ХП ГМП

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы XP
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+9
DoUrden


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2014
Сообщения: 71


СообщениеДобавлено: Mon Aug 06, 2018 13:05:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дорогі комради, прошу вашої допомоги в налаштуванні XP GMP.
Проблема так. Ходив завжди по дрібних монетах та пластиці почував себе дуже комфортно, сережки, перстні, рим піднімав з глибини. Та ось комрад позвав з собою на коп.(у нього GIMM -II) по імперії. Я звісно знав що в нього глибше бере великі мідні монети. Але щоб настільки... Він за мною підбирав 3 коп Миколи ІІ з 30 см. Там де я з 25см брав 1/2 копійки... Підкажіть, які налаштування використовувати, щоб хоч наблизитися до GIM-II (пристрій наче сліпне на великі мідні монети)...

Завчасно дякую.
З Повагою.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Терьер


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.02.2009
Сообщения: 1256


СообщениеДобавлено: Mon Aug 06, 2018 13:14:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Більш всього Ви баланс грунту дуже завищили...Якщо його виставити на "12 годин" і вище-великі предмети (мідь,алюміній,срібло) зникнуть...Ставте регулятор балансу як можна більш вліво,годин на 9,а то і ще нижче-добавите ДУЖЕ глибину...Краще,якщо при такому балансі будуть глючки,трохи меншу "чуйку" поставте...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DoUrden


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2014
Сообщения: 71


СообщениеДобавлено: Mon Aug 06, 2018 14:28:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дуже Вам дякую Терьер. Грунт стояв на 11 годин, чомусь навіть на думку не спало його підправити. Все "чуйку" підкручував...( в червоній зоні була), але з'являлось багато глюків. Напевно сильно засмутився через пропущені знахідки ось і тупонув... А не підкажете Airon Thresh як поставити щоб більше по імперії?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Терьер


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.02.2009
Сообщения: 1256


СообщениеДобавлено: Mon Aug 06, 2018 15:27:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Айрон треш на глибину не впливає,він лиш як дискримінатор(можна так сказати) діє..і переводиться як "залізний фон?"У раніших моделях він був справжнім дискримінатором,а зараз лише залізо "оцвітняє".спробуйте шумодав(правий тумблер вгору),трохи може допомогти...І катушка 30 на 36-це взагалі "бомбега" буде,хоча вага її ,та й ціна...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Август20


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.06.2012
Сообщения: 5878


СообщениеДобавлено: Mon Aug 06, 2018 18:15:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

DoUrden писал(а):
Грунт стояв на 11 годин


Потестируйте дома на меди,чем больше грунт в право тем слабее видит медь,почему-то именно медь,на серебро к примеру не так.Если грунт сильно в право то медь может видеть только в притык к котушке.Если ходите по царизму да и не только ставьте грунт чем больше(на сколько это возможно) в лево.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DoUrden


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2014
Сообщения: 71


СообщениеДобавлено: Tue Aug 07, 2018 06:39:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дуже Вам ( Август20, Терьер) Дякую. На вихідних поїду на знайомі місця та протестю.
Август20 писал(а)
"Потестируйте дома на меди"
Біда в тому що по повітрю мідь бачив начебто норм та й знахідки по міді були (хрестики,дрібні монетки, гудзики) не врахував що пристрій може дрібні цілі бачити а великі пропускати (це ж скільки я знахідок пропустив) , через це і не викручував сильно грунт. Тепер виправлю свою помилку та буду заново проходити пройдені місця.
Дякую
З Повагою,
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
алтаяр


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.12.2010
Сообщения: 1233


СообщениеДобавлено: Tue Aug 07, 2018 20:54:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

DoUrden
Все у вас нормально шо 11 шо 9 , я сильного приросту не бачив і ходив я полностю вліво до упору - апарат у мене тихо працює і він не буде робити як джимакс щоб ви не крутили. Це різні прибори і на цілині він вале добряче і більше гмп, ви просто могли пропустить копійку не так махнули і все. Зато металопластику він луче баче чим той прибор. У мене їх два то коли джимом пройдусь то гмп копійок не нахожу но можу найти якийсь дрібязок. Вам лучше осваювать глибокі сигнали це поставте на перше місце і будете глибше доставать
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DoUrden


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2014
Сообщения: 71


СообщениеДобавлено: Wed Aug 08, 2018 13:18:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

алтаяр писал(а):
DoUrden
Все у вас нормально шо 11 шо 9 , я сильного приросту не бачив і ходив я полностю вліво до упору - апарат у мене тихо працює і він не буде робити як джимакс щоб ви не крутили. Це різні прибори і на цілині він вале добряче і більше гмп, ви просто могли пропустить копійку не так махнули і все. Зато металопластику він луче баче чим той прибор. У мене їх два то коли джимом пройдусь то гмп копійок не нахожу но можу найти якийсь дрібязок. Вам лучше осваювать глибокі сигнали це поставте на перше місце і будете глибше доставать


Шановний "алтаяр" , я розумію що з Джимом я не зрівняюсь, тут було питання що прилад не бачи більші мідні цілі, так як я по дурості своїй та на емоціях неправельно налаштував його(прилад). От і запитав у знаючих людей, як можна трішки покращити ситуацію.
А ви не поділитесь секретом своїх налаштувань на ГМП ? Аби хоч п'ятаки не пропускати
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
алтаяр


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.12.2010
Сообщения: 1233


СообщениеДобавлено: Wed Aug 08, 2018 17:35:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

DoUrden
Так треба ходити повільно і нічого не пропустите, в зоні досягненя прибора . А про пятаки, положіть його на землю і крутіть всі настройки і побачете чи зробите так щоб його небачив прибор і тоді відпишитесь
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Бабак


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2012
Сообщения: 667


СообщениеДобавлено: Sat Sep 15, 2018 21:11:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю шанувальників ГМП!Ходжу з ним майже 2 роки,настройки-треш 5-7.сенс на червоному.грунт 10.ірон волюм-3.сайленсер 0.катушка 27.Апаратом в цілому задоволений,особливо по металопластиці-збира на ура,от тільки по глибині ...практично денаріі і фібули не глибше10см,підкажіть будь ласка може катуху яку прикупити щоб додати глибину.Вибір їх великий-від НЕЛ іМАРС до ДЕТЕЧ,тож хотілось почути Ваші поради
з повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
smirnovs


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 04.03.2009
Сообщения: 1661


СообщениеДобавлено: Wed Sep 19, 2018 21:55:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Приветствую.
Бывают в продаже, боксы для батареек XP GMP?
за 5 лет развалился...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
сохран


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.09.2010
Сообщения: 957


СообщениеДобавлено: Wed Sep 19, 2018 23:51:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У меня есть. По 30 грн за штуку.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Бабак


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2012
Сообщения: 667


СообщениеДобавлено: Thu Sep 20, 2018 19:48:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

По катушках ніхто не підкаже ,🤔
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
smirnovs


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 04.03.2009
Сообщения: 1661


СообщениеДобавлено: Thu Sep 20, 2018 21:06:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

сохран
Возьму 3 шт.
Напишите на вайбер.реквизиты.
0660074444
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
G@S


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.06.2010
Сообщения: 908


СообщениеДобавлено: Wed Dec 05, 2018 07:48:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго здоров"я.
Основний напрям пошуку - ЧК.
Шукаю з приладом Golden Mask 4WD Pro (8/18кГц).
Хочу зробити перехід на XP Gold Maxx Power.
Підкажіть з досвіду, можливо хтось робив такий перехід, чи вартує робити такі зміни? Як з GMP пошук по ЧК, в порівнянні з GM4WDPro?
Дякую.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
San Sanych


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2010
Сообщения: 2546


СообщениеДобавлено: Wed Dec 05, 2018 21:02:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мої вітання!Хочу запитати ,може хто продає чи знає де можно придбати оригінальні чи аналоги штекера ( мамку і папку) на катушку та прибор .Цікавить і ціна.Заздалегіть вдячний.З пов. Сан Санич
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Diversantik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.07.2010
Сообщения: 311


СообщениеДобавлено: Wed Dec 05, 2018 22:26:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

https://reibert.info/threads/novyj-razem-bloka-xp-gmp.1050654/
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Diversantik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.07.2010
Сообщения: 311


СообщениеДобавлено: Wed Dec 05, 2018 22:49:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрий вечір.Вітаю шанувальників ГПМ!.Приймайте у своі ряди , на днях докупив до Джимакса щей ГПМ.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
San Sanych


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2010
Сообщения: 2546


СообщениеДобавлено: Thu Dec 06, 2018 22:02:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Diversantik
Дякую за ссилочку.Може ще щось підкажете.Можливо є бюджетні варіанти.
P/S/Вітаю в рядах ГМП
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


rubik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.06.2010
Сообщения: 2307


СообщениеДобавлено: Sun Dec 09, 2018 16:17:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрый вечер камрады, скажите кто то использовал катушку 5 дюймов? как она по накам и чешуе?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы XP Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  След.
Страница 55 из 59

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы