Дозвільні документи на пошукові роботи в Польщі

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Mechanic87


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.12.2017
Сообщения: 223


СообщениеДобавлено: Wed Aug 29, 2018 11:33:13    Заголовок сообщения: Дозвільні документи на пошукові роботи в Польщі Ответить с цитатой

Вітаю камрадів, хотів проконсультуватися.
З якого боку краще підійти для оформлення дозвільних документів на пошукові роботи в Польщі?
Мета - знайти артефакти які мають відношення до української історії і повернути українській стороні. Маю інформацію від першоджерел.
Спершу планую поїхати на розвідку місцевості без МД, просто щоб зорієнтуватися що до чого, співставити орієнтири і т.д.
Але на пошукові роботи треба дозвільні документи...(спершу це основне)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
alex kamp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.04.2012
Сообщения: 692


СообщениеДобавлено: Wed Aug 29, 2018 14:06:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю,наскільки правдива інформация не знаю но чув що маєбути дозвіл від воєвудского офіцера по спадщіні чи культурі
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Mechanic87


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.12.2017
Сообщения: 223


СообщениеДобавлено: Wed Aug 29, 2018 14:49:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну я так розумію що потрібно звертатися в компетентні органи...(можливо через посольство Польщі чи якось так). А компетентний орган в них це мабуть Міністерство культури.
Ну взагалі питанням документів буде займатися інша людина, я так би мовити учасник, якого запросили).
Просто вирішив забігти наперед і поцікавитися як це все робиться...можливо інформація буде корисна моєму напарнику.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы