Опасный снаряд?

На страницу Пред.  1, 2  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Опасные находки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
malyk0201


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.02.2015
Сообщения: 1079


СообщениеДобавлено: Wed Oct 26, 2016 15:25:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пушистый зайка писал(а):
С 3ГТ то тренировочный.

А точно шрап а не зажигалка? Фото бы. А то по такому описанию гадать можно до утра.


помилився,три перехідника ане два видно ще залишки норної каніфолі,пуля смішна з таким чудом капєц
нафіга таке робити???



Фото-0027.jpg
 Описание:
 Размер файла:  491.4 KB

Фото-0027.jpg



Фото-0028.jpg
 Описание:
 Размер файла:  447.89 KB

Фото-0028.jpg



Фото-0029.jpg
 Описание:
 Размер файла:  434.18 KB

Фото-0029.jpg


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Пушистый зайка


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.05.2012
Сообщения: 95


СообщениеДобавлено: Fri Oct 28, 2016 20:15:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

malyk0201

Я по цьому фото бачу лише 2, не враховуючи тарелі від самої дистанційки. Мені таке вже траплялося, тільки перехідник був латунний. У літературі пояснення цьому феномену мені не траплялося, тому можу висловити лише свою думку з цього приводу. Є снаряд з однією різьбою а трубка з іншою (наприклад заміна трубки знятої з озброєння або передача корпусів до іншого заводу). Для їх зьеднання використовують такі перехідники. Їх розміри можуть бути обумовлені необхідністью доведення ваги снаряду до ваги зі старою трубкою. На початку ДСВ це було стандартне явище. Наприклад, коли при спорядженні 50мм мінометних мін не вистачало штатних вибухніків, використовували М-1 від 82мм мін, ставлячи латунне кільце.

Гадаю, якщо проміряти обидві різьби на перехіднику частина питань відпаде.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


malyk0201


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.02.2015
Сообщения: 1079


СообщениеДобавлено: Sat Oct 29, 2016 05:20:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пушистый зайка писал(а):
malyk0201

Я по цьому фото бачу лише 2, не враховуючи тарелі від самої дистанційки. Мені таке вже траплялося, тільки перехідник був латунний. У літературі пояснення цьому феномену мені не траплялося, тому можу висловити лише свою думку з цього приводу. Є снаряд з однією різьбою а трубка з іншою (наприклад заміна трубки знятої з озброєння або передача корпусів до іншого заводу). Для їх зьеднання використовують такі перехідники. Їх розміри можуть бути обумовлені необхідністью доведення ваги снаряду до ваги зі старою трубкою. На початку ДСВ це було стандартне явище. Наприклад, коли при спорядженні 50мм мінометних мін не вистачало штатних вибухніків, використовували М-1 від 82мм мін, ставлячи латунне кільце.

Гадаю, якщо проміряти обидві різьби на перехіднику частина питань відпаде.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Опасные находки Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы