Владельцы GM 4 PRO

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 225, 226, 227 ... 240, 241, 242  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+42
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sun Jun 09, 2019 05:54:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

комради поменше образ і флуду бо тему закриють і можуть когось забанити, із приводу ютуб реклами маскоподібних металошукачів, у цій рекламі показуйеться хороша дискримінація, глібина. Але пригадую я відео рекламу фортуни про+ і про2 як в цій рекламі хтось показував як він дістайе копійки із 40сантиметрів, спілкувався я із 3 комрадами хто копайе фортунами від майстрів зірок ютубу то копійку після 25 сантиметрів закидайе у чорнину при катушці 30х32 5 коп ссср на 30сантиметрах практично не бачить. ця реклама маскоподібних приладів не вірте і не ведіця на рекламу, на фортунах уже хтось показував відеофейки а скільки обманутих людей повелось на ці відеофейки. Не ведіться ні на які відео в ютубі бо воно все шлак фейки обман, то коли ви зустріли комрада у полі який копайе саморобним маскоподібним металошукачем і реально поговорили із комрадом, з приводу глібини и.т.д. то брехати комрад точно не стане на відміну від ютуб відео.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Sun Jun 09, 2019 06:45:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

uvs888 писал(а):
Саня Т.
Давайте ещё тут Сикер рекламируйте и обгаживайте Соловья, раз на Райберте забанили.
Удачи!

И за кого забанили????
Ладно поскольку это другая тема. Я удаляюсь.
Я не рекламирую, я показываю что прибор работает, а обгаживание простая конкуренция, мне лучше что бы у вас его не было, ищите другими))) Удачи!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sun Jun 09, 2019 12:15:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

uvs888 писал(а):
рядовой раян
Купите нормальную маску, она не закидает в чернину на такой глубине.Проверено.
Cам повёлся на рекламу Сикера, сделал заказ, но после показа Соловьём качества изготовления того чуда, от заказа отказался.
ті всі майстри які виготовляють саморобні маскоподібні металошукачі, і взагалі будь які саморобні металошукачі вони самі ними точно не копають. Оззі на райберті продав свій деус яким копайе, один із майстрів на сусідньому форумі прцюйе модератором виготовляйе фортуни, а дайе поради та консультаційі у темі деуса по його налаштуванях. Хто вирішив придбати саморобний металошукач то майте на увазі що ті всі майстри які виготовляють саморобні металошукачі, не копают вони тими металошукачами які виготовляють. Оззі одного разу уже продавав на райберті мультикрузер, а нещодавно продав свій деус яким копайе.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TREASURE888HUNTER


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.01.2016
Сообщения: 548


СообщениеДобавлено: Thu Jun 13, 2019 14:34:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Здравствуйте уважаемые форумчане. Подскажите пожалуйста на счёт такого вопроса кто в теме. Есть такой прибор от одного мастера который называется ( Ред Голд) . Скажите пожалуйста есть ли какая то разница в работе и поисковых возможностях между ним и заводской Маской? Может у кого была возможность сравнить, поделитесь опытом пожалуйста. Есть в мыслях Маску купить но увидел Ред Голд и вот думаю 🤔 спрошу мнения по поводу.... Извините заранее если этот вопрос уже задавался, просто в инет захожу с телефона, а интернет слабый и очень сложно пер смотреть страницы в теме. С ув.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
uvs888


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.06.2010
Сообщения: 1744


СообщениеДобавлено: Thu Jun 13, 2019 20:33:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

TREASURE888HUNTER
Ищите тему с тем прибором на соседнем форуме.
Там в темах самоделок ,все кричат, что самопал лучше фирмы. Из них - 90% нормального прибора в руках не держало. А те кто не кричат, через пару дней, молча продают свои cвежекупленные приборы. Так что решать Вам.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Fri Jun 14, 2019 02:24:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

але не забувайте що сусідній форум узурпований 2 модератори взяли владу на форумі і тримають владу, слова поганого сказати не можна на саморобні металошукачі банить без причин та підстав. а тим більше там не можна говорити погане на одну відому саморобку яка розпіарена, і нібито працюйе краще ніж деус і дуже добре продайеться як гарячі пиріжки, от тільки реально у дійсності цій саморобці до деуса як до неба рачки. Зрозумійте всюди все брехня тільки отримавши на руки прилад ви зрозумійете що брехня то все що писалось на форумі, також майте на увазі що коштувати буде ця саморобка буде практично майже по ціні заводського металошукача у б.у стані. ну то який сенс купувати за 6000гривень саморобку як за ці гроші стільки заводських приладів у продажі йе, вартість саморобного металошукача практично наближена до вартості заводського у б.у стані https://auction.violity.com/101005130-xp-gold-maxx-power https://auction.violity.com/101012002-hr-gmp https://auction.violity.com/100872682-golden-mask-thracian-18-khz https://auction.violity.com/101027470-golden-mask-4-pro-original--ne-kitaj
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Blukach_Bilyy


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 37


СообщениеДобавлено: Fri Jun 14, 2019 20:34:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян писал(а):
але не забувайте що сусідній форум узурпований 2 модератори взяли владу на форумі і тримають владу

підтримую, до речі один з модераторів тут у вічній бані по тій же причині насмішок та знущань з приладу Марс та виробника, повний неадекват там себе пупом землі поставив. Продаван, барижить фортунами втираючи що вони супер а критику чистить та критиків банить. Інший майстер але теж корону напьяв, чистить усе що вважає собі за потрібне і банить незгідних. Я допоміг порадами стільком людям що мене в модератори краще чим цих упирів. А Соловей ще більше допоміг порадами та руками і там вів себе доволі спокійно, теж в баню закинули. Ну нехай тепер модератори там всім самі дають поради брехливі.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sat Jun 15, 2019 18:53:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Blukach_Bilyy писал(а):
рядовой раян писал(а):
але не забувайте що сусідній форум узурпований 2 модератори взяли владу на форумі і тримають владу

підтримую, до речі один з модераторів тут у вічній бані по тій же причині насмішок та знущань з приладу Марс та виробника, повний неадекват там себе пупом землі поставив. Продаван, барижить фортунами втираючи що вони супер а критику чистить та критиків банить. Інший майстер але теж корону напьяв, чистить усе що вважає собі за потрібне і банить незгідних. Я допоміг порадами стільком людям що мене в модератори краще чим цих упирів. А Соловей ще більше допоміг порадами та руками і там вів себе доволі спокійно, теж в баню закинули. Ну нехай тепер модератори там всім самі дають поради брехливі.
блукач зато почитати форуми стайе просто смішно скільки йе маловідомих саморобних металошукачів і всі вони хороші і серед них нема ніякого фуфла, і всі вони кожен із них хороший майе рівень деуса, от тільки у реальності купити то нема того всього що на тому форумі вони пишуть. а потім комрад міняйе один саморобний маскоподібний прилад на інший, далі купуйе 5 6 саморобних металошукачів дарма сподіваючись що він буде працювати краще топових приладів в кінцевому результаті на металошукачі потрачено дарма викинуто 20 тисяч гривень сподіваючись а вдруг повезе купити саморобку крутішу голден маска деуса.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Blukach_Bilyy


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 37


СообщениеДобавлено: Sat Jun 15, 2019 19:59:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так було зі мною, повівся на рекламу від зацікавлених осіб. Тепер купив текнетікс т2 і не знаю проблем. Тут почитую тему масок бо цікаво.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sat Jun 15, 2019 20:40:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

мені також цікаво шкода що закрили ту тему яку соловей створив, на мою особисту думку не варто купувати саморобний маскоподібний прилад або будь який саморобний металошукач взагалі, якщо він саморобний коштуйе практично майже по ціні заводського металошукача у б.у стані. який сенс купувати саморобне по ціні заводського тільки у б.у стані????. скільки нових новесеньких фортун, та саморобних металошукачів на олх продавалось і продайеться після 2-3-5 виходів на коп, ведуться люди на піар рекламу а потім продайе після кількох виходів на коп, розуміючи що прилад фуфло.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Sat Jun 15, 2019 22:07:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян писал(а):
мені також цікаво шкода що закрили ту тему яку соловей створив, на мою особисту думку не варто купувати саморобний маскоподібний прилад або будь який саморобний металошукач взагалі, якщо він саморобний коштуйе практично майже по ціні заводського металошукача у б.у стані. який сенс купувати саморобне по ціні заводського тільки у б.у стані????. скільки нових новесеньких фортун, та саморобних металошукачів на олх продавалось і продайеться після 2-3-5 виходів на коп, ведуться люди на піар рекламу а потім продайе після кількох виходів на коп, розуміючи що прилад фуфло.

Вы себя слышите???
Он сделал тему что бы свои самоделки толкать, а остальных в утиль))))
Самоделки лучше заводских, только в них как и в заводских не все комплектующие качественные, сейчас работают, через два дня нет.
Вам по ушам ездят, а вы раставили))))
Не ведитесь на рекламу, купите потом продайте! Проблема???
А то что вы пишете что кто то 6 приборов одинаковых купил, это брехня чистой воды))))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
uvs888


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.06.2010
Сообщения: 1744


СообщениеДобавлено: Sun Jun 16, 2019 05:00:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня Т. писал(а):

Самоделки лучше заводских, только в них как и в заводских не все комплектующие качественные, сейчас работают, через два дня нет.

Браво!!!
Так зачем полсотни страниц на Райберте рекламировал Сикер (Рredator), в котором "не все комплектующие качественные, сейчас работает, через два дня нет"???

Саня Т. писал(а):
Вам по ушам ездят, а вы раставили))))
Не ведитесь на рекламу, купите потом продайте! Проблема???

Самая большая проблема в тех, кто рекламирует и втюхивает это г-но.


Последний раз редактировалось: uvs888 (Sun Jun 16, 2019 05:02:20), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sun Jun 16, 2019 09:01:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

саня т. а скільки оззі та сдр вам заплатили за ту рекламу фортуни на якій ви показували фантастичну глібину виявленя копійок? де ж та глібина на фортуні про+ і про2 яку ви показували, під відео у коментарях я спілкувався із 3 комрадами власниками ютуб каналу, у кожного комрада свій ютуб канал то тройе комрадів міні писали що фортуна про+ про2 від оззі 5 коп ссср при катушці 32х30 на 30сантиметрах не бачить. фортуна від оззі та сдр у нейі глібина така сама як у всіх нікому не відомих і відомих майстрів. женя веселий комрад говорив що тестував про+ від оззі із фортуною від невідомого майстра то у глібині різниці не було. там різниця тільки у тому великий якісніший екран, кращий насичений звук, гарний дизайн.и.т.д. а глібина одна для всіх.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Sun Jun 16, 2019 12:54:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

uvs888 писал(а):
Саня Т. писал(а):

Самоделки лучше заводских, только в них как и в заводских не все комплектующие качественные, сейчас работают, через два дня нет.

Браво!!!
Так зачем полсотни страниц на Райберте рекламировал Сикер (Рredator), в котором "не все комплектующие качественные, сейчас работает, через два дня нет"???

Саня Т. писал(а):
Вам по ушам ездят, а вы раставили))))
Не ведитесь на рекламу, купите потом продайте! Проблема???

Самая большая проблема в тех, кто рекламирует и втюхивает это г-но.

Я рекламирую???
Обоснуй!!!
Там обсуждение! Что мне туда кроме тестов вылаживать??? Конструктив или схему как некоторые??? Нуу??
На рейберте моя тема а не ваша с Маской как и здесь, хотите вопросы позадавать , создайте новую тему, по этой теме я отписывался когда Маска была, и тогда рекламу давал???
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Sun Jun 16, 2019 12:59:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян писал(а):
саня т. а скільки оззі та сдр вам заплатили за ту рекламу фортуни на якій ви показували фантастичну глібину виявленя копійок?

А це вашим языком наклеп и грозит минусом)))))
думайте что говорите, я СДРу прибор не рекламировал а наоборот, почитайте если глаза есть.
А Ози я уважаю, причём тут реклама??? Брал блок у одного датчик у другого
А вы как выскочка писали в каждому тему бери фортуну теперь пишете говно фортуна, определитесь))))
Завязывайте бред писать. У вас нету 4 про , это его тема)))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Blukach_Bilyy


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 37


СообщениеДобавлено: Sun Jun 16, 2019 13:15:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну хлопці не сваріться як базарні баби, по багатьом причинам саморобки довго у людей не затримуються, тому що саморобки а глобально причин багато і основна це якість і відсутність одного стандарту. Тобто той же датчик кожен мотає з того дроту що має, кількість витків на розсуд і т.д. тому воно то робить то ні. Люди купують бо ціна фірми занадто велика, вона можливо того варта але не усім по кишені. Але альтернатива є, будуть брати саморобки і будуть хто як, хто не задоволений а хтось і навпаки радий. По даному приладу це фірмова маска 4про, вона на мій погляд набагато краща любої саморобної. Можливо вона по глибині десь не прокачана проте стабільна, маєте гарантію від оф.. дилера але ціна 13 гривен не маленька проти саморобки. Кожному своє.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Sun Jun 16, 2019 14:00:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[b]Blukach_Bilyy[/b]
Дорогой Вы наш.
Маска стабильна??? Была бы стабильной я бы с неё не слез бы))))
По гарантии:
Чем отличается гарантия Официальная от самоделки???? Давайте с этого начнём!
Отличается тем что отправите в магазин на ремонт, а придёт тоже самое что и отправляли, конечно всё зависит от ремонта, если датчик ложняки даёт, то отправка будет дармовая, потому что они в магазине протестируют а не на поле!! Скажут работает и отправят назад, или с другого комплекта положат под который не была подстроена)))
С самоделками все по другому. Если в ремонт отдаёшь то делают то что потребитель говорит, да ещё и няшки какие то добавят по сравнению с официалом!
А СДР не за 12 000 продавал самоделку?? Каждый сам оценивает свою работу, и тут бушевать не вижу смысла нам!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
uvs888


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.06.2010
Сообщения: 1744


СообщениеДобавлено: Sun Jun 16, 2019 14:43:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня Т.
Что обосновывать? Тема c обсуждением Сикера твоя, неугодные сообщения удаляются, людей банят. Кому надо, давно уже поняли, кто есть кто.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Sun Jun 16, 2019 14:57:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[b]uvs888[/b]
Теперь понятная позиция ваша)))
Жаль что банят на не на ринг выпускают....
Удачи вам и вашим пасажирам.
Что обосновывать? За свои слова отвечать нужно, а то наклеп у кого то стехия уже)))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sun Jun 16, 2019 16:28:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

зустрічав я у полі комрадів із голден маском4 у приладі йе швидкість, і швидкість обробки сигналу швидша ніж у фортуни, із голден маском можна швидко катушкою махати і відповідно обстежити більшу територію ніж із фортуною, ціна цього апарату тільки кусаеться. там сдр продавав за 12 тисяч на райберті свій маскоподібний металошукач, цілком можливо що по якості це високоякісний апарат але ж у глібині із заводським не буде різниці, і вибачте мене але за 12 тисяч я куплю заводське ось так само заводський металошукач голден маск5 і так само коштуйе 12тисяч https://auction.violity.com/101074255-golden-mask-5 а який же сенс купувати саморобне по ціні заводського у б.у стані.???? то яка ж тут фінансово економічна доцільність і раціональність купити саморобний металошукач по ціні заводського у.б.у стані.??? то який у цьому сенс і вигода?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 225, 226, 227 ... 240, 241, 242  След.
Страница 226 из 242

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы