Підскажіть з вибором

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
strelok11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.03.2018
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Sun May 20, 2018 20:23:26    Заголовок сообщения: Підскажіть з вибором Ответить с цитатой

Всім доброго вечора. Потрібна дружня порада у виборі МД. Зазделегідь вибачаюсь, адже є маса схожих тем і за свою не пунктуальність. Перечитавши і передивившись масу сайтів і відео. Вибір впав на Garrett at pro, як непоганий варіант розглядаю ще x-terra 705. На перспективу хочу взяти катушку nel big або Tornado. Бо хочеться і потім по перебитих місцях походити. Планується рити все - монети, віськову археологію і тд)
Підскажіть як краще зробити? Взяти проху і потім докупити Неловсу катушку, чи є якісь аналоги як тера, фішер. Дякую.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Mon May 21, 2018 18:59:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

считайте самі фортуна про або квазар бере у гліб копійки до 30 сантиметрів і мінелаб чи гарет арт про також бере копійки у землі до 30 сантиметрів. тільки фортуна про або квазар коштуйе 6200 3500гривень. а гарет арт про 15 тисяч. я у свойій фортуні про закопую царську копійку на 30 сантиметрів і засипаю землею то копаемий сигнал 25 28 сантиметрів при катушці бабочка 25 на 30. при більшій катушці можна досягнути глібини виявленя копійки і до 35 сантиметрів. практикою підтверджено щоквазари фортуни в рази дешевші та кращі ніж гарет150 250 та йому подібні фішери и.т.д. я дуже задоволений і радий що купив ні грама не шкодую що купив.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
iskatelKENT


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.12.2014
Сообщения: 413


СообщениеДобавлено: Mon May 21, 2018 19:07:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Берите терку 705 и марс тайгера на 2 частоты!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
strelok11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.03.2018
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Mon May 21, 2018 20:34:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую, за поради. Але купив сьогодні Проху, похожу, привикну, не піде- продам. Але чи це я чогось не розумію чи це щось з прибором. Коли кладу 5 та 50 наших копійок, МД їх або не бачить, або кидає в чермет.. Що вже тут робити
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Mon May 21, 2018 20:37:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да нечего не делать! Обе с чёрного метала!
50 коп до 2012 года ложите, тогда нормально покажет! Детектор не дурак!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
strelok11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.03.2018
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Mon May 21, 2018 20:44:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня Т. писал(а):
Да нечего не делать! Обе с чёрного метала!
50 коп до 2012 года ложите, тогда нормально покажет! Детектор не дурак!


Дякую! Я просто новачок в данній справі, то ше не тямлю в деяких питаннях, завтра спробую інших монетах
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Tue May 22, 2018 17:55:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

якось я взяв магнит від дінаміка пробував прикладати копійки до магніта до деякі липнули 25 50 10 копійок украйіни липнули хоть і жовті але липнули метал йе в копійках можливо тому в чорнину кидайе. ви пишете проху купили майете на увазі фортуну про я так розумію, так от коли вмикаете прилад на екрані що висвічуеться? там написано емейл і назва прошивки? чи силка на форум? чи написано деловера? якщо вмикаете прилад а на екрані пише деловера то фуфло чи не купили ви такий?. прошка це чудовий прилад я гвозді ніколи не копаю коли на екрані показуйе цвітний метал то там гарантовано цвітний метал. тут нема такого як у гареті 150 що показуйе на копійку а розкопуйете а там гвоздь. то у вашойі прошки виробник хто?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Янчик


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.03.2013
Сообщения: 1952


СообщениеДобавлено: Tue May 22, 2018 18:37:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

strelok11
Переключите МД на все металы(ZERO) и "прошка" их "увидит", также попробуйте произвести поиски в режимах STD и PRO по разложеным на поверхности монетам из разных металлов.
http://md-arena.com/garrett-at-pro-international-video/
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


strelok11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.03.2018
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Tue May 22, 2018 19:21:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Янчик писал(а):
strelok11
Переключите МД на все металы(ZERO) и "прошка" их "увидит", также попробуйте произвести поиски в режимах STD и PRO по разложеным на поверхности монетам из разных металлов.
http://md-arena.com/garrett-at-pro-international-video/

Спасибо большое за помощь!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы