Baharan+J.WAIS

 
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Конфликты, мошенники, проблемы. -> Архив (Профили-клоны и разгоны в торгах)
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Vladimir_Stepnov
Администрация Виолити.

Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.03.2006
Сообщения: 43625


СообщениеДобавлено: Tue May 30, 2017 22:21:35    Заголовок сообщения: Baharan+J.WAIS Ответить с цитатой

Прошу пояснить - с какой целью создан профиль-клон?

Baharan

http://forum.violity.com/profile.php?mode=viewprofile&u=190718

J.WAIS
http://forum.violity.com/profile.php?mode=viewprofile&u=23377

Примеры "взаимопомощи":
https://auction.violity.com/48987763-patrony-mosina-v-rodnyh-ukuporkah-tula-i-lugansk
Вернуться к началу
Профиль ЛС
J.WAIS


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.12.2009
Сообщения: 4465


СообщениеДобавлено: Wed May 31, 2017 03:35:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечора!
Це не був клон. Це був профіль реальної людини, з якою я познайомився, купивши тут на форумі у неї деякі речі (якщо не помиляюсь- жетони).
Я тоді і не знав, що він живе в 12 км від мене.
Зараз він живе в Австралії.
У мене уже було 2 обшуки. Помітив, як тільки виставлю якесь ММГ на "Віоліті"- так зразу отримую "гостей" з обшуком. КК шаную, але коли у тебе в домі усе перевертають- річ не приємна. Тим більше- містечко у нас не величке.
Так-як він майже нічого не продавав і не купляв я попросив на час його відсутності доступ до цього профілю з метою продажів ММГ.
Ви наводите приклад так званої "взаємодомоги". Там не має розгону. Я не робив ніяких ставок і таким чином не обманював продавців. Я ніколи не робив ніяких взаємних ставок в цих профілях. Це можна перевірити.
Розумію, що порушив правила. І не в моїх правилах відпиратись. Але цей "клон" не є способом обману когось. Це просто спроба убезпечити себе від надмірної уваги з боку правоохоронних органів.
З повагою, Василь
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
J.WAIS


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.12.2009
Сообщения: 4465


СообщениеДобавлено: Wed May 31, 2017 03:48:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ось скрін цієї покупки- відгуки на яку Ви наводите. Це була єдина покупка і вона була зроблена в один день. Тоді ми і познайомились.
Також можете перевірити усі продажі і побачити, що ніде не робилось взаємних ставок в цих профілях.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
J.WAIS


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.12.2009
Сообщения: 4465


СообщениеДобавлено: Wed May 31, 2017 03:49:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ось він
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Vladimir_Stepnov
Администрация Виолити.

Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.03.2006
Сообщения: 43625


СообщениеДобавлено: Wed May 31, 2017 08:29:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

J.WAIS
Здравствуйте! Спасибо за ответ! За совместный разгон лотов оба профиля блокируются на аукционе на 15 суток. В случае повторного участия в одних торгах в качестве продавца и покупателя мы будем вынуждены полностью заблокировать доступ. Надеемся на понимание, удачных торгов!
Вернуться к началу
Профиль ЛС
Показать сообщения:   
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Конфликты, мошенники, проблемы. -> Архив (Профили-клоны и разгоны в торгах) Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы