Металодетектор онлайн

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Полезные ссылки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+6
cx


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.06.2008
Сообщения: 242


СообщениеДобавлено: Tue Nov 01, 2016 23:33:14    Заголовок сообщения: Металодетектор онлайн Ответить с цитатой

Напевно багато хто з Вас шукав в інтернеті чи є якись ігри для скарбошукачів. Звичайно ігри є, але всі вони такі примітивні та убогі, ну ні разу не чіпляють.
Та й напевно робили їх люди, які дуже далекі від нашого хобі і яким невідомі справжні почуття від процесу та результату пошуків....

І вот нещодавно з`явилася гра, написана скарбошукачем для скарбошукачів.
У грі практично повністю імітується прилад Minelab "Quatto-MP": керування налаштуваннями та робота у полі.
Окремо хочеться відмітити, що дехкто з наших форумчан прийняли участь у наповненні бази даних фотографіями власних знахідок. Зараз у базі даних гри більше 700 фотографій реальних знахідок різних періодів:
бронзовий і залізний вік, раннє середньовіччя, пізне середньовіччя, новий час, друга світова війна, сучасність. Найбільше предметів у базі даних відноситься до часів Київської Русі.
Тимчасово (сподіваюсь) закрита тема другої світової війни з прчини відсутності фоток.
Зараз відкрита для пошуку лише Київська область (також з причини нестачі фоток).
Коп лопатою - це клік лівою кнопкою мишки. Кількість кліків відповідає глибині залягання цілі. Клік правою кнопкою мишки - вмикання/вимикання пінпойнту.
Всі знахідки поділяються не декілька типів: металобрухт, реліквії нерідкістні, реліквії рідкістні, небезпечні предмети, унікальні предмети.
Кожною знахідкою можно якось розпорядитися: викинути якнайдалі, залишити на місці, здати як металобрухт, у свою колекцію, передати в місцевий краєзнавчий музей, передати в Національний музей історії України, продати як антикваріат.
В залежності від типу знахідки та обраної дії для зареєстрованих користувачів розраховується декілька рейтингів: професійний, комерційний.
Гра має декілька режимів, основні з яких: "відпочинок" (швидкий та нескладний пошук за улюбленою тематикою), "експерт" (по можливості повністю імітується реальна робота).
Також передбачається, що за підсумками кожного року гравцям будуть присуджуватись номінації "Професіонал року", "Комерсант року", "Чорний археолог року".

Взагалі дуже гарна гра вийшла. Гра розроблялась тільки для настольних компів та працює у браузерах, які підтримують HTML5.
Кому цікаво - https://md.trident.pp.ua/

Звісно, це все діло безкоштовне та добровільне: хто хоче - грається, хто не хоче - розстріляємо


Последний раз редактировалось: cx (Sat Jan 19, 2019 13:40:22), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Messor


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.01.2008
Сообщения: 604


СообщениеДобавлено: Tue Nov 01, 2016 23:46:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Прикольна штука! Аби тільки начальство не бачило що я й в робочий час тепер на копі ))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Леся


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 04.05.2011
Сообщения: 175


СообщениеДобавлено: Wed Nov 02, 2016 21:54:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую!!! :ay: 8-)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
tklim


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.11.2013
Сообщения: 155


СообщениеДобавлено: Fri Nov 04, 2016 11:57:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

это круто!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Messor


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.01.2008
Сообщения: 604


СообщениеДобавлено: Tue Nov 08, 2016 23:24:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Походу зараз тільки Кватро? Мене парять його налаштування... Не моє. Чи може коли зявиться мій Фішер75 або хоч Ася? До речі, чому я тільки у Київській області копати можу?
А так - прикольна задумка
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Sentinel


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.01.2009
Сообщения: 1996


СообщениеДобавлено: Wed Nov 09, 2016 14:38:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую! ще й мій прилад!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
cx


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.06.2008
Сообщения: 242


СообщениеДобавлено: Wed Nov 09, 2016 21:09:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Messor писал(а):
.... Чи може коли зявиться мій Фішер75 або хоч Ася?....

Щодо інших приладів технічних перепон я не бачу. Якщо народу буде цього не хватати, то з часом, можна додати Аську, Фішер.

Messor писал(а):
.... До речі, чому я тільки у Київській області копати можу? .....

А ось з цим реально проблема. 2 форумчанина спромоглися назнімати фоток тільки для однієї області. Ще й не у повному обсязі всі теми охоплені. А для всіх областей і всіх тем потребується орієнтовно 30000 фоток. Тут протрібна участь мало ні всього форуму.
Тоді і гратися буде цікавіше, оскільки знахідки будуть завжди різні.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
alex_shp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2011
Сообщения: 78


СообщениеДобавлено: Tue Nov 15, 2016 00:02:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Прикольная игруха. Когда зимой будет снегу по колена - готовьтесь к DoS атакам
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
cx


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.06.2008
Сообщения: 242


СообщениеДобавлено: Tue Nov 15, 2016 00:15:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Навряд чи. Добрі ддос-атаки - добре коштують. А ця гра нікому та ні в чому не заважає.
А витівки школярів-ентузіастів якось переживемо
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
alex_shp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2011
Сообщения: 78


СообщениеДобавлено: Tue Nov 15, 2016 00:26:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

cx писал(а):
Навряд чи. Добрі ддос-атаки - добре коштують. А ця гра нікому та ні в чому не заважає.
А витівки школярів-ентузіастів якось переживемо

Извините но Вы меня наверное не совсем правильно поняли. Я имел ввиду когда навалит снега по колена, все камрады- форумчане дружно перейдут пикать на Ваши "поля" и тогда предположительно, в зависимости от количества одновременных подключений, сервер может того...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
cx


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.06.2008
Сообщения: 242


СообщениеДобавлено: Tue Nov 15, 2016 10:23:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Це точно!
так, не зрозумів
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
shkurak555


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.01.2014
Сообщения: 128


СообщениеДобавлено: Thu Dec 15, 2016 18:16:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую! Прикольно! Довго шукав!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Mihajan84


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.01.2017
Сообщения: 2


СообщениеДобавлено: Wed Jan 18, 2017 08:32:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хорошая игра, но вот выбора моделей металлоискателя реально не хватает.
За труд отдельное спасибо!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
cx


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.06.2008
Сообщения: 242


СообщениеДобавлено: Sun Apr 02, 2017 18:43:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

На пошту технічної підтримки проекту надійшов лист від анонімного користувача, що ніби в режимі "Спрінт" та "Експрет" не відображається котушка.
Хочеться проінформувати всіх, у хто бачить цю "проблему".
Це не помилка. У вказаних режимах треба включати детектор кнопкою "POWER" (живлення).
По-перше, в режимі Спрінт відлік часу здійснюється з моменту включення.
По-друге, в режимі Експерт, по-можливості, імітується реальна робота. Тобто зазвичай на поле нихто із заздалегідь увімкнутим детектором не приїжджає
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
cx


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.06.2008
Сообщения: 242


СообщениеДобавлено: Sun Apr 08, 2018 19:05:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Два роки поспіль ціна домену nash.hosting була приблизно 1000 грн. Дорого, але терпимо. На третій рік власник домену першого рівня з Кайманових островів разом з українським реєстратором imena.ua вирішили встановити ціну за продовження домену 13000 грн.

Привожу фрагмент листування з ними:
я: "прошу уточнити, чи має у цей час домен nash.hosting статус преміум";
вони: "ні, але ви можете переходити на обслуговування до нового реєстратора...";
я: "а якщо домен nash.hosting не є преміум-доменом, то чому ви просите за нього ціну 13000грн?";
вони: "кожен поставщик послуг встановлює власну вартість за послуги, що надаються".

Зменшення ціни у інших реєстраторів можливо до 11000 грн. Подальше зниження ціни не можливо, оскільки бариги з Кайманових островів теж впираються.

Ось таким, відносно чесним способом, у нас відбірають домен nash.hosting
Тому, починаючи з 24.04.2018р. адреса md.nash.hosting буде недоступна.
Гра переїхала на іншу адресу: https://md.trident.pp.ua

Кому подобається гра - граємо й надалі....
Хто планує власний бізнес з використанням нових доменних зон - майте на увазі вакханалію з ціноутворенням....
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


AnatoliyAG


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2014
Сообщения: 160


СообщениеДобавлено: Sat Jul 21, 2018 19:55:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Большое спасибо за информацию.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Полезные ссылки Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы