Годинник Longines

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Хорология (коллекционирование часов)
Предыдущая тема :: Следующая тема  
buran21


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.10.2013
Сообщения: 367


СообщениеДобавлено: Sat Jul 22, 2017 18:28:10    Заголовок сообщения: Годинник Longines Ответить с цитатой

Доброго дня, шановні форумчани!

Прохання оцінити даний годинник.

Це далеко не моя тема, тому прошу максимальної допомоги, годинник хочуть продати у зв'язку зі збором коштів на операцію близьку до онкології, тому потрібна максимально адекватна оцінка і максимальні дані про можливу реальну ціну продажу (я добре знаю які зараз часи і що "реальну ціну покаже аукціон", але потрібно знати плюс-мінус на що орієнтуватися).

Годинник Longines
- срібло (якщо не помиляюся, але так виглядає, проба невідома, але я так розумію, що 800, судячи з клейма 0.800, на папері малює)
- окремі елементи позолочені, позолота трішки стерта на вушці
- клеймо типу проби є на кожному елементі корпусу, дуже мікроскопічне, але розгледів там фазана як на кришці праворуч від логотипа
- оригінальний ланцюжок є (на фото ще немає, бо його забули взяти на "фотосесію")
- 100% оригінал
- привезений з Берліну ветераном Другої світової у 1945 році
- рік випуску судячи з серійного номеру - 1924 р.
- логотип, який використовувався до 1925 року (з 1889 року), фактично виглядає, що це один із останніх екземплярів з даним логотипом (все відносно, але...)
- механізм (калібр) 18.49, механізм не N (не Negative), може це суттєво, тому вказую, бо в каталогах самого механізму 18.49 не знайшов, лише 18.49N
- повністю робочий
- тріщина на циферблаті

Наразі все, що зміг про нього дізнатися, якщо хтось щось додасть буду надзвичайно вдячний.
Ще раз кажу, тема не моя, тому на критику та зауваження реагую адекватно.

Відео роботи
http://www.youtube.com/watch?v=vSWcgg_6Nfw

http://www.youtube.com/watch?v=XrvHSHEh5jw


















































З повагою,
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
exalto


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.11.2016
Сообщения: 227


СообщениеДобавлено: Sat Jul 22, 2017 20:42:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечора! Ви все вірно написали, годинник досить масовий, додам тільки, що заводна головка не від цього годинника, по ціні на мою думку від 60-120$.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
MUZZy


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.05.2015
Сообщения: 5927


СообщениеДобавлено: Sat Jul 22, 2017 21:38:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

добрый вечер. полагаю около 50 $ или немногим больше
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
buran21


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.10.2013
Сообщения: 367


СообщениеДобавлено: Sat Jul 22, 2017 21:46:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

exalto писал(а):
Доброго вечора! Ви все вірно написали, годинник досить масовий, додам тільки, що заводна головка не від цього годинника, по ціні на мою думку від 60-120$.


Дякую!

Цікава Ваша інформація щодо заводної головки.
Знаю, що її не могли тут міняти, бо тут годинник в ремонті ніколи не бував.
Власне ще й казали, що стільки років і без жодного ремонту.
Значить це було ще до 1945 року.
Але треба буде уточнити.

В будь-якому випадку - Дякую!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


buran21


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.10.2013
Сообщения: 367


СообщениеДобавлено: Sat Jul 22, 2017 21:53:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

MUZZy писал(а):
добрый вечер. полагаю около 50 $ или немногим больше


Дякую за інформацію!

Ціна усіх зацікавлених у продажі розчарувала, при такій вартості жодного сенсу його продавати немає.

Потрібно зібрати орієнтовно 38-40 тисяч гривень, тих 50 у.о. буде краплею в морі...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Хорология (коллекционирование часов) Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы