Шукаю загублену обручку (Івано-Франківськ)

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Maik11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.08.2017
Сообщения: 13


СообщениеДобавлено: Wed Aug 09, 2017 17:03:31    Заголовок сообщения: Шукаю загублену обручку (Івано-Франківськ) Ответить с цитатой

Добрий день,
Мене звуть Михайло. Цього літа вирішив поїхати подивитися на мальовничі Карпати. Все йшло дуже добре поки я не доїхав до Івано-Франківська і вирішив покупатися в Бистриці (міст з боку Надвірної, десь 300 метрів проти течії). Там я загубив свою обручку, котру замовляли з коханою дружиною у майстера. Настрій було зіпсовано. Але я вирішив подивитися на OLX хто продає металошукачі в Івано-Франківську і спробувати просити про допомогу. Приїхав чоловік із пристроєм, ми походили з ним біля години, але нічого не знайшли. У місці, де я загубив обручку, пошуки ускладнюються досить потужною течією. Стояти можна, але досить складно.
І ось так склалися обставини, що я приблизно знаю де моя обручка, але поки що дістати не можу. Того дня я був вимушений повернутися до Львова, щоб не спізнитися на потяг.
Зараз я думаю як все таки можна дістати свою обручку. Була спека, рівень води трохи впав і можливо є шанси.
Можливо ви зможете допомогти мені порадою, як шукати, за допомогою кого можна пошукати або власне пошуками. Якщо вийде знайти обручку, яка є дуже дорогою для мене, я буду безмежно щасливий та добре віддячу. Наперед дякую. З повагою, Михайло.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Konstantin2


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.01.2016
Сообщения: 257


СообщениеДобавлено: Wed Aug 09, 2017 18:13:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Привіт. Вам потрібні практичні навики пошуку з мд. Бажано з Garrett at pro. Треба брати в оренду апарат і не надіятись що за годину ви її знайдете. Може треба її шукати тиждень. А якщо її не понесло течію далеко? Мій друг загубив також після весілля, але загубив на полі, то на другий день знайшов. Моя вам порада не вірити в забобони, ще раз-два пошукати якщо нема то замовити нову.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Maik11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.08.2017
Сообщения: 13


СообщениеДобавлено: Wed Aug 09, 2017 18:29:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Konstantin2 писал(а):
Привіт. Вам потрібні практичні навики пошуку з мд. Бажано з Garrett at pro. Треба брати в оренду апарат і не надіятись що за годину ви її знайдете. Може треба її шукати тиждень. А якщо її не понесло течію далеко? Мій друг загубив також після весілля, але загубив на полі, то на другий день знайшов. Моя вам порада не вірити в забобони, ще раз-два пошукати якщо нема то замовити нову.

Допоможете с пошуком?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
S1ava68


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.10.2014
Сообщения: 2090


СообщениеДобавлено: Wed Aug 09, 2017 21:02:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Maik11 писал(а):
Якщо вийде знайти обручку, яка є дуже дорогою для мене, я буду безмежно щасливий та добре віддячу

Те, що ви будете щасливі, зрозуміло, скільки за частя готові відстігнути. цифру озвучте
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Maik11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.08.2017
Сообщения: 13


СообщениеДобавлено: Thu Aug 10, 2017 05:22:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

S1ava68 писал(а):
Maik11 писал(а):
Якщо вийде знайти обручку, яка є дуже дорогою для мене, я буду безмежно щасливий та добре віддячу

Те, що ви будете щасливі, зрозуміло, скільки за частя готові відстігнути. цифру озвучте

4.000 грн. Якщо цього тижня, то навіть більше.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Зинзиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2007
Сообщения: 13335


СообщениеДобавлено: Thu Aug 10, 2017 15:06:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

можна вже не шукать.

Maik11 писал(а):
Приїхав чоловік із пристроєм
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Maik11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.08.2017
Сообщения: 13


СообщениеДобавлено: Thu Aug 10, 2017 15:20:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Зинзиля писал(а):
можна вже не шукать.

Вона коштує дешевше за 4.000 грн. Я сказав, що заплачу якщо знайде.

Maik11 писал(а):
Приїхав чоловік із пристроєм
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Artyomceed


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.01.2014
Сообщения: 882


СообщениеДобавлено: Thu Aug 10, 2017 16:51:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Попробуйте найти помощь в этой ветке
http://forum.violity.com/viewforum.php?f=62
Западный регион.
Удачи!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Maik11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.08.2017
Сообщения: 13


СообщениеДобавлено: Thu Aug 10, 2017 17:01:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Artyomceed писал(а):
Попробуйте найти помощь в этой ветке
http://forum.violity.com/viewforum.php?f=62
Западный регион.
Удачи!

"Извините, только пользователи со специальными правами доступа могут читать сообщения в этом форуме
или Вы должны состоять в группе -Регион- Запад. Вы уже подали заявку на вступление, ожидайте модерации"
Сижу жду)) Спасибо!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Зинзиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2007
Сообщения: 13335


СообщениеДобавлено: Thu Aug 10, 2017 17:34:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Maik11 писал(а):
Вона коштує дешевше за 4.000 грн. Я сказав, що заплачу якщо знайде.

То ви дали йому свій номер телефону?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
S1ava68


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.10.2014
Сообщения: 2090


СообщениеДобавлено: Thu Aug 10, 2017 22:01:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Maik11 писал(а):
4.000 грн. Якщо цього тижня, то навіть більше.

О, нормуль по діловому, бажаю Вам удачі і хороших людей в поміч.
І на всяк випадок, дам пораду, не партесь за тею обручкою, я розумію річ дорога для Вас, туда сюда, але шансів найти її 0, річки там бистрі камянисті, тих пару грам в тій течії може віднести на 10 метрів.
Купіть тут злата, на аукціоні, античного, з історією і закажіть нову, кращу і буде вам щастя, як радив камрад вище не ведіться на забобони
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Maik11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.08.2017
Сообщения: 13


СообщениеДобавлено: Fri Aug 11, 2017 08:41:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Зинзиля писал(а):
Maik11 писал(а):
Вона коштує дешевше за 4.000 грн. Я сказав, що заплачу якщо знайде.

То ви дали йому свій номер телефону?

Так.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Maik11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.08.2017
Сообщения: 13


СообщениеДобавлено: Fri Aug 11, 2017 08:42:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

S1ava68 писал(а):
Maik11 писал(а):
4.000 грн. Якщо цього тижня, то навіть більше.

О, нормуль по діловому, бажаю Вам удачі і хороших людей в поміч.
І на всяк випадок, дам пораду, не партесь за тею обручкою, я розумію річ дорога для Вас, туда сюда, але шансів найти її 0, річки там бистрі камянисті, тих пару грам в тій течії може віднести на 10 метрів.
Купіть тут злата, на аукціоні, античного, з історією і закажіть нову, кращу і буде вам щастя, як радив камрад вище не ведіться на забобони

Дуже дякую! Але я спробую ще пошукати.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Uruz


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.04.2010
Сообщения: 6627


СообщениеДобавлено: Sat Aug 12, 2017 04:13:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Maik11, яка глибина в тому місці?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Maik11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.08.2017
Сообщения: 13


СообщениеДобавлено: Sat Aug 12, 2017 06:07:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Uruz писал(а):
Maik11, яка глибина в тому місці?

Приблизно 70 см.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Зинзиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2007
Сообщения: 13335


СообщениеДобавлено: Mon Aug 14, 2017 22:08:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Maik11 писал(а):
я спробую ще пошукати.

Maik11 писал(а):
4.000 грн. Якщо цього тижня, то навіть більше.

Блін. Купіть собі дешевого прибора і шукайте свою обручку самі і поки не знайдете. Як знайдете(може і не тільки свою) - продасте прибора.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Uruz


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.04.2010
Сообщения: 6627


СообщениеДобавлено: Thu Aug 17, 2017 17:13:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Maik11 писал(а):
Uruz писал(а):
Maik11, яка глибина в тому місці?

Приблизно 70 см.


Достатньо глибоко... Зараз спека, можливо вода трохі спаде, плюс чекаємо підводники( Аська-голд), спробуємо допомогти Вам в цій справі...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Uruz


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.04.2010
Сообщения: 6627


СообщениеДобавлено: Thu Aug 17, 2017 17:20:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Коли у Вас буже можливість під"їхати і як з вами зв"язатися?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Maik11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.08.2017
Сообщения: 13


СообщениеДобавлено: Fri Aug 18, 2017 08:52:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Uruz писал(а):
Maik11 писал(а):
Uruz писал(а):
Maik11, яка глибина в тому місці?

Приблизно 70 см.


Достатньо глибоко... Зараз спека, можливо вода трохі спаде, плюс чекаємо підводники( Аська-голд), спробуємо допомогти Вам в цій справі...

Дякую! Дуже чекаю на допомогу.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Maik11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.08.2017
Сообщения: 13


СообщениеДобавлено: Fri Aug 18, 2017 08:53:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Uruz писал(а):
Коли у Вас буже можливість під"їхати і як з вами зв"язатися?

Я зараз у Харкові. Можемо по телефону.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы