квазар арм

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+19
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Sat Jul 27, 2019 17:14:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну а це так,як вийшло



43.jpg
 Описание:
ЗАЛИВ ТІЛЬКИ НА ТРИТИНУ ТЕРМОКЛЕЄМ .ще зверху мав заливати,почикаю поки
 Размер файла:  243.03 KB

43.jpg



44.jpg
 Описание:
щоб менще гнувся біля штекира,натянув по саме..
 Размер файла:  184.58 KB

44.jpg


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Sat Jul 27, 2019 20:00:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Нуу, в принципі ніби адекватні покази на перших 2 фото.
Деловер...уфф, всі їх обходять стороною, ну але - шо маєм, те маєм
Напишу ще раз, струм, який споживається мд доволі малий, заміна акумів на нормальні лише збільшить час роботи (що деколи дуже навіть потрібно).
Останнє, що можу порадити, шукайте когось з аналогічним апаратом і підключіть його датчик, тоді будете точно знати причину
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Sat Jul 27, 2019 22:12:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razielle писал(а):
заміна акумів на нормальні лише збільшить час роботи

Razielle до нових зустрічей))!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Mon Sep 30, 2019 22:24:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razielle Доброго вечора.
Не можу не не сказати, бо розпирає)).
Якось мій дружок віддав свою катушку в ремонт. У нього двух частотна, маленька.
Катушка поїхала, а він щоб дурної не сидіти купив один в один як у мене(32 см)
Коли та катушка зафуричила, ця катушка залишилась без діла.
Якось ми пішли в ліс. Я йому кажу; Візми ту катушку, бо моя в більшості багато булькотит у лісі,як би чуйку не убавляв.
Все вийшло так як я і предрікав. Проходив пів години, надоїло слухати булькотню.
Сказав йому ,щоб витягнув свою. За пару хвилин катушка була готова до роботи (7,5 герц). І з тих пір,як Святі хату перелитіли. Був і на стерні і на передискованій кукурузі,пару раз у лісі, і можу сказати, що думки про Теру 705 вже не актуальні.
Я тепер практично не чую його, Ставлю чуйку на 10+ і чую його сигнал тільки коли під катушкою є точно ціль. Тепер я дійсно знахожу,а не вгадую, вислуховую сигнал. Надіюсь кінець прийшов моїм мукам, красота і спокій.))
Два недоліки тільки в неї, як на мене. Троси високовольтної лінії чує за 40-50 м, І ток на катушку 106 мВт. Але це я перехиву))),головне ,що спооокій)))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
АДВОКАТ1977


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.01.2013
Сообщения: 77


СообщениеДобавлено: Fri Nov 08, 2019 16:05:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Лайфхак.
при изменении тока можем меняться значение феррита. Видео на эту тему. Такой эффект будет не на всех катушках. Будет проявляться на катушках с завышенной добротностью, а это катушки у которых - высокая частота или повышенное количество витков. Чаще эти условия бывают у пляжных вариантов катушек и катушек для лёгких грунтов.
Не помешает проверить свои катушки каждому - может у Вашей катушки завышенная добротность и при смене значений тока нужно обращать внимание на феррит. При неправильных значениях феррита прибор на грунте будет очень шумным и будет ложнячить.

http://www.youtube.com/watch?v=cxXBt2Au0Kc
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
badroom


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.04.2019
Сообщения: 69


СообщениеДобавлено: Tue Oct 20, 2020 08:12:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Здравствуйте!
Квазар АРМ постоянно пиликает, как не отстраиваю на феррит...Подскажите, пожалуйста, что предпринять?С уважением, Сергей.
АКБ новые, датчик 10 кгц. Говорят, что msp 6022 ,подглючивает, может в ней причина... Или стабилизаторы AMS 1117 заменить на LD 1117?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Shurakamrad


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.06.2018
Сообщения: 35


СообщениеДобавлено: Wed Mar 03, 2021 21:05:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

badroom
Включаем прибор без поискового датчика(катушки).Выставляем барьер 5-6 и постукиваем по боковой части корпуса прибора.Если прибор реагирует на постукивание-проблема с блоком(некачественная сборка и куча других нюансов).Если молчит-проблема с датчиком.При таких,как у Вас "пиликаньях" отстроиться от феррита-НЕВОЗМОЖНО!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
АДВОКАТ1977


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.01.2013
Сообщения: 77


СообщениеДобавлено: Mon Mar 08, 2021 00:14:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Квазар Ф3.
http://www.youtube.com/watch?v=2izYYbBsCdk
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Wed Mar 17, 2021 12:52:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня. Є питання по якому я так і не знайшов однозначної, аргументованої відповіді. Підскажіть, щоб часом не спалив МД.
Є такий акум, з хорошою ємнісю. Якщо ще один такий знайду, можна їх ставити в Квазар?
А то одні високотоговий кажуть, тільки для електронних сигарет.Інші ампераж великий. Треті взагалі кажуть не дивитись на написане, ніякий це не високовольтний, простий акум з достатньо хорошою ємністю.
Ємність дійсно не погана, 4,5 годин заряжав своїм простеньким зарядним.
Ті що в мене є і працюють до 5-ти годин заряжаються 2,5 максимум до 3-х годин. Розжуйте, хто в курсі, бо всі вішають ,, лапшу,, лиш би своє продати. Дякую



8.jpg
 Описание:
 Размер файла:  157.18 KB

8.jpg



7.jpg
 Описание:
 Размер файла:  134 KB

7.jpg


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Wed Mar 17, 2021 13:06:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ще є така заморочка. Акум дійно мусить бути такий самий, з такими ж позначками? Чи позначки і виробник (брендовий)не грають ролі, головне щоб ємність була так ж 2200?
Бо памятаю слова одного продавця;
,,Акуми повинні бути одинакові. Якщо поставити різні, з одинаковою ємністю, не факт, що ємність в них дійсно одинакова. І що вони будуть дійсно сенхронно працювати. Вони будуть просто один другого зїдати. Не виключено, що на стабільність МД їх взаємодія буде згубно впливати,,.
Це дійсно так? Бо продавець найбільше мені сподобався. І йому не було що запропонувати мені. Просто висловив свої думки.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ARSENAL.UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2011
Сообщения: 4097


СообщениеДобавлено: Wed Mar 17, 2021 15:10:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr
Якщо робите для себе і надовго, то краще ставити нові і однотипні аккумулятори. І краще купувати такі,що мають на плюсі і мінусі пластинки для точечного зварювання. На них немає зверху таких наліпок, де багато букв.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Wed Mar 17, 2021 17:39:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ARSENAL.UA писал(а):
то краще ставити нові і однотипні аккумулятори.

Доброго дня ARSENAL.UA. Дякую за пораду,але нажаль Ваші рекомендації не підходять, так як мої акамулятори вставляються в холдер. Після кожного виходу виймаються і заряжаються кожен окремо.
Основне питання саме про цей акум, що я показав. Такий тип акума підходить чи ні для МД? Якщо я саме такий не знайду, то який(марка) підійде йому в пару? Ну це на той випадок, якщо можна парувати різних виробників, і цей акум підходить для Квазара.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ARSENAL.UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2011
Сообщения: 4097


СообщениеДобавлено: Wed Mar 17, 2021 22:20:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr
Підходить.
Люба.Бажано з такою ж ємністю.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Wed Mar 17, 2021 22:35:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В тому і проблема. я на базарі знайшов такий же, цієї ж фірми, та ж емність, але без червоних написів. Взяв його в руку, і він здався мені легкуватим( цей був зі мною). Ще як почув його ціну 50грн, зразу промайнула думка, що щось тут не так, і відказався купувати.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 00:09:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr
Доброї ночі. Стосовно акумів, ємність це ємність, а струм який акум може віддати це струм.
Для електронних сигарет потрібен високий струм, для мд ні.
Різниця лише в тому, що такі акуми МОЖУТЬ видати його, коли це потрібно, в іншому нічим не відрізнятимуться від звичайних.
---
В теорії краще брати однакові акуми, якщо берете фірмові і нові (хоча там теж розбіжність буває більше 20% різниця між партіями). Вам же ж в квазар, тобто послідовно (щоб 8В отримати) чи є перетворювач?
Послідовно взагалі пофіг, можуть бути різні, просто ємність буде та, яка є найменшою, для прикладу 2200+3200 (коли менший розрядиться, інший буде мати залишок, вам же ж пофіг, головне щоб працювало).
А от коли в паралель, різні акуми, ще й з різними ємностями, можуть розряджати один другого і буде погано.
---
Взагалі, фігнею ви маєтесь, шоколадки LG HG-2 3000мА (3000-3300) 150грн за пару...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 00:53:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razielle писал(а):
Взагалі, фігнею ви маєтесь,

))Як би я щось в цім розумів, то не маявся б. На даний момент в мене дві пари акумів. Одна пара з різними ємностями, інша одинакові повністю. Працює кожна пара +-4,5 годин. Потрібно з собою на коп брати дві пари.
Я сильно не зациклююсь над ,,прибамбасами,, для МД, та й в амуніцію до нього. Копаю, бо цікаво.
Підберу до цього акума такий же, і тоді точно цієї однієї пари вистачить на 8-10годин копу (надіюсь). і не прийдеться носити лишнє по кишеням (тим більше в літку)
Один продавець зрозумівши суть проблеми, сказав що у нього є такий же, і заломив ціну 150грн. Я з принципу йому їх не дав. Такі вартують +-100грн.
Razielle писал(а):
ля прикладу 2200+3200 (коли менший розрядиться, інший буде мати залишок,

А я думав, що якась частину заряду буде перетікати з більшої ємності в меншу, і вони розрядяться практично при однакових показниках. :
Razielle писал(а):
uote="Razielle"]чи є перетворювач?

Давно вже викинув, просто два акуми , які дають 8вольт. Квазар виключається, коли пара сідає до 6,2 вольта.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ARSENAL.UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2011
Сообщения: 4097


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 10:46:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr писал(а):
Квазар виключається, коли пара сідає до 6,2 вольта.

Ось тут і може бути проблема.Коли ємність аккумів різна - один може ще мати велику напругу, а інший вже розрядився критично (це може призвести до його виходу з ладу)... На парі акумуляторів, по доброму, має ще стояти балансир з контролем розряду-заряду.І я думаю,що його там у Вас немає... От чому я рекомендую хоч однакові застосувати.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 11:31:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr писал(а):

А я думав, що якась частину заряду буде перетікати з більшої ємності в меншу, і вони розрядяться практично при однакових показниках.
Давно вже викинув, просто два акуми , які дають 8вольт. Квазар виключається, коли пара сідає до 6,2 вольта.

Це коли в паралель, тоді так. В вас підключені послідовно, тому нічого не буде. Так, якщо будуть різні ємності, то слабший буде завжди більш розрядженим.
Я б не пожалів і купив шоколадки, а всякий китай викинув нафіг.
З їхньою ємністю, вам заряду на 20-30 годин вистарчить
Брав собі для powerbank так вже 3 роки працюють, навіть ємність не впала ще.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 11:59:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razielle писал(а):
Я б не пожалів і купив шоколадки, а всякий китай викинув нафіг.

Я не сильно розумію про які шоколадки Ви говорите. Поясніть при можливості.
Підозрюю, що мова йде про батареї від мобільного телефона. Колись мені про такий варіант підказували на копі. Але їм робив цю систему професійний електрик. Вони просто констатували факт, що так можливо.
Я як представлю, що треба умудритись правильно спаяти, потім шукати зарядне під це, зразу бажання відпадає.))
В мене на даний момент один провід переламаний в кабелі катушки, ще може пару виходів зроблю. А далі руки трясуться, як подумаю про розкурочку, пайку)) Катушка дуже хороша, але кожне курочення по любому впливає на її стабільність. Я вже того року один провід паяв, мороки було мінімум на день))
Подумую, що цей раз взагалі по новому впаяти провід в місці їх зєднання в катушці.
Але це дуже ризиковано, не знаю чи з цоьго щось путнє вийде. Потрібно вскривати місце в катушці біля гофри. Як би я знав як вони там розташовані...А якшо там контакти залиті не пласмасою, а бокситкою? Тоді все припплив. Голова вже кипить, а я ще навть не надумав це робити))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 12:16:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ARSENAL.UA писал(а):
один може ще мати велику напругу, а інший вже розрядився критично

Тому і консультуюсь тепер на рахунок даного акума. Тому що бачу, що ємність у нього хороша достатньо.
А ті акуми, які мені пропонували( цього ж виробника), але без червоних написів, визивають підозру що до іх рівноцінноцінносці в ємносці цьому акуму. Хочу накінець мати пару, яка буде стабільно працювати 8 годин при -2 зимою.
Значить буду шукати такий самий акум з червоними написами. Головне що я накінець зрозумів, що високотокові акуми також підходять до Квазара, а не виключно для електронних сигарет. І те що на нім пише 22А , Квазару не зашкодить.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  След.
Страница 26 из 28

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы