой предыдущий пост - это основная проблема.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
sa77


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.10.2011
Сообщения: 549


СообщениеДобавлено: Sun Apr 23, 2017 13:57:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Также подглючивает так же...француз ...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY MSN Messenger MSN Messenger
Славко з бандерштату


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.04.2013
Сообщения: 161


СообщениеДобавлено: Sun Apr 23, 2017 20:48:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мастак писал(а):
Я уже дал ответ на ваш вопрос. Читайте мой предыдущий пост - это основная проблема.

Та я вже по кругу три раза і без навушників прошивав.Одну катушку блок забув і все.Як розберусь то опишу .Можливо включені навушники при перепрошивці і стали причиною,але катушка мала б прописатись по новому.
І я не шукаю причину а шукаю вихід з ситуації
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Мастак


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.10.2011
Сообщения: 3329


СообщениеДобавлено: Sun Apr 23, 2017 21:02:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Возвратитесь на предыдущую версию, которая у Вас была, пропишите все катушки, зарядите прибор до полного заряда и можете перепрошиваться на 4.0 (с выкл. наушниками) ))).
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
trenton16


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.08.2016
Сообщения: 371


СообщениеДобавлено: Mon Apr 24, 2017 07:10:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

тема не актуальна можна закрити.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Славко з бандерштату


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.04.2013
Сообщения: 161


СообщениеДобавлено: Tue Apr 25, 2017 20:20:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ситуація наступна.Ще раз зарядив до повного катушки,відкотив прошивку назад на 3.2 Коли повернувся на 3.2 підключилася втрачена катушка.Ще раз на 4.0 і сталося чудо,все працює.Єдине що катушка прописалася під іншим номером в блоці
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Мастак


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.10.2011
Сообщения: 3329


СообщениеДобавлено: Tue Apr 25, 2017 20:23:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Славко з бандерштату писал(а):
Ситуація наступна.Ще раз зарядив до повного катушки,відкотив прошивку назад на 3.2 Коли повернувся на 3.2 підключилася втрачена катушка.Ще раз на 4.0 і сталося чудо,все працює.Єдине що катушка прописалася під іншим номером в блоці

Я Вам именно это и советовал сделать. Никаких чудес нет, нужно прошивать строго по инструкции. А на номер не обращайте внимания, так как на 4.0 у всех такое.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы XP Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы