Бімби ПСВ

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Опасные находки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+4
Shpyntuk


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.11.2013
Сообщения: 117


СообщениеДобавлено: Sat Jan 13, 2018 18:52:44    Заголовок сообщения: Бімби ПСВ Ответить с цитатой

Доброго здоров'я вельми шановне товариство! Всіх з наступаючим старим новим роком! добиваю арт склади ПСВ з незліченною кількістю вопів з яких декотрі особливо зацікавили та нажаль самостійні пошуки просторами інтернету результату практично не принесли. буду щиро вдячний за будь яку інфу по наступних предметах:

Шрап ~ 120 мм















Шрапнельник очевидно з заглушкою замість дистанційної трубки (останню з задоволенням би прикупив)
Схиляюся до версії що родом з англії... Наступний кабанчик того ж калібру оф. Трапився лише в двох екземплярах один з головою, другий порожня болванка. Останню з триповерховим матом ніс на горбі біля двох км, та воно було того варте













Натрапив на цікаву річ де безсмертні копарі збивають мідь з пошкоджених вибухом ОФів 120 та 86 мм про них також хотілося би щось дізнатися.











Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
li4nost


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.10.2011
Сообщения: 595


СообщениеДобавлено: Mon Jan 15, 2018 15:57:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго, сюди звертайсь, швидше допоможуть:
https://reibert.info/forums/vopy.43/
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
malyk0201


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.02.2015
Сообщения: 1079


СообщениеДобавлено: Mon Jan 15, 2018 19:26:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

дааааа,клондак уВас
шрап тоже думаю англія і останній оф тоже.
122мм ріа,взривак ЗГТ-УГТ мав бути
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Shpyntuk


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.11.2013
Сообщения: 117


СообщениеДобавлено: Mon Jan 15, 2018 19:58:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

li4nost
malyk0201
Дякую! Так тему хотів перенести на рейбеті бо тут мовчок вже третій день. Вельми шановний malyk0201
Мав приємність з вами спілкуватися на фейсбуку. "Шрапи рулять" в кінцевому результаті тема переїжжає на рейберт так як на даному ресурсі військова тематика практично померла. Остання надія на ГУРУ вельми шанованого камрада Az23 буду вдячний за підказку як запросити даного спеціаліста в тему. Пригадала ст давня цитата камрада з форуму " Марію знайти воп який би навіть Az 23 не оприділив" написав з пам‘яті і не дослівно.malyk0201
Запрошую на свій клондайк для спільного копу та обміну досвідом так як роками спостерігаю за вашою пристрастю до первушних складів!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
malyk0201


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.02.2015
Сообщения: 1079


СообщениеДобавлено: Mon Jan 15, 2018 20:45:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

так,люблю я склади))))
останній вихід кину Вам в о.п....щоб в народу інфаркту не було
чекаю теми на райберті і попрошу ще одного гуру
а на рахунок вопа якого ніхто не бачив,так у мене не один був)))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
malyk0201


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.02.2015
Сообщения: 1079


СообщениеДобавлено: Mon Jan 15, 2018 21:07:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

122мм ріа
https://reibert.info/threads/122mm-1916r.808169/
англічанін 114мм,думаю Вам має бути цікава тема
https://reibert.info/threads/britanec.963258/#post-10564824
тему по свому знайти не можу
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Shpyntuk


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.11.2013
Сообщения: 117


СообщениеДобавлено: Mon Jan 15, 2018 22:53:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую тема пезперечно цікава. На рахунок ще одного то самі розумієте гуртом легше і батька бити завтра закину тему на рейберт та відпишеш вам на фейсбук з повагою!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Опасные находки Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы