Потрібен майстер фортуна м3

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Tykhoniuk


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2017
Сообщения: 456


СообщениеДобавлено: Thu Jan 17, 2019 08:09:58    Заголовок сообщения: Потрібен майстер фортуна м3 Ответить с цитатой

Добрий день.
Маю блок металошукача фортуна м3 та штатну катушку від гарет асе. Шукаю майстра який би зміг об'єднати цих два датчика. Наперед вдячний за допомогу.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Fri Jan 18, 2019 11:33:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

на форум райберт або сюди https://all-detectors.com/index.php?threads/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D1%82%D1%83%D0%BD%D0%B0-%D0%9C-%D0%9C2-%D0%9C3-%D0%9F%D0%A0%D0%9E.9/ ці питаня які ви ставите вони ставляться 1 раз на 20 сторінок форуму, учасники форуму уже стомились на ці питаня відповідати. я бачив на форумі таке питаня і сам колись питався чи можливо на квазар поставити катушку від гарета ат про и.т.д. на саморобки тільки саморобну катушку, на форумі спитайте може щось порадять.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Fri Jan 18, 2019 11:54:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

що підійшла на фортуну катушка від фішера треба у блок вносити зміни паяти блок, конденсатори ставити и.т.д. на форумі писалось.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Tykhoniuk


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2017
Сообщения: 456


СообщениеДобавлено: Fri Jan 18, 2019 17:03:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую за допомогу але я шукаю майстра який може це зробити а не як (я в електроніці повний "0")
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Fri Jan 18, 2019 18:52:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Tykhoniuk писал(а):
Дякую за допомогу але я шукаю майстра який може це зробити а не як (я в електроніці повний "0")
то ви не зрозуміли я ж вам кажу що це нереально і неможливо і недоцільно. то тільки від фішера здаеться можна прилаштувати катушку на фортуну коли впаяти конденсатори у блок та підібрати правильну розпіновку кабеля. я сам особисто на форумі питався,і бачив читав як хтось інший питаеться чи можливо на фортуну прилаштувати катушку від інших металошукачів. щоб це зробити треба паяти блок внести зміни у блок і знати розпіновку катушки. без змін у блокові фортуни це неможливо. питаня яке ви ставите воно звучить 1 раз на 15 20 сторінок форуму,уже сотні разів виробники фортун знавці відповідали на це питаня яке ви знову там поставите. форум там спитайте тут ніхто не допоможеhttps://reibert.info/threads/fortuna-m-m2-m3.572414/page-464
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Fri Jan 18, 2019 18:54:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

я колись питався то хтось мені писав що від гарета на фортуні катушка буде працьувати але глібина буде мала, а на квазар катушка тільки саморобна.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Tykhoniuk


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2017
Сообщения: 456


СообщениеДобавлено: Fri Jan 18, 2019 20:23:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Все зрозумів дякую)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sat Jan 19, 2019 05:41:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

на всякий випадок спитайте на тому форумі по ссилці знову черговий раз поставте це саме часте питаня, може хтось щось допоможе кваліфіковано краще розкаже у спеціалістів спитайте на тому форумі.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы