Поселення V-I ст. до Н.Е. Чорні плями історії.

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Freewalker


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.01.2014
Сообщения: 195


СообщениеДобавлено: Tue Jun 13, 2017 13:42:30    Заголовок сообщения: Поселення V-I ст. до Н.Е. Чорні плями історії. Ответить с цитатой

Доброго дня всім хто цікавиться історією України. Цікавився я культурами які є в моїй області (Тернопільській) Зокрема відома нам і цікава черняхівська культура. Як вона появилась, хто її попередники... При пошуку їх предків виявилось, що на території Тернопільскої області поселень до II ст. н.е якою датується ЧК не має. Останні поселення датуються IV ст. до н.е, а потім безслідно пропадають. Єдина культура яка є проміжною між пам'ятками пізньоскіфського часу і ЧК є зарубинецька культура але на території Тернопільскої області її не знайдено. Куди ділись люди на 500 років і яка цьому причина? Чому не має проміжної культури на цій території? Може хтось знає відповідь на ці питання і я щось пропустив з нашої історії...Дякую.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
hustler


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.11.2014
Сообщения: 948


СообщениеДобавлено: Wed Jun 14, 2017 23:12:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Freewalker
Добрий вечір.
Ось речі які Ви пропустили з історіі..
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B8%D0%BF%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%88%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0 та багато іншого. Моя Вам порада - не захоплюватися історією, там правди немає. Сам вивчав 26 років, коли зайнявся пошуком, було сумно за массу втраченного часу.
Якщо маєте бажання, готовий поділитися досвідом і знаннями на копі біля Файного міста.

З повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Freewalker


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.01.2014
Сообщения: 195


СообщениеДобавлено: Thu Jun 15, 2017 08:54:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

hustler
Доброго дня. Тому і вивчаю історію, щоб доказати, що в ній немає правди. Вище приведені вами посилання я давно опрацював. Знову ж таки хронологія не співпадає і на наших землях цих культур немає крім пшеворської але вона датується 1ст н.е. Мене цікавить час з 3ст До Н.Е коли зникають скіфські пам'ятки. Історики і археологи не зачіпають це питання. Я ніколи не повірю, що на цих землях ніхто не жив навіть при масовому переселення. Вони або не правильно датують або є пояснення відсутності пам'яток.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


chapaj


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.04.2014
Сообщения: 2932


СообщениеДобавлено: Sat Jun 17, 2017 20:34:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вчера буквально обсуждали наши находки( Луганская обл) , картина похожа.
Каменный век - эпоха бронзы ( ранняя, средняя, самое начало позднего этапа) до архаичных скифов 8-5 в.до н.э) - потом савроматы уже и аланы. Тоже промежуток лет под 400 ++++ минимум( нет даже поздних скифов) , и непонятка практически до эпохи ВПН , это если судить по находкам и не читать официоз .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы