Масштабування растрових зображень (карт)

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Топографические карты и GPS-навигация
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
shuba


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.09.2008
Сообщения: 4


СообщениеДобавлено: Tue Aug 25, 2009 16:29:57    Заголовок сообщения: Масштабування растрових зображень (карт) Ответить с цитатой

1. При масштабуванні 3-х верст. за допомогою Autocad ститкнувся з такою проблемою - не можу визначити (не впевнений) розміри кілометрової (верстової) сітки, або розміри внутрішньої границі листа планшета.
2. При масштабувані польських карт м-бу 1:100000 також виникли проблеми - не всі планшети мають кілометрову сітку, яку я використовую для приведення карти до вихідного масштабу в моделі Автокаду.
Для чого це потрібно - кожен планшет масштабується незалежно один від одного і обєднуються в один лист. На отриманому листі векторизуємо найбільш цікаві для нас обєкти.
Дану операцію проводимо як з трьохверстовками так і з польськими 1:100000.
Отримані дані суміщаємо з генштабівкою любого масштабу, а далі як-то кажуть, справа техніки.
Буду вдячний за любу інфу.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ДЮМА


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.08.2009
Сообщения: 315


СообщениеДобавлено: Thu Sep 10, 2009 10:30:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ви щосьтак все складно описали, чому не працювати з невеликими кусками карти, їх легше відмасштабувати. На великих листах похибка завжди буде більшою.
shuba писал(а):
2. При масштабувані польських карт м-бу 1:100000 також виникли проблеми - не всі планшети мають кілометрову сітку, яку я використовую для приведення карти до вихідного масштабу в моделі Автокаду.
Майже на всіх картах є масштаб і відносно нього в Автокаді привести карту до вихідних розмірів взагалі діло 1 хв.[/img]
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


ДЮМА


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.08.2009
Сообщения: 315


СообщениеДобавлено: Thu Sep 10, 2009 10:33:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[img][/img]
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Топографические карты и GPS-навигация Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы