Унікальні коп-чохли на телефони.

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Kreuzer


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2012
Сообщения: 5671


СообщениеДобавлено: Thu Mar 01, 2018 19:36:35    Заголовок сообщения: Унікальні коп-чохли на телефони. Ответить с цитатой

Доброго дня.
Є можливість наносити принти на чохли для мобільних телефонів.
На макетах представлені тільки деякі моделі телефонів, но їх ще є достатньо різних. Можуту уточняти наявність моделей тут. Чохли є гумові та пластикові. Якість на достатньо хорошому рівні.
Зображення наноситься на алюмінієву пластину, яка приклеюється до самого чохла ( все надійно і продумано ).
Кольори заготовок: чорний білий та прозорий.
Виставив на аукціон, кому треба запрошую.
Також є можливість робити з будь-яким вашим зображенням.






























Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ur3ab


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.01.2010
Сообщения: 1468


СообщениеДобавлено: Thu Mar 01, 2018 20:25:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечора.
Kreuzer писал(а):
Зображення наноситься на алюмінієву пластину, яка приклеюється до самого чохла ( все надійно і продумано ).

Цікаво як вплине алюміева пластина на якість зв*язку в в умовах поганого проходження радіохвиль та в зоні слабкого сигналу покриття сотової мережі? А саме в таких місцях і відбуваєтся пошук.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Kreuzer


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2012
Сообщения: 5671


СообщениеДобавлено: Thu Mar 01, 2018 20:44:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ur3ab
Ну цього я сказати не можу, так як не знаю. Але думаю, що якщо вплив і буде, то мінімальний. Хоча, на скільки я чув, то метал навпаки добре проводить сигнал. В автобусі чи авто ловить же нормально, хоч дах і стінки не зрівняються з тоненькою пластинкою.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bc282


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.02.2017
Сообщения: 154


СообщениеДобавлено: Wed Mar 07, 2018 17:50:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

На Ксяомі Мі Мах 2 є чохли?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Kreuzer


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2012
Сообщения: 5671


СообщениеДобавлено: Wed Mar 07, 2018 18:00:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bc282
А Xiaomi Mi Max і Xiaomi Mi Max 2 не однакові по формі і розміру?
Бо є на складі просто на МАХ а на МАХ 2 немає.
Може вони взаємо заміняємі, як деякі самсунги?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы