Кокарди і не лише...(тема буде поповнятися).

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты по реставрации и восстановлению
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+17
Gishpanez


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2015
Сообщения: 2206


СообщениеДобавлено: Sun May 15, 2016 19:44:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Vodomir
Фото.



DSC09126.JPG
 Описание:
 Размер файла:  501.8 KB

DSC09126.JPG



DSC09125.JPG
 Описание:
 Размер файла:  478.58 KB

DSC09125.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
slavuta0


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.05.2012
Сообщения: 282


СообщениеДобавлено: Mon May 16, 2016 07:33:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дмитро чому невідповідаете ? коли ви відправите мені мої речі?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
slavuta0


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.05.2012
Сообщения: 282


СообщениеДобавлено: Fri May 20, 2016 11:44:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ще раз повторюся Дмитро чому не відповідаєте ? Коли нарешті ви відішлите мені мої речі а тобто єнколпіон та лунницю. Мені вже немає різниці реставровани вони чі ні і ви про це знаєте. Рік пройшов та толку мало. Я вас прошу вже майже рів року щоб ви мені їх відправили. Ви маєте совість чи ні? То по телефону обіцяєте Неідправляєте за пошту отдельна тема зовсім не відповідаєте На форумі вже місяць скоро буде як пообіцяли відправити і ні слухом ні духом . Вибачте но вас порекомендувати як надійну та порядну людину я не можу . ( накипіло) Чекаю від вас відповіді а краще посилку з моїми речами. Дякую
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Cybrotehnik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.05.2011
Сообщения: 2465


СообщениеДобавлено: Tue May 24, 2016 22:24:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

...


Последний раз редактировалось: Cybrotehnik (Tue May 31, 2016 11:13:04), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
slavuta0


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.05.2012
Сообщения: 282


СообщениеДобавлено: Wed May 25, 2016 12:25:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Продублюю Ще раз повторюся Дмитро чому не відповідаєте ? Коли нарешті ви відішлите мені мої речі а тобто єнколпіон та лунницю. Мені вже немає різниці реставровани вони чі ні і ви про це знаєте. Рік пройшов та толку мало. Я вас прошу вже майже рів року щоб ви мені їх відправили. Ви маєте совість чи ні? То по телефону обіцяєте Неідправляєте за пошту отдельна тема зовсім не відповідаєте На форумі вже місяць скоро буде як пообіцяли відправити і ні слухом ні духом . Вибачте но вас порекомендувати як надійну та порядну людину я не можу . ( накипіло) Чекаю від вас відповіді а краще посилку з моїми речами. Дякую
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Кулік


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.06.2010
Сообщения: 2719


СообщениеДобавлено: Fri May 27, 2016 15:14:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Неужели Мастер превратился в Мошенника? Просто не хочется в это верить! Странно, что ноль реакции на просьбы заказчика. Если уж заказчик вынес проблему "на люди", то почему в теме тишина? Грустно...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Uruz


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.04.2010
Сообщения: 6627


СообщениеДобавлено: Fri May 27, 2016 15:39:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Кулік, так это не в первый раз!)) Тут половина форума свои предметы по году-полтора ждёт... Мастер хороший, но не пойму, зачем набирать столько заказов, что бы потом не иметь возможности сделать их вовремя? Жадность?... Да и не по людски как то... Подобное отношение к людям, а именно к своим клиентам, не красит человека.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
slavuta0


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.05.2012
Сообщения: 282


СообщениеДобавлено: Sat May 28, 2016 22:31:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Что самое интересное что я прошу что бы мне просто вернули мои энколпион и лунницу. И мне уже неважно реставрированы они или нет. Просто прошу вернуть своё . А в ответ тишина... ОЧЕНЬ печально
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Vodomir


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.02.2011
Сообщения: 6075


СообщениеДобавлено: Tue May 31, 2016 10:20:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Всім доброго дня.
Раз пішла така справа і пан Олександр вирішив винести мозок пояснюю - нічиї предмети собі не залишаю і не продаю, не складаю під подушку і тд.ітп. Вислати не мав змоги (причини пояснювати не буду, скажу лише одне - нікому такого не бажаю...)
Його предмети як і інших форумчан успішно поїдуть додому протягом тижня. Нових речей в роботу не приймаю і приймати не буду!!!

slavuta0
Кошти за попередньо відреставровані енколпіони можете залишити собі на пиво!!!

Uruz
І вам теж відповім - якщоб був жадним, то не брав би предмети в роботу за таку ціну!!!

З повагою до всі!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
slavuta0


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.05.2012
Сообщения: 282


СообщениеДобавлено: Tue May 31, 2016 12:06:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня. Шановний пан Дмитро по поводу виноса мозку то я поки мав з вами справу вас ні в чому не упрекнув та кожного разу коли у вас були свої справи та інше то я входив в вашу ситуацію . Та незапідозрював вас і не підозрюю в тому шо ви хочете продати чи лишити предмети собі ( вони не є такі цінні в фінансовому плані) але для мене ці речі унікальні тому що я їх підняв сам і вони займуть свое місце в моїй колекції . Я не буду писати скільки листів я вам написав але можно було ходь раз відповісти бо по телефону ви завжди обіцяли вислати на тижні. Тому я і був вимушений написати в темі. А за попередньо відреставровані єнколпіони вам дуже велика подяка і кошти я вам переведу (так як алкогольні напої я не вживаю ) вам лише треба сказати скільки я маю вам заплатити за вашу роботу бо по цей час ви мені суму так і не назвали. Вибачте як шо я вас чимось образив чи підзадів. Буду з нетерпінням чекати від вас цього тижня предмети. З повагою до вас та інших форумчан Олександр .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gishpanez


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2015
Сообщения: 2206


СообщениеДобавлено: Tue May 31, 2016 12:50:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

slavuta0 , Uruz ,Кулік

Повірте мені попав до рук хрестик КР великий (рідкісний) до реставрації і після "Р Е М О Н Т У" . одним проф-реставратором..(хмельничанином)......... Сварщик Б У Х И Й заварює акуратніше і зачищає ШОВ, на відміну від ГОРЕ-реставратора.... -зато швидко... Я розумію ваше переживання ,бо довго.... Але довгий час витрачений перебування на (реставрації) .... в ПРОФІ (Vodomir)----виправданий якістю виконання роботи!!!!..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Uruz


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.04.2010
Сообщения: 6627


СообщениеДобавлено: Tue May 31, 2016 16:55:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Vodomir, Ви гарний майстер і ціни у Вас дійсно не високі, не тримайте образи, просто вже дуже багато незадоволених клієнтів, в тому числі і мої товариші, яким я Вас порадив. Спілкуйтесь з людьми у яких взяли замовлення, бо виникають в головах негативні думки, от і все. З Пов.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Vodomir


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.02.2011
Сообщения: 6075


СообщениеДобавлено: Tue May 31, 2016 20:46:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Панове, коли я перестав брати предмети в роботу осінню, телефон "порвали", пошту теж - тому треба - бо дуже треба, тому в колекцію, тому гроші потрібні - пішов назустріч . А не варто було....А тепер досить...
Отримаєте те, що відправили...слава Богу майстрів на форумі побільшало, а нє - то продавайте чи колекціонуйте так, як є...
Предметів лишилось пару штук...ті, що почав - завершу і бувайте здорові!!!!
З повагою!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
BURIK


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.01.2014
Сообщения: 5906


СообщениеДобавлено: Thu Jun 02, 2016 20:36:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Зря вы обижаете Владимира.Наоборот,побольше бы поддержки нужно дать ему-ИМХО
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Onpulllok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.02.2008
Сообщения: 7788


СообщениеДобавлено: Thu Jun 02, 2016 20:54:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

BURIK

Сто %!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gishpanez


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2015
Сообщения: 2206


СообщениеДобавлено: Thu Jun 02, 2016 22:03:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

BURIK
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Vodomir


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.02.2011
Сообщения: 6075


СообщениеДобавлено: Sat Jun 04, 2016 21:16:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

slavuta0
Номер декларації в пошті.
Всі решту - декому вже вислав, що було готове, решту обов'язково вишлю найближчим часом.

В пошту ПРОХАННЯ більше не звертатись, нові предмети НЕ БЕРУ!!!

З повагою!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Vodomir


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.02.2011
Сообщения: 6075


СообщениеДобавлено: Wed Jun 08, 2016 16:12:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добавлю ще один нечастий предмет - ніж тагарської культури.
Пайка, відновлення деяких втрат, патина.



Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Onpulllok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.02.2008
Сообщения: 7788


СообщениеДобавлено: Wed Jun 08, 2016 20:53:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Круто!
А яке функціональне призначення такої форми?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Vodomir


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.02.2011
Сообщения: 6075


СообщениеДобавлено: Wed Jun 08, 2016 21:21:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Onpulllok
Та нормальний походний ножик...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты по реставрации и восстановлению Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  След.
Страница 18 из 21

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы