Хуторянські замальовки. Підсумки року.

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+67
Geon


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2010
Сообщения: 474


СообщениеДобавлено: Wed Jan 16, 2019 21:28:31    Заголовок сообщения: Хуторянські замальовки. Підсумки року. Ответить с цитатой

доброго всім вечора. звітів щось ніхто не викладає, тому мабуть і я відмічуся. на жаль чимось особливим валитися не можу, було кілька цікавих знахідок, але якщо порівнювати кількість виходів і якість викопаних предметів, то результат практично нульовий. було досить багато розвідок, в основному побіля домівки. власного транспорту немає, а на велосипеді далеко не поїдеш. максимальна відстань, що проїжджав в загальному, з дорогою додому, близько 50 км. після такого заїзду вже нічого не хочеться. тим паче, що вертався з залізяччям. жаба не дала його викинути, от і мусив страждати й клясти свою "хазяйновитість". пора задумуватися про якогось двох-триколісного звіра, щоб він мене ніс (дай бог, щоб не сталося навпаки). ну і власне світлини

трохи руїни






це звичайно не зруйнована будівля, лишень автобусна зупинка біля місцевого бк. за спорудою є парк, де св"яткують Івана Купала та просто пиячать. якщо колись буде бажання покопати корочків, то обов"язково навідаюсь туди.













щоб дістатися до другої половини сільця, що лежала на іншому березі річки, довелося протеліпатися кілометрів з 6 та подолати дамбочку








неподалік від мене, нижче по сільській вулиці, кожного року прилітає лелека. от не знаю чи радіти, чи сумувати, що така сімейка не живе по ближче. навколо стовпа, в радіусі метрів двох усе біле.








сусід супроводжує ледачим поглядом ...








а це моя жаба, про згадував вище. зачаїлася, чекає нагоди щоб про себе нагадати










хміль, можна податись у пивовари


прибирання сої на перспективному місці, яке вже давно вибите




напів розораний курган обабіч дороги. біля не ходив, але такі місця манять своїм віком, можливістю подивитися на історію, на те, що було створено 2-3 тисячі років назад










зима як зажди приперлася зненацька і насипала багато снігу. виходів уже було мало, якось не на стільки відчайдушний, щоб в таку погоду копати.






іноді монети чекають зверху, лишень потрібно нахилитися і підібрати. хоча в мого товариша крутіше, йому суслики монети викопують. на мене поки що тварюки працювати не хочуть.




іноді доводиться гарненько покопати, щоб отримати результат ...




це мабуть стало найбільшим обломом сезону. був гарний монетний сигнал. мілка мідь або срібло. коли під лопатою побачив дно глечика, вже почав подумки перебирати що там може бути. хотілось білончиків, але і міді Миколи 2 був би радий. та не так сталося, як гадалося ... дно горщика забрав на пам"ять





на хуторах взяв за правило копати всі великі залізні сигнали


бувало. що викопував не тільки костилі та великі шматки металу


все викопав з однієї ями, та ще й цегла траплялась. вочевидь була піч. на жаль 4 уламок не знайшовся в радіусі 10 метрів.


перша, відносно ціла сокира. раніше лишень половинки знаходив. віддав товаришу. тепер на нього не тільки бабаки працюють, але і я


були хороші знахідки, котрими хотілось подразнити


а були й такі, що можна було піддурити. на фото "велика фібула" принаймні так всім розказував


результат одного з виходів по риму, що зберігся на фото


взагалі, в нас дуже багато старих місць, де можна було б покопати, але особисто я віддаю перевагу "столипінкам" там хоча б сигнали є і монеток можна накопати. а не як прийдеш на старе села, а там за цілий день один сигнал, та й той алюміній. по таких місцях в мене за рік може виходів з 30 було, не більше. з 10-ок раз їздив у ліс, але то не моє.

"чорне", що ще може згодитись


"иж" ннннадо?


один з останніх виїздів. над однією ямкою трудився хвилин з 15. тоді й зрозумів, що варто трохи відпочити від копу. а місця то скоріше за все мало ходжені. 4 білони тому служать підтвердженням


черкаський "інь-янь"


відсотків 90 знахідок знищені вщент


з тих 10% лишень один чогось вартий.


пів копійки А3 - славнозвісний "лісовий" стан. вочевидь у нас лвіс якийсь неправильний




вперше в цьому році накопав царських-радянських мідних п'ятаків. от тільки щось вони всі такі собі.


навіть масонськиф попався, зализаний до смерті


зате тепер маю двійку 24 з гладким гуртом. шкода, що планета затерта










ще залишилось знайти 5-ак 27 та 33 років і буду мати комплект


хоча і від інших не відмовлюсь






кому було потрібно покривати сріблом 1 копійку?


тепер вона лежить в мене як особлива, в стороні. навіть не пам"ятаю де попалась.


купки, що вже ніколи не стануть монетами


срібло


авто - мідь плакована сріблом, а 5 вилізли на корчмах.


в цій 20-ці нічого особливого немає. лишень стан та та, що крім неї на хаті знайшов лишень мідний перстень.


може навесні поталанить на тому місці? звісно після орки


виставляв на обговорення, але щось ніхто нічого не написав. вага біля 10г. думаю, що кінця 18- початку 19 ст, проби і клейма немає.










лісова знахідка. пише - варшавсьва хімлабораторія. що вона там забула?






власне рим



дві підковки, то вже на щастя


дякую за увагу. з повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
classik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.05.2014
Сообщения: 802


СообщениеДобавлено: Wed Jan 16, 2019 21:51:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хороший отчёт. Мои поздравления. Хороших сигналов Вам под катушку
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
koxakoxa


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2017
Сообщения: 581


СообщениеДобавлено: Wed Jan 16, 2019 21:52:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Молодец...удачи в будущем копе
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Stalker21


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.01.2012
Сообщения: 1338


СообщениеДобавлено: Wed Jan 16, 2019 22:09:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Нормальок.Удачі
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
WhiteDiger


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.06.2009
Сообщения: 11277


СообщениеДобавлено: Wed Jan 16, 2019 22:10:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Приветствую.

Не отчёт -а пеСТня.. Всё в одном флаконе (пусть и варшавской хим.лаборатории)- и романтика, и юмор, и классные фото и достойные находки..
Хай щастить.

Ну и сам пузырёк:



Ris.003-2 (1).jpg
 Описание:
 Размер файла:  237.82 KB

Ris.003-2 (1).jpg


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
jy_rik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 04.10.2012
Сообщения: 642


СообщениеДобавлено: Wed Jan 16, 2019 22:24:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Чудовий звіт! +
А ви шо і по кагатному пробігали?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Fransyz


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.05.2016
Сообщения: 81


СообщениеДобавлено: Wed Jan 16, 2019 22:37:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

доброго вечора ота гнута штукенция схожа на підвіс дукача з пов
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Колян19


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.09.2012
Сообщения: 1460


СообщениеДобавлено: Wed Jan 16, 2019 23:13:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Fransyz писал(а):
доброго вечора ота гнута штукенция схожа на підвіс дукача з пов
И у меня проскочила такая мысль, какое то сходство есть. А вообщем, отчет понравился, прикольно описываете . И находки вполне приличные, особенно по ЧК, советую обратить внимание на 1/4 копейки Н-2,( если мне не показалось) интересная монетка. Вообщем мне понравилось. В целом за отчет и находки, и за оптимистический настрой в межсезонье, Вам +! Удачи в новом сезоне. С ув.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
S1ava68


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.10.2014
Сообщения: 2090


СообщениеДобавлено: Wed Jan 16, 2019 23:21:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Geon писал(а):
сусід супроводжує ледачим поглядом .

борзий котяра
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Masanya


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.10.2010
Сообщения: 107


СообщениеДобавлено: Thu Jan 17, 2019 08:40:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую, чудовий звіт, читається на одному подиху!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Soul2013


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.08.2013
Сообщения: 1290


СообщениеДобавлено: Thu Jan 17, 2019 08:48:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю, як для людини на байку ви доволі інтенсивно копаєте і маєте непоганий результат. Місця нагадують Чорнобай або Золотонішський район, такі безкраї простори.
Приємно згадати літо, хоч по фото, бо вхурделило дійсно зненацька, і складається враження що зима вже півроку.
Удачі вам, і гарних знахідок в новому році
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
portoss


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.04.2010
Сообщения: 1080


СообщениеДобавлено: Thu Jan 17, 2019 10:30:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Погнуте що не визначили може бути бантом для дукачів є два кільця під кріплення, закиньте в тему дукачів - якщо срібло то буде цікаво коллекціонерам.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
VSanya


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.08.2012
Сообщения: 3987


СообщениеДобавлено: Thu Jan 17, 2019 11:28:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хорошие фото и отчет. +1
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
StePashka80


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2017
Сообщения: 34


СообщениеДобавлено: Thu Jan 17, 2019 11:58:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Отличный отчёт! Приятно читать!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Serafim77


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.01.2012
Сообщения: 4765


СообщениеДобавлено: Thu Jan 17, 2019 12:27:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

S1ava68 писал(а):
борзий котяра

ага, похоже вислоухий
Geon писал(а):
вочевидь у нас лвіс якийсь неправильний

Да в нашем лесу, всё что не билон, убитое в усмерть.
Отличный отчёт! + земеле!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Алекс777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.01.2013
Сообщения: 2648


СообщениеДобавлено: Thu Jan 17, 2019 13:13:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Geon
За цікавий звіт минулоріччя,та й знахідки порадували,+1 до карми і нехай везе в новому сезоні!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Vitaliy73


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.12.2012
Сообщения: 2776


СообщениеДобавлено: Thu Jan 17, 2019 13:42:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Geon
, мені дуже сподобалось,+ темі поставив.
Будуть гарні знахідки,не можуть не бути.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Geon


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2010
Сообщения: 474


СообщениеДобавлено: Thu Jan 17, 2019 14:05:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

дякую всім за позитивні відгуки. в порівнянні зі звітами, що проскакували тут нещодавно, мій слабкуватий по знахідках. але що є, те є. отримую задоволення від самого процесу копу, коли трапляється монета, але ще не знаєш яка і саме цей момент невідомості найбільше подобається.

Soul2013 місця знаходяться набагато східніше Золотоноші. думаю що весь лісо-степ схожий між собою. от якось занесло під Погребище. там зовсім інший рельєф та й грунт також. в основному ареал мого пошуку не перевершував 10 кілометрів. це і не багато, не приїдеш копати вже вижатим як лимон і не мало, бо близькі хуторці набридли. на більші відстані їздив з товаришами. повезло, що вони мають бажання, час та транспорт, щоб поїхати покопати.
до нас зима прийшла в середині листопаду гарними снігопадами. думали, що розтане і можна буде копати до нового року, але не так сталося як гадалося.

jy_rikна жаль не знаю,що це таке кагатне.


Fransyz Колян19 portoss матеріал виробу - срібло. є два вушка, через які імовірно пропускався ланцюг. є кілька місць, де на внутрішній стороні виробу є плями міді. будь-то би було щось припаяне?? на жаль на фото не видно плями по боках та знизу. якщо це підвіска від дукача, то десь там має бути і сама монета. що чіплялась на тому хуторці було піднято 5 чи 6 білончиків ранньорадянських. 10-ки та 15-ки і у товариша попався 8-грошевик 1793 здається.от і думай тепер чи була ще старіша хата поруч чи просто загублена колись.
пів копійки Миколи 2 1896 року. стан непоганий, як на мене на 4. перша така дрібна монета по імперії, було приємно викопати. але хочеться ще і побільше.

Serafim77 в нас так само. мідь, принаймі в мене майже вся знищена. радянські монетки в непоганому стані, в більшості випадків, окрім хіба що нікелевих. а білон ... не траплявся. лиш пара півтораків та солідів і все.

забув ще до вище написаного тексту додати прикмети, мої власні, котрі підказують яким буде коп:
1. коли ввечері не можеш заснути від хвилювання, що завтра їдеш на цікаве місце - дідусь ні чорта не підкине хорошого, лишень розчаруєшся.
2. коли копаєш і в тілі немає сил, будь то би місце, природа їх забрали, то нічого не попадеться, навіть совєта (в основному таке в лісі. ходжу, броджу, ледве ногами рухаю. в товариша десяток - півтора монет, а в мене майже нічого немає. а йдемо ж поруч)
3. коли йдеш на коп заряджений позитивом, з впевненістю (не самонавіюваною, а такою, що йде зсередини) що щось знайдеш цікаве, так зазвичай і стається. можна ще при транспортуванні до місця копу загадати діду, що саме хочеш, щоб попалось. раніше загадував просто "щось цікаве" як результат те цікаве мав, от тільки воно нікому не потрібне, навіть мені. тепер став розумніший. кажу - підкинь мені монетку рідкісну, та в хорошому стані. так знайшов 5-ка 34 року))
4. коли тягне на місце, варто туди піти, приємні знахідки обов"язково будуть. перевірено і не раз. а от коли іти кудись не хочеться, то там нічого і не знайдеш. так будь то би аура негативу розлякує усі монети в радіусі 5 метрів.
за цю зиму вже стільки місць вибрали, куди можна вискочити. лиш би сезону хватило, щоб усе перевірити.
з повагою.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
jy_rik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 04.10.2012
Сообщения: 642


СообщениеДобавлено: Thu Jan 17, 2019 17:47:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Geon писал(а):
на жаль не знаю,що це таке кагатне.

Кагатний, це те місце з якого Ви фотографували труби сахарного заводу. Раніше там буряк складували.
А товариша, який десяток монет копає, щей з лісу без топорика рідко виходить, не Володя звати?
Приємно бачити світлини рідного міста.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Geon


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2010
Сообщения: 474


СообщениеДобавлено: Thu Jan 17, 2019 18:03:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

jy_rik
ви у всьому праві біля цукрового не ходив з прибором, лишень проходив поруч ідучи на коп. коли до 5 км до точки, то ходжу буває пішки. кажуть, що там все зруйноване, варто було б прогулятися, без металошукача, пофотографувати.
з вами особисто не знайомий, але копарська братія міста не надто велика і якщо ви знаєте Володю, то рано чи пізно познайомимося особисто. з повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы