Кераміка девушка і бик на овизначення

На страницу Пред.  1, 2  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Керамика, фарфор, стекло
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+2
Klint Istvod


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.10.2011
Сообщения: 391


СообщениеДобавлено: Sat Aug 19, 2023 20:25:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="Musat"][quote="Klint Istvod"]Добрий день. Це підробки, досить вже ними торгувати. Ними вже не один рік пробують торгувати.[/quote]

Однако , це вже цікавіше !?
Якщо вам пропонували їх , чи випадково не залишилося фото ?
Предмети не з Умані випадково ?🤔[/quote]
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
Klint Istvod


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.10.2011
Сообщения: 391


СообщениеДобавлено: Sat Aug 19, 2023 20:35:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

І ще одне. То Ви їх на полі знайшли, чи вони до Вас із Києва потрапили. Бо Ви вже дві версії написали.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ramblerok37


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.09.2014
Сообщения: 2729


СообщениеДобавлено: Sat Aug 19, 2023 20:42:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Klint Istvod писал(а):
І ще одне. То Ви їх на полі знайшли, чи вони до Вас із Києва потрапили. Бо Ви вже дві версії написали.
Я десь писав що знайшов?Я написав раз.І як написав так і є.Я десь писав що моя знахідка?Лот не мій.Я в таких речах не розуміюся.Лот поставив на обговорення.Написали люди що правильний.Я поставив на торги.Де тут що не так?Ві даете фото..а не даете посилання..Що з Вами не так?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Klint Istvod


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.10.2011
Сообщения: 391


СообщениеДобавлено: Sat Aug 19, 2023 20:59:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Фото у коментах до Вашого лоту. На рахунок що зі мною не так, відповідь проста. Набридло дивитись як продають відверті підробки . І всі ці виправдання, що я не я і хата не моя.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Spurius Afranius


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2013
Сообщения: 12473


СообщениеДобавлено: Sat Aug 19, 2023 21:01:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Виставляйте і другу фігурку в той самий розділ.

_________________
история материальной культуры, всеобщая история,нумизматика


Последний раз редактировалось: Spurius Afranius (Sat Aug 19, 2023 21:13:16), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль ЛС
ramblerok37


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.09.2014
Сообщения: 2729


СообщениеДобавлено: Sat Aug 19, 2023 21:02:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Klint Istvod писал(а):
Фото у коментах до Вашого лоту. На рахунок що зі мною не так, відповідь проста. Набридло дивитись як продають відверті підробки . І всі ці виправдання, що я не я і хата не моя.
Я про не так..за посилання.А не дасте посилання..там де багато фото.Я покажу їх тій людині яка мені це дала..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ramblerok37


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.09.2014
Сообщения: 2729


СообщениеДобавлено: Sat Aug 19, 2023 21:04:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Spurius Afranius писал(а):
Виставляйте і другу фігурку в той самий розділ.
Доброго вечора.Не зрозумів.Я інформація..що це копії.Можна їх закрити? один лот https://violity.com/ru/114163788-bichok-tripilska-kultura
2 лот https://violity.com/ru/114163743-glinyana-figurka-tripillya
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Spurius Afranius


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2013
Сообщения: 12473


СообщениеДобавлено: Sat Aug 19, 2023 21:14:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Перенесено в розділ копії з уточненням в назві лота

_________________
история материальной культуры, всеобщая история,нумизматика
Вернуться к началу
Профиль ЛС
ramblerok37


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.09.2014
Сообщения: 2729


СообщениеДобавлено: Sat Aug 19, 2023 21:19:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Spurius Afranius писал(а):
Перенесено в розділ копії з уточненням в назві лота
Дякеую.Ціну поправив.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Musat


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.06.2019
Сообщения: 6777


СообщениеДобавлено: Sat Aug 19, 2023 23:16:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мені одне не зрозуміло ramblerok37 , ви вказали що предмети з поля під вівіской наївності < це ЧК чи ссср > , потім виявляються що вони з колекції людини , якої вже немає з нами ? 🤔
Завідомо ввели в оману , потім з'являються журнал< Вокруг Свєта> 34 випуск - думаєте це комусь сподобається ?
Яке реноме для себе тепер очікуєте ?
Ви з Умані ?!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ramblerok37


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.09.2014
Сообщения: 2729


СообщениеДобавлено: Sat Aug 19, 2023 23:52:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Musat писал(а):
Мені одне не зрозуміло ramblerok37 , ви вказали що предмети з поля під вівіской наївності < це ЧК чи ссср > , потім виявляються що вони з колекції людини , якої вже немає з нами ? 🤔
Завідомо ввели в оману , потім з'являються журнал< Вокруг Свєта> 34 випуск - думаєте це комусь сподобається ?
Яке реноме для себе тепер очікуєте ?
Ви з Умані ?!
Все так.Я Вам сказав,що сам знав.Зі слів власника.Я з Полтавської області.Я вважаю подібні речі якщо хтось робить то повинен ставити хоть маленький ну напис..клеймо...крапочки.На око такі речи не відрізнити від справжніх.Ніхто їх не відрізнить.І ти люди які роблять подібні копії з оригіналу..без позначення.І створюють такі випадки.Я написав власнику.Він відповів що ці речі були в колекції людини якої вже немає.А де він їх взяв ніхто не знає.А вийшло як вийшло..тому що хтось липить копії і не позначає їх ніяк.Маленька буква люба все б вирішила..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Musat


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.06.2019
Сообщения: 6777


СообщениеДобавлено: Sun Aug 20, 2023 00:02:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Їх роблять не для того щоб прославити себе як майстра, а з жаждой наживи.
Роблять так , беруть стару , оригінальну биту кераміку з поля , подрібнюють , мелють, добавляють шамот , гіпс , глину і ... кліпають .
Чудові результати показують Черкаси та Умань 🤘
Не знав що і в Полтаві є майстерні спеціалісти ))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Markizza


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.11.2022
Сообщения: 1


СообщениеДобавлено: Sun Aug 20, 2023 01:10:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Приблизно так виглядає продукція сучасного цеха - майстерні..)



IMG_20230820_020252.jpg
 Описание:
 Размер файла:  314.95 KB

IMG_20230820_020252.jpg


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Musat


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.06.2019
Сообщения: 6777


СообщениеДобавлено: Sun Aug 20, 2023 01:25:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Який талановитий український народ !
Сказати що я вражений, це не те слово )), на конвеєр поставлено ! 👏👏👏
От с**а 😡
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ramblerok37


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.09.2014
Сообщения: 2729


СообщениеДобавлено: Sun Aug 20, 2023 01:29:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Musat писал(а):
Їх роблять не для того щоб прославити себе як майстра, а з жаждой наживи.
Роблять так , беруть стару , оригінальну биту кераміку з поля , подрібнюють , мелють, добавляють шамот , гіпс , глину і ... кліпають .
Чудові результати показують Черкаси та Умань 🤘
Не знав що і в Полтаві є майстерні спеціалісти ))
Це я
з Полтавскої області,а надіслали мені їх з Києва.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


ramblerok37


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.09.2014
Сообщения: 2729


СообщениеДобавлено: Sun Aug 20, 2023 01:32:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Musat писал(а):
Який талановитий український народ !
Сказати що я вражений, це не те слово )), на конвеєр поставлено ! 👏👏👏
От с**а 😡
. Якщо і глина та..то як його відрізнити..То виходить не всі просто майстри.,мистецтво...то вже інше..Не хотіли вводити людей в оману.Якось точно можна помітити..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Керамика, фарфор, стекло Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы