50 шагів 1992 року

На страницу Пред.  1, 2  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты Украины
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+7
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Sat Apr 15, 2023 21:07:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Більше року тому!
Це Фе я продавав у відповідності до розділу!

Де кого і далі дуже болить за це все Фуфло новодєльне!

Ось скрін:
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Пользователи Виолити оценили* предмет, и рекомендуют стартовую цену в размере:
1 грн.
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
GARDININI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2011
Сообщения: 1074


СообщениеДобавлено: Mon Apr 17, 2023 07:49:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

І знову навязування своєї позиції без якогось там пояснення, окрім набору слів "викрошкама", "тріщинка" ....
Де консультант? Запрошуйте його. Хай розкаже, як так получається, що вчора Він тягнув одну сторону а сьогодні вже іншу! В чому "подвог".
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Mon Apr 17, 2023 20:05:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

GARDININI писал(а):
І знову навязування своєї позиції без якогось там пояснення, окрім набору слів "викрошкама", "тріщинка" ....
Де консультант? Запрошуйте його. Хай розкаже, як так получається, що вчора Він тягнув одну сторону а сьогодні вже іншу! В чому "подвог".

Що тут ще може бути не зрозуміло?
1) Жодної 15 копійок чотири ягоди із таким Аверсом.
2) Новодєли у двоколорах із тим лєвим Аверсом.
3) Новодєли Алюміній покритий мідю (такого співвідношення металу не існувало на ЛПЗ, усі вироби у цьому металі Новодєли).
4) Новий різновид по Реверсу (В) теж із тим Фуфловим Аверсом.
І саме головне з'являється у світ аж у 2006 році, це 9 років після закриття ЛПЗ або 14 років після чеканки реальних Проб номіналом 50 шагів.
Навіть А.С.Люлько він не був відомий при написанні книги.
Та жодному робочому ЛПЗ.
Мені та багатьом іншим усе зрозуміло.
Але є нелюди які і далі будуть захищати Фуфло не зважаючи ні на що...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
GARDININI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2011
Сообщения: 1074


СообщениеДобавлено: Mon Apr 17, 2023 22:18:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostapp_з Вами все зрозуміло! Я Вам вже писав, стрілки переводити Ви профі. Як то кажуть, Ви "на словах міста бере, а на ділі жаби боїтесь". Питання було поставлене "консультанту", Ви тут за нього???
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Mon Apr 17, 2023 22:51:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

GARDININI
Що ви можете писати по суті Нуль!
Ви далекі від розуміння!
А усе це Гімно новодєльне на якому ви із дружком піднімали бабло
тепер у відповідності до розділу!
І ніхто вам нічого не зобов'язаний пояснювати.
Бо ви для багатьох жулік із продавців фуфла!
Metalik
Moredisamm
Почитав ваші афери у рашиста:
Одним словом так і є Жулік.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
coinsua


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2009
Сообщения: 7069


СообщениеДобавлено: Tue Apr 18, 2023 14:02:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

GARDININI писал(а):
Ostapp_з Вами все зрозуміло! Я Вам вже писав, стрілки переводити Ви профі. Як то кажуть, Ви "на словах міста бере, а на ділі жаби боїтесь". Питання було поставлене "консультанту", Ви тут за нього???


Вам, уже популярно сто раз объяснили, где фуфло, а где подлинные пробные монеты.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
GARDININI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2011
Сообщения: 1074


СообщениеДобавлено: Tue Apr 18, 2023 18:47:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

coinsua писал(а):
GARDININI писал(а):
Ostapp_з Вами все зрозуміло! Я Вам вже писав, стрілки переводити Ви профі. Як то кажуть, Ви "на словах міста бере, а на ділі жаби боїтесь". Питання було поставлене "консультанту", Ви тут за нього???


Вам, уже популярно сто раз объяснили, где фуфло, а где подлинные пробные монеты.


100 - раз "популярно" можливо Ви із више зазначеною особою і визначилися. Але Від Вас, як консультанта форуму і "знавця" ґрунтовних стверджень, роз'яснень чому так сталося, що зараз монети визнанні Вами і продані тут як "оригінали" Ви переносите у розділ "копії" досі не бачив, і ніхто із форумчан не бачить. І скільки тем вже піднято, а Ви їх всі ігнорите без якихось там пояснень.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Monety_mira


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.12.2010
Сообщения: 194


СообщениеДобавлено: Sat Sep 23, 2023 07:38:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пройшло вже багато часу з початку обговорення в цій темі, всі заспокоїлися і склалося таке враження, що питання вирішено. Тепер Ostapp може посилатися, що він вже багато раз довів, що цей предмет – фуфло, що і сталося недавно в іншій темі. Це і підштовхнуло мене повернутися до цього обговорення і трохи порушити спокій експертів, впевнених в своїх висновках.
Для початку продублюю тут те, що написав сьогодні в іншій темі, де Ostapp впевнено позначив ці 50 шагів, як фуфло:

Monety_mira

«…що до 50 шагів з аверсом 15 копійок.
Ця монета обговорювалася не так давно на форумі:
https://forum.violity.com/viewtopic.php?t=2301631&postdays=0&postorder=asc&start=20

Ostapp там накидав купу фото, багато беззмістовної писанини, але все, що йому вдалося показати, це те, що аверс монети виконаний іншим штемпелем, не тим самим, що аверс 15 коп. 1992 г. 1АА. А точніше – не тим же екземпляром штемпеля 1. Але це було ясно і до його «відкриття».
Так, штемпель інший, але того ж різновиду. Ким і коли він зроблений – ніхто не спромігся пояснити. Або ніхто і не знає? Є тільки припущення і догадки? Ким, де і коли виготовлений сам предмет? Теж одні припущення? Тобто, може предмет і заслуговує назви сувенір, але доказів цього поки не видно. А може, все-таки це хуліганка?
Як підсумок: доказів, що штемпеля не справжні, а також того, що монети (як 50 шагів, так і 15 копійок 1АБ) відкарбовані не на ЛСЗ, я поки не бачив, хоч не раз в обговореннях просив дати які-небудь пояснення або посилання.
Крім того, хочу нагадати, що не так вже давно, 21 вересня 2017 р. coinsua на форумі писав:
«По новым исследованиям трехягодные монеты считают фальшивыми, но у меня к ним неоднозначное мнение. Лично я думаю, что их чеканили вне монетного двора, но подлинными, подправленными штемпелями».
Тепер же він уникає будь якої предметної участі в обговореннях, віддавши все на відкуп Ostappу.»

І хоч на всі ті питання, які я підняв, відповідей немає, все ж таки треба відмітити, що тут Ostapp постарався надати свої пояснення (доводи), які на його думку доказують, що предмет – фуфло.
А це буває не часто.
Спробую проаналізувати його доводи по пунктам:

Ostapp 1) Жодної 15 копійок чотири ягоди із таким Аверсом.

Це так, але що це доказує? Значить це тільки одне: перші штемпеля 15 копійок 4 ягоди швидко перестали бути доступними для хуліганів І більшість тих монет є пробними. На ринку я їх побачив аж в кінці 1994 року, хоч вже з кінця 1992 активно пропонувалися 10,25 і 50 копійок.
Але з часом хулігани підметушилися і весною 1996 р. викинули на ринок як 15 коп. 3 ягоди, так і ті самі 50 шагів/15 коп, про які тут йде мова. Звідки з’явилися ці штемпелі, наші експерти сказати не змогли, питання відкрите. Маємо тільки те, що консультант не так давно рахував їх за справжні. Може, він і змінив свою думку, але тримає це в секреті.
Взагалі в кінці 1995 і в 1996 році на ринку продавався великий і різноманітний асортимент як хуліганок, так і пробних монет. Це говорить тільки одне: хулігани отримали доступ до великої кількості самих різних штемпелів і до обладнання для карбування, що можна пов’язати зі переносом виробництва на КМД і послабленням контролю на ЛСЗ. Підтримувати версію, зо всі ці штемпеля були «ліві», а робилася вся ця маса в гаражах, може тільки такий експерт, як Ostapp, який, я бачу не має зеленого поняття ні про виробництво, ні про ситуацію на бувших радянських заводах в ті часи.
Тобто, висновок: ці штемпелі 15 коп. це, скоріше за все, тільки одні з багатьох штемпелів, до яких отримали доступ хулігани. Іншого поки що ніхто не довів. А самі монети, знову скоріше за все - це тільки одні з багатьох хуліганок, вироблених в ті смутні часи. Іншого також ніхто не довів.

Ostapp
2) Новодєли у двоколорах із тим лєвим Аверсом.
3) Новодєли Алюміній покритий мідю (такого співвідношення металу не існувало на ЛПЗ, усі вироби у цьому металі Новодєли).

Тут незрозуміло, що Ostapp називає «новодєлами». У нумізматиці це монети, карбовані справжніми штемпелями. Якщо так, то це ніяк не фуфло, а ті ж самі хуліганки. Довести, що вони карбувалися не на ЛСЗ, неможливо. В усякому разі ніхто і не пробував.
Що до не тих металів, яких «не існувало на ЛПЗ», то Ostapp, якщо претендує на експерта, мав би знати, що багато з тих різноманітних металів, що використовували для хуліганок, ті ж самі хулігани і добували, де могли. І заготовки з них самі десь заказували. Самий відомий приклад – це заготовки під срібні гривні. Тут в діло йшли, наприклад, радянські та іноземні монети.


Ostapp 4) Новий різновид по Реверсу (В) теж із тим Фуфловим Аверсом.
І саме головне з'являється у світ аж у 2006 році, це 9 років після закриття ЛПЗ або 14 років після чеканки реальних Проб номіналом 50 шагів.

А штемпель реверса В – фуфловий, чи що? Хто це довів? Ось Ostappу би і зайнятися цім питанням, а не тільки колупатися в різновидах штемпелів. Але і тут тиша.
Ну і стара пісня про появу аж в якомусь там році (тут 2009). Ця причина віднесення до фуфла вже на раз спростовувалась. Недавній приклад - 10 коп. 2000 року.
https://violity.com/ua/110725093-10-kopeek-2000-1iam
В каталозі 2015 р (8 видання) її теж не було – 15 років! А в додатковому тиражі з’явилася! Взагалі, не відомо, звідки Ostapp бере дані про появу досить не частих монет, таких як 50 шагів з реверсом В, або, наприклад, гривні 1994 року, яку він всюди приводить за приклад фуфла, рахуючи, що вона була виготовлена якраз незадовго до потрапляння в каталог. Мені не зрозуміло, на чому базується таке примітивне розуміння по цьому питанню. Він міг би спитати в свій час на форумі у самого автора, але, напевно, він тоді ще не готувався стати таким великім експертом. Не бачу потреби тут детально спростовувати таке абсолютно необґрунтоване бачення, можу тільки тут довести до відома Ostappа, що 15 копійок 1994 року з’явилися на ринку ще в 1995 році. І хай Ostapp, якій в ті часи і не підозрював про існування таких речей, гляне в каталог і повідомить товариству, коли вони потрапили туди. Здається мені, що в тому самому 2005, що і гривня 1994.
Взагалі, появу монети на ринку (якщо ще це вдасться встановити) можна роздивлятись тільки як допоміжний критерій, не більше.

Ще Ostapp пише:
«Навіть А.С. Люлько він не був відомий при написанні книги»

Люлько ніяк не займався хуліганками. Він негативно відносився як до самих хуліганок, які він назвав ВИНИЛАМИ, так і до організаторів їх виробництва. Через нього вони практично не проходили, з колекціонерами він не працював, каталогів не готував. Він займався офіційними виробами, в чому його велика заслуга. Чи Ostappу це невідомо?

Ну, ось і все. Чекаю від Ostappа подальших звинувачень в захисті фуфла (того, що він рахує фуфлом) замість відповідей на конкретні питання , підняті на початку.
Тому ще раз підкреслюю для нього: я не стверджую категорично, що ці 50 шагів це хуліганка. Але рахую це дуже імовірним. Іншого поки що ніхто не довів. В усякому разі мені інші доводи, крім проаналізованих вище, невідомі.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Sat Sep 23, 2023 09:18:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Monety_mira
Повторюю для особливо обдарованих.
15 копійок 1992 року 1АА в Луганську була одна пара.
Аверс був виготовлений першим і його одразу попробували у парі
із Реверсом 50 шагів (відчеканені у патроні сталі).
Показував вище у цій темі.
Після цього як закінчили виготовлення реверс 15 копійок АА.
Перші 15 копійок ішли у латуні орієнтовно 30 штук.
Після латуні орієнтовно 300 штук у патроні сталі.
Та декілька десятків було відчеканенно в нержавійці та алюмінію.
Після цього штемпеля передали у лабораторію і там уже чеканили
усе підряд у різних металах.
Двійний удар, викрошка у слові Копійок та викрошка у правому листі
це усе уже в лабораторії.
На рахунок 15 к. Три ягоди у Луганську таких штемпелів не було.
Це Фуфло почало наберати оборотів після закриття ЛПЗ.
Але для Monety_mira це нічого не означає.
Думаю якби навіть Н. Мітіна йому це сказала це для нього не Доказ
Так як для людини на першому місці Гроші -гроші.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Monety_mira


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.12.2010
Сообщения: 194


СообщениеДобавлено: Sat Sep 23, 2023 11:44:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostapp писал(а):
На рахунок 15 к. Три ягоди у Луганську таких штемпелів не було.
Це Фуфло почало наберати оборотів після закриття ЛПЗ.

Черговий раз прошу: якщо признали себе ніяким не експертом (в сусідній темі), не пишіть дурні!
Вам же вище написали, що 15 коп. 3 ягоди з’явилися на ринку весною 1996 р., а на ЛПЗ ще в 1997 проводилось карбування монет в біколорі та деяких жетонів. І ті чеканочні преса, які для цього використовувались, ще довго – кілька років - залишались на підприємстві.
Прочитайте, нарешті, уважно книжку Люлька! І, якщо в 1995-97 роках ходили не в клуб нумізматів, а в дитячий садок, не розповідайте, що коли з’явилося. Може менше дурниць напишете в майбутньому.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Sat Sep 23, 2023 12:18:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Monety_mira
Повторюю не перекручуйте мої слова я написав що не претендую
ні на яке звання експерта чи щось в тому роді.
Це не означає що я не розбираюся у даній темі.
А ви підло перекручуєте слова уже не в перше.

Те що ви написали: вони появилися весною 1996 року, особисто для мене не означає зовсім нічого ваші слова це то саме що дирка від бублика.
По словах самих робочих 15 коп. три ягоди не чеканели на ЛПЗ.
Плюс у книзі А.С.Люлько жодної згадки.
Плюс каталог кінець 1994р. цього фуфла не описанно.
Вони масово появились після закриття ЛПЗ.
Вам вірити себе надурити.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
GARDININI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2011
Сообщения: 1074


СообщениеДобавлено: Sat Sep 23, 2023 12:23:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Monety_mira писал(а):
Ostapp писал(а):
На рахунок 15 к. Три ягоди у Луганську таких штемпелів не було.
Це Фуфло почало наберати оборотів після закриття ЛПЗ.

Черговий раз прошу: якщо признали себе ніяким не експертом (в сусідній темі), не пишіть дурні!
Вам же вище написали, що 15 коп. 3 ягоди з’явилися на ринку весною 1996 р., а на ЛПЗ ще в 1997 проводилось карбування монет в біколорі та деяких жетонів. І ті чеканочні преса, які для цього використовувались, ще довго – кілька років - залишались на підприємстві.
Прочитайте, нарешті, уважно книжку Люлька! І, якщо в 1995-97 роках ходили не в клуб нумізматів, а в дитячий садок, не розповідайте, що коли з’явилося. Може менше дурниць напишете в майбутньому.


Йому кажуть біле а він чорне. Це без смислу! Все як і раніше "наша пісня гарно, нова, починаємо її знову" або "я даю задню"!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Sat Sep 23, 2023 12:31:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

GARDININI
Жулік із команди продавців Фуфла коронований у рашиста
Колись тут під ніком Сергій зараз GARDININI.
Не витрачай мого часу:
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
GARDININI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2011
Сообщения: 1074


СообщениеДобавлено: Sat Sep 23, 2023 12:44:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostapp
Шановний, я до Вас звертався? Ви за свої мутки з продажею крадених монет, продажу "фуфла" відповіли?
Вище згадані теми, де конкретика? а не "вода"?
Якщо Вас на ресурсі так ідентифікували, так по собі інших не судіть!
Щасливо!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Sat Sep 23, 2023 12:57:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

GARDININI
Знову пусті брехливі слова.
Чекаю конкретних прикладів де я продав Фуфло?
Ти Жулік із команди продавців фуфла.
За свої слова ще відповіси.
Скоро будеш із дружком відомим навіть новачкам у цій темі
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


GARDININI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2011
Сообщения: 1074


СообщениеДобавлено: Sat Sep 23, 2023 13:19:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostapp писал(а):
GARDININI
Знову пусті брехливі слова.
Чекаю конкретних прикладів де я продав Фуфло?
Ти Жулік із команди продавців фуфла.
За свої слова ще відповіси.
Скоро будеш із дружком відомим навіть новачкам у цій темі


Читайте вище, Те, що Ви майстер "переведення стрілок" усі знають!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты Украины Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы