Питання до експертів

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Филателия
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Анатолий58


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.03.2009
Сообщения: 1647


СообщениеДобавлено: Sun Mar 04, 2018 12:11:29    Заголовок сообщения: Питання до експертів Ответить с цитатой

Вітаю!
Я вибачаюсь, але підкажіть мені, будь ласка, по яких критеріях ця марка: https://auction.violity.com/70058780-rejh-polnaya-seriya-soldat попадає в "Цікаві лоти"? Марка навідь не в стані MNH? А головне, що це далеко не дорога марка, в стані MNH ЇЇ ціна десь близко 0,5євро, а ця марка, в стані MN, десь 0,1євро. Можете подивитись сюди: http://m-s-y.ru/cats/index/deutsches_reich/1943/1 . Чи це просто розвод нерадивих покупців? На скільки я знаю, аукціон "Violity" позинує себе, як порядний. Вибачаюсь, нічого особисто, просто цікаво, щож це за така цікава марка. До продавця, звачайно, це питання немає ніякого відношення і тому в коментарах я це писати не буду, але дуже хочеться знать, який лот цікавий, а який дуже цікавий.
Тему відкрив по рекомендації модератора.
З пов. Анатолій.
моб. 063 35 163 75.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
RobotViolity


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2011
Сообщения: 798046


СообщениеДобавлено: Sun Mar 04, 2018 12:11:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль ЛС
Анатолий58


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.03.2009
Сообщения: 1647


СообщениеДобавлено: Sun Mar 04, 2018 12:14:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хотілося запитати, а тут немає цікавих лотів:
https://cab.violity.com/user/544024/lots
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
vkf77


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.08.2010
Сообщения: 12672


СообщениеДобавлено: Sun Mar 04, 2018 16:21:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Шановний Анатолий58, а що таке цікавий лот? Це мабуть коли він викликає інтерес і на нього роблять ставки, точиться боротьба. Тож марки цікаві певним людям. Вартість та стан тут не є головними чинниками.
Є інше поняття - рідкісна марка. У каталогах вказується. Але не факт що рідкісна марка може бути цікавою.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Анатолий58


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.03.2009
Сообщения: 1647


СообщениеДобавлено: Sun Mar 04, 2018 16:54:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

vkf77 писал(а):
Шановний Анатолий58, а що таке цікавий лот? Це мабуть коли він викликає інтерес і на нього роблять ставки, точиться боротьба. Тож марки цікаві певним людям. Вартість та стан тут не є головними чинниками.
Є інше поняття - рідкісна марка. У каталогах вказується. Але не факт що рідкісна марка може бути цікавою.


Відповідь, звичайно об"ємна, хоча і не переконлива. Мене цікавить навідь не рідкість марки, а підхід до вибору, що цікавіше, ащо не дуже. На аукціоні висталено марку в стані MNH і в стані MN. Яка з них цікавіша..?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Анатолий58


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.03.2009
Сообщения: 1647


СообщениеДобавлено: Tue Mar 06, 2018 14:47:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Як і слід було очікувати, відповіді від експертів не послідувало. Я так розумію, написати, що марки в стані MN краще ніж марки в стані MNH, це визнати свою безграмотність у філателії .
В замін, після мого звернення в рубриці "Цікаві лоти" з'явилися рядові марки взагалі без клею. Чесно сказати, я не розумію такого підходу. Думаю, що ці кроки далеко не на користь аукціону. Залишаю це на розгляд адміністрації.
І в мене ще одне питання до адміністрації, ну і, звичайно, до всіх форумчан і учасників аукціону, чи потрібна ця рубрика "Цікаві лоти"? Чи не краще було б в кожному розділі аукціону зробити рекламні лоти, які завжди будуть в перших рядах. Встановити ціну за рекламу одного лота, наприклад 25грн. (На сьогодні вважаю найоптимальніша ціна. На інших аукціонах ця послуга в межах 16 грн.) І тоді вже НЕ буде залежати від якогось дядька наскільки цікавий лот, або не дуже. І ніхто з продавців не буде замовлення рекламну опцію на дешеві лоти. І заради приколу виставляти в "Цікаві лоти" монету 1рубль "100років Леніну". А цікаві лоти, на розсуд ЕКСПЕРТІВ, можна виставляти на форумі і т.д.
Запевняю, що від цього аукціон тільки виграє, ну і, звичайно, продавці.
Сподіваюсь, що хтось з адміністрації прочитає цей пост и будут, відповідно, зроблені правильні висновки.
З пов. Анатолій.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
марс


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.09.2010
Сообщения: 686


СообщениеДобавлено: Tue Mar 06, 2018 16:38:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ваши ссылки ведут в никуда, что бы Ваша информация была объективной надо реальные проходы, а не только сколько стоит в каталоге. Раздел "Интересные лоты" нужен, он никому не мешает. Здесь серьезный аукцион, а не по приколу, идея с рублем, это опустить аукцион и форум ниже плинтуса, здесь все же не цирк. По подходу к лотам согласен, есть реально интересные вещи, есть рядовые, которым место в разделе простого материала, просто человек не специалист и не разобрался, а если лот разгоняют, то это проблема разгоняющих, попадутся системно делая такие вещи, что там по правилам, бан
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Анатолий58


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.03.2009
Сообщения: 1647


СообщениеДобавлено: Tue Mar 06, 2018 19:11:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

марс писал(а):
Ваши ссылки ведут в никуда, что бы Ваша информация была объективной надо реальные проходы, а не только сколько стоит в каталоге. Раздел "Интересные лоты" нужен, он никому не мешает. Здесь серьезный аукцион, а не по приколу, идея с рублем, это опустить аукцион и форум ниже плинтуса, здесь все же не цирк. По подходу к лотам согласен, есть реально интересные вещи, есть рядовые, которым место в разделе простого материала, просто человек не специалист и не разобрался, а если лот разгоняют, то это проблема разгоняющих, попадутся системно делая такие вещи, что там по правилам, бан


Я, вибачаюсь, але Ви говорите зовсім про інше. Може я не вірно доніс інформацію.., хоча, мені здається, що все зрозуміло. Спробую ще раз.
На аукціоні є два лоти з одинаковою маркою, наприклад марка 12+38pf "52-й день народження А. Гітлера",одна з них в стані MNH, інша - MN. Так от експерт в "цікаві лоти" виставляє марку в стані MN, або зовсім ті, що без клею. Питається в кінці задачі де здоровий глузд. Не розумію!!!
А 1руб. "100р. В.І. Леніну" дійсно був в "цікавих лотах". Думаю, що вирішили посмішити народ. Так що з стелі я нічого не брав. Може Ви просто не бачили.
З пов. Анатолій.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
марс


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.09.2010
Сообщения: 686


СообщениеДобавлено: Tue Mar 06, 2018 22:10:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Теперь понимаю, да нет здорового глузда и ничего с этим не сделать, к сожалению.
С ув. Геннадий
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Анатолий58


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.03.2009
Сообщения: 1647


СообщениеДобавлено: Tue Mar 06, 2018 22:40:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

марс писал(а):
Теперь понимаю, да нет здорового глузда и ничего с этим не сделать, к сожалению.
С ув. Геннадий

Можна, просто повинні писати всі, хто бачить такі ляпи (а може і не ляпи, а допомогу другові) і тоді це вже буде не постійно, а хоча б через раз. А взагалі ця рубрика "Цікаві лоти" слизька якась. Хтось сидить и вирішує, що цікаве, а що ні. Тоді вже краще організувати журі і нехай вони виносять свій вердикт. А то виходить, що один експерт рекомендує, що народу купувати, і зверніть увагу безплатно, прямо волонтери... Реклама повинна бути платною і продавець сам вирішить, який лот цікавий, щоб його прорекламувати, а покупець вирішить - що йому купувати. Я так думаю.
З пов. Анатолій.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DNK


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.01.2010
Сообщения: 1796


СообщениеДобавлено: Thu Mar 08, 2018 13:28:20    Заголовок сообщения: Re: Питання до експертів Ответить с цитатой

Анатолий58 писал(а):
На скільки я знаю, аукціон "Violity" позинує себе, як порядний. Вибачаюсь, нічого особисто, просто цікаво, щож це за така цікава марка.


Не будьте таким наивным, все всё понимают, только не афишируют
Одна только тема про золотые соверены чего стоит...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Анатолий58


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.03.2009
Сообщения: 1647


СообщениеДобавлено: Thu Mar 08, 2018 14:25:48    Заголовок сообщения: Re: Питання до експертів Ответить с цитатой

DNK писал(а):
Анатолий58 писал(а):
На скільки я знаю, аукціон "Violity" позинує себе, як порядний. Вибачаюсь, нічого особисто, просто цікаво, щож це за така цікава марка.


Не будьте таким наивным, все всё понимают, только не афишируют
Одна только тема про золотые соверены чего стоит...


Так чому ж ми мовчимо, давайте ворушити цю гниль, а то вони пильнують, щоб не розганялі лоти, хоча в цьому як раз я нічого поганого не бачу, покупець захоче купить, не захоче - ні, а аукціон по любому свій % отримає. Давайте більше писати хто які бачить недоліки, хочеть вірити, що буде покращення. Вода камінь точить.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Филателия Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы