Крилате прокляття

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+17
Євгеній


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.08.2011
Сообщения: 1188


СообщениеДобавлено: Thu Apr 04, 2019 15:35:36    Заголовок сообщения: Крилате прокляття Ответить с цитатой

Всім привіт!
Гучна назва теми, але в ній розкрита вся правда.
Виїхали ми вже на знайомі поля - болота шукати чогось хорошого.
І знову день почався з обламаних крил...
Знову знайшов крило орла сс...Було сміття багато і десь через дві години я витягнув з землі друге крило. Сигнали вже закінчувались, вибрав навіть чорний метал, а саму тушку орлика так і не знайшов...(
Камрад знайшов жетон Ваффен СС. Я ще яму з каскою м42 антуражною і трубу від фауста. Більше нічого особливого.
Наступного дня камрад зателефонував і ми знову виїхали на пошуки. По дорозі в дзеркало заднього виду помітив, що, наче з авто, вилетів якийсь червоний папірець. І тут я зрозумів...Це був мій телефон якого я забув на даху автомобіля.
Зразу ж зупнився. Телефон лежав на розмітці між двома смугами. Я показав жестами автомобілям, що їхали щоб оминули його і вже майже пронесло, але остання вантажівка різко вильнула і СПЕЦІАЛЬНО на нього наїхала...
От і спрацювало прокляття крил. Звісно було шкода( Навіть копати вже не хотілось, але якось переборов себе і поїхав у надії знайти щось цікаве.
Золота звісно не знайшов, але до колекції додався гарний масивний перстень 17-18 ст. Ну і віднялось 900$ на новий телефон(
Не забувайте речі на даху авто!
Всім успіху!

http://www.youtube.com/watch?v=072VxwBx628



































































Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
шчасливчик


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.07.2013
Сообщения: 8028


СообщениеДобавлено: Thu Apr 04, 2019 16:49:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Нормальный выезд,сочувствую.Я в прошлом году так блок Деуса профукал,кинулся только на третий день.Так и не нашел.
Но перед этой утратой копнул золотишко скифское.Так что по логике ваше уже на подходе.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY MSN Messenger MSN Messenger
Den43


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.03.2017
Сообщения: 81


СообщениеДобавлено: Thu Apr 04, 2019 19:36:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хорошие места у вас , телефон на удачу
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Shaman76


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 04.09.2015
Сообщения: 373


СообщениеДобавлено: Thu Apr 04, 2019 22:01:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добра Вам.Як говорять на війні не без убитого. Прикро але всякі негаразди в житті бувають. Успіхів Вам і швидкої компенсації ауреусом . З пов.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ГРОМИЛА


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.10.2012
Сообщения: 6265


СообщениеДобавлено: Thu Apr 04, 2019 22:33:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Занятная история. Симпатичный отчет. +1
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client563604


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.03.2018
Сообщения: 24


СообщениеДобавлено: Fri Apr 05, 2019 10:33:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю) теж раз телефон забув на криші , тільки злетів він на швидкості 60, ) також фура їхала за мною але слава богу обминула, але екран міняв) .Вдачі вам та уваги!)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
EGALMIIL


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.12.2015
Сообщения: 680


СообщениеДобавлено: Fri Apr 05, 2019 10:59:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дійсно прикра несподіванка. Співчуваю. В мене також мінус два дисплеї - телефона і навігатора, та катушка Нел Торнадо, але на щастя, все піддалося ремонту. Не відчаюйтеся, думаю Дід віддячить Вам крутою знахідкою. За звіт і чудові фото +. Удачі...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
elf-cop


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.11.2012
Сообщения: 2070


СообщениеДобавлено: Sat Apr 06, 2019 21:16:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Євгеній
Все класс!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
VSanya


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.08.2012
Сообщения: 3987


СообщениеДобавлено: Sun Apr 07, 2019 12:44:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Красивый коп и находки.+1
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
KARSTEN


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.03.2010
Сообщения: 1571


СообщениеДобавлено: Mon Apr 08, 2019 17:43:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Співчуваю, я документи (паспорт, права) так лишив на машині. Через годину зрозумів що чогось не вистачає. ВІдразу зрозумів, як їх втратив. Ще годину туди і назад "пилососив" обочину дороги з двох сторін.
І наприкінці, чоловіки хто знайшов їх, вичислили де я працюю.
Гарний могорич тоді довелось виставити.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Шкаври


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.04.2012
Сообщения: 367


СообщениеДобавлено: Tue Apr 09, 2019 08:48:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

доброго!
среди остатков от немецких птичек
крылышки птичек войск сс
фрагмент с буковой F от горжета фельдполиции!
Feldgendarmerie
удачных поисков!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы