Gerris, их катушки и сервис

На страницу Пред.  1, 2  
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Artemok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2018
Сообщения: 11


СообщениеДобавлено: Sat Feb 16, 2019 22:00:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В фирме Gerris были ошибки перед одним клиентом, за что были принесены извинения, и возмещение. А сейчас вот пример работы.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Feb 16, 2019 22:01:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я нічого не забув.Я вище писав.Один з 240-а,має інтернет,і зрозумів що його взули,на всіх ресурсах підняв кіпіш.Дати посилання,де адміністрація попереджає камрадів бути обережними з вами?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Artemok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2018
Сообщения: 11


СообщениеДобавлено: Sat Feb 16, 2019 22:06:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
Я нічого не забув.Я вище писав.Один з 240-а,має інтернет,і зрозумів що його взули,на всіх ресурсах підняв кіпіш.Дати посилання,де адміністрація попереджає камрадів бути обережними з вами?

Gerris доказывает делом. Есть много примеров.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Artemok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2018
Сообщения: 11


СообщениеДобавлено: Sat Feb 16, 2019 22:08:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Здесь много их работ.
https://www.youtube.com/channel/UCNPsMP_gd-BYmk9DNKThwQg
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Feb 16, 2019 22:46:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ви вище писали що невиготовляєте датчики


Последний раз редактировалось: solovey_1962 (Sat Feb 16, 2019 23:07:02), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Artemok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2018
Сообщения: 11


СообщениеДобавлено: Sat Feb 16, 2019 22:51:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
Ви витще писали що невиготовляєте датчики

Производство катушек, и изготовление по заказ, это разный подход. А именно конвейер, и индивидуальный подход.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Feb 16, 2019 23:13:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Artemok писал(а):
solovey_1962 писал(а):
Ви витще писали що невиготовляєте датчики

Производство катушек, и изготовление по заказ, это разный подход. А именно конвейер, и индивидуальный подход.
Я мав колись знайомого.він в такій ситуації говорив "с.....в ,аж сам собі повірив" Кончайте мульку травити,і народ потягнется до вас
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
vik 80


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.10.2012
Сообщения: 1379


СообщениеДобавлено: Sun Feb 17, 2019 08:10:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дирехтор с нового мульта опять хвалит хвирму .
Не помогло ему с первого раза ,опять клон и хвалебные оды самому себе.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Blukach_Bilyy


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 37


СообщениеДобавлено: Mon Feb 18, 2019 18:03:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я там не було але людину загнали цькуванням, добра частина людей взагалі не тримавша датчики ті у руках почали реально гон словоблудієм та повчанням. Реакція Артема була не продумана і не розумна з клонами акаунтів але це реакція на цькування і насмішки а часом і на бруд необгрунтовано вилитий на виробника деякими юзерами сусіднього форуму але і це також реакція на "насмішки" виробником герріс з датчиків конкурентів нел та марс. Ні в якому разі цього робити не можна, люди відчувають приховані насмішки мов там кабель лайно а у мене супер..і т.д. Порівнювати можна обгрунтовуючи чому і чим твоя якість така але не ображаючи і не насміхаючись з конкурента бо за ображеного у нас люди заступаються часто просто через те що його за кадром ображають, і на якість вже плювати усім.
Тому якщо починати з чистого листа то треба кілька датчиків виділити для тестів людям які розуміються у них та їх роботі. Я наприклад можу потестувати датчик до приладу Teknetics T2 чи Марс Вікінг, порівняти його з нел торнадо п'ятої генерації, зняти відео і викласти результат по усім параметрам. Де мене знайти у ф.б. виробник знає, захоче знайде або є Костя борсук, нехай він тестить, у нього авторитет.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Wed Feb 20, 2019 23:09:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Blukach_Bilyy писал(а):
Я там не було але людину загнали цькуванням, добра частина людей взагалі не тримавша датчики ті у руках почали реально гон словоблудієм та повчанням. Реакція Артема була не продумана і не розумна з клонами акаунтів але це реакція на цькування і насмішки а часом і на бруд необгрунтовано вилитий на виробника деякими юзерами сусіднього форуму але і це також реакція на "насмішки" виробником герріс з датчиків конкурентів нел та марс. Ні в якому разі цього робити не можна, люди відчувають приховані насмішки мов там кабель лайно а у мене супер..і т.д.
Най.... нікого не треба було,і все булоб так собі.Він вирішив що самий х......й,і умний.От чмирять його скрізь.По блату можливо він вам щось там і замутив ,в одиничному екземплярі.Якби на датчиках головне був кабель,я собі два штуки купив по 100 ам.гривень на всі датчики .Там брак,там лоху його загрузили.Чи він вам безкоштовно датчик дав? .Йому зробили пропозицію,дати датчики на тести,якщо дасть думаю самі кращі.Про результат дізнаємось.Включайте мозги,обїдурив раз,і не покаявся.Значить робить це постійно.Він під сезон вирішив спулити ТО,а наступний сезон фірма змінить назву . І буде знову продавать самі кращі датчики
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Blukach_Bilyy


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 37


СообщениеДобавлено: Thu Feb 21, 2019 14:21:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ні, я катуху не просив і пропозицій не отримував. У мене текнетікс т2 на який у них датчиків нема, по моєму не роблять. Хоча я би купив, не маю у грошах обмежень тим більше якщо датчик добрий і кабель на мій погляд має бути кращий за дубовий нелівський.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Client488261


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.07.2017
Сообщения: 2


СообщениеДобавлено: Tue Feb 26, 2019 14:55:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Client488261 писал(а):
Доволен покупкой. очень качественная катушка! подход индивидуальный и очень качественный ))) СПАСИБО ВАМ!!!

http://www.youtube.com/watch?v=tLPOCg7fIHc

видео с моей новой катушкой
еще раз СПАСИБО!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы