Клони ГМ 4 про.

 
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+5
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Jun 01, 2019 11:22:16    Заголовок сообщения: Клони ГМ 4 про. Ответить с цитатой

В темі будуть обговорюватись,клони масок.Так як пропонується ,велика кількість,пародій на Маску.Думаю доречним буде обговорення.Почнем з фуфла "Predator3 обсуждение".Так як один із модераторів,підтримує фуфлогонів (Оцінка йому, буде пізніше) Буду робити рекламу, на цьому ресурсі.Причина проста,АДМІНІСТРАЦІЯ НЕПІДТРИМУЄ ЧМОШНІКІВ.І так приніс камрад чудо з котре не міг відлаштувати від грунту,котре якось пікало,і рекламувалось "КРУТІШЕ за МАСКУ!!! Далі фото - приємного перегляду.Питання -відповіді ,скарги побажання.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Jun 01, 2019 12:24:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Події розвиваються,досить цікаво.Фуфлогон,знаючи що я не можу відповісти,заговорив! .Щоб не торгував на їхній,площадці,по їхніх правилах,мав би бути в БАНІ .Що є?Заздалегідь "ФУФЛО" знято з гарантії!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DOSwert


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.01.2016
Сообщения: 105


СообщениеДобавлено: Sat Jun 01, 2019 14:02:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Думаю,тема обещает быть интересной.От себя добавлю,был у меня Predator3 ,брал новым-,,повелся,, на рекламу.Первый выход и -,,разочарование,,.После продажа.И еще,приведу часть переписки ,,брата по несчастью,,(надеюсь он не будет в обиде) -Эта самоделка ,через 5 часов в поле ( все три штуки) , пиликает непонятно на что. Остановить можно только выключением МД. Звук динамика , бывает , выдаёт как из металлического ведра. Катушка плывёт, не зависимо от температуры. И много всего. Я свой продал В....... Я его предупреждал, что оно дерьмо. Но у него никогда не было Маски. Сравнить не с чем. Все ведутся на цену и рекламу Гарретта250. Но дерьмо и есть дерьмо.


Последний раз редактировалось: DOSwert (Sat Jun 01, 2019 15:19:19), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Jun 01, 2019 14:54:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

"DOSwert"] Про фуфлогонів,та їх адвокатів,я трохи пізніще напишу.Дам оцінку "Хто є ХТО".Ще одне чудо,правда зібране більш якісно.На деталі ,пожаднічав товариш. .Хто вгадає що це з мене + в репу
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DOSwert


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.01.2016
Сообщения: 105


СообщениеДобавлено: Sat Jun 01, 2019 15:26:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
"DOSwert"] Про фуфлогонів,та їх адвокатів,я трохи пізніще напишу.Дам оцінку "Хто є ХТО".Ще одне чудо,правда зібране більш якісно.На деталі ,пожаднічав товариш. .Хто вгадає що це з мене + в репу
Бiльш якicний REDGOLD? Обсуждали давече с форумчанином самоделки, то его вердикт был такой, что REDGOLD получше cikera3 в плане работы и СТАБИЛЬНОСТИ..P.S.Если угадал, плюс можно не ставить.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Jun 01, 2019 17:08:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

DOSwert
Він.Так і є,БУ трохи стабільніший.Крайній що бачив,на платі зелені також наліплено.На максимальних налаштуваннях МД починає заводитись.В тему також запрошуються,потерпілі від "Золотих рун" .Шановні колеги,дурать ВАС,і таких як ВИ.Краще не мовчати.Менше народу розведуть,на фуфло Бачу,тема зацікавила .Хто вгадає,де безкарно,при підтримці адміністрації!Рекламується ,це все ФУФЛО? Де адміністація,зацікавленна щоб вам його спулили?Де НІЗЬЯ,фуфлогогона і чмошніка називати ЧМО,це може йому нанести душевні травми,і віно престане ВАС на....... (дурити).Поступово підходим до діючих осіб і виконавців .Посилання вітаються.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Tue Jun 04, 2019 12:16:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

соловей если ты считаешь себя самым умным, это тебе не даёт права унижать, и притом на форуме. Ты никто здесь, так же как и я. Ты за своё существование не одно примера не привёл чем твоё лучше других))))))
Слишком много на себя берёшь, попробуй потом не обоср...я
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
uvs888


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.06.2010
Сообщения: 1744


СообщениеДобавлено: Tue Jun 04, 2019 17:31:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня Т.
Cоловей показал то, что Вы активно рекламировали на соседнем форуме.
Не надо оскорблять человека за правду.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Jun 04, 2019 18:48:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня Т. писал(а):
соловей если ты считаешь себя самым умным, это тебе не даёт права унижать, и притом на форуме. Ты никто здесь, так же как и я. Ты за своё существование не одно примера не привёл чем твоё лучше других))))))
Слишком много на себя берёшь, попробуй потом не обоср...я
Чмо,ти вже тут?Я фуфлогонів і об.... чмирю.Я вже не раз писав.Де ти там обовязково пулиться ФУФЛО ,камрадам!Коли захотів спулити фортуну,створив тему,Золотих рун напуляли,редголди твоя робота.І на кінець предатор 3,це ФУФЛО,навіть приблизно до редголда нічим не дотягає,а про МАСКУ і мови не може бути.Там щоб модератори не видаляли мої повідомлення,і фуфлогон Н.Л,показав що він наліпив на плату.Користувались тим фуфлом би вас двоє .Той дебіл показав скрін,що я з Крижополя,так це усі знають .Пацана того що купив те фуфло,я перед цим бачив років сім тому,один раз на копі.Надивився він твоїх кін,і повіся.Розвели лоха,на фуфло.Те що наліплено на тій платі,то ЖАХ!Так що сиди і не .....Фуфлогон -датчики колмена.І рекламщик Фуфла -сікер 3.І до всіх на фейсбуці,появився розділ Старовинні точки" !Не думайте купляти,там позначенні поселення котрі вбиті ще 2000 році! І є описи в вільному доступі на Вікіпедії
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Tue Jun 04, 2019 19:16:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[b]solovey_1962[/b]
вешайся сам
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Jun 04, 2019 19:28:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня Т. писал(а):
solovey_1962
вешайся сам
Відсосни голочку ,з йолочки не пробував Фуфлогон!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы