копія голден маск4 від фірми Gerris

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:-1
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Wed Aug 21, 2019 20:25:53    Заголовок сообщения: копія голден маск4 від фірми Gerris Ответить с цитатой

вітаю всіх зявився на ринку нікому не відомий або мало відомий виробник який робить саморобні аналогові металошукачі фірма Gerris, хто купував у них прилади напишіть як йіхні прилади у роботі що і як. Справа у тому що всі ці бракороби плодяться як воші на сабаці серед них йе окремі деякі дійсно хороші виробники, але йе і бракороби. і ця кожна шарашка яка виготовляйе саморобні металошукачі, вона стверджуйе що йіхні металошукачі працують на рівні із деусом, або його перевершують, от тільки ті майстри які виготовляють ці металошукачі ними точно не копають. цікаво почути думки тих людей хто у герісів купував увага не реклама виробника!!! я не представник фірми і немаю відношеня до продажів, і не отримую ніякойі вигоди від продажу йіх продукційі, не реклама виробника. хто у них купував поділіться враженями що і як чи нема лоховщини та деловерівщини. чи не йе часом фірма представником відомого бракоробського магазинуhttp://www.youtube.com/watch?v=HgGrjgcGIN8
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Thu Aug 22, 2019 07:42:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян
Розвеселив на ввесь день
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Thu Aug 22, 2019 10:44:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
рядовой раян
Розвеселив на ввесь день
соловей я вас шаную і поважаю хороший ви комрад і мій земляк і ви говорите тільки правду всі вас шанують і цінують, але при всій повазі до вас я не можу зрозуміти що смішного???? поясню цікаво почути відгуки реальних користувачів тих людей хто купував у герісів йіхні аналогові металошукачі як вони у роботі що і як? на райберт не посилати форум про них я вже там читав. такий комрад хто у них купив і металошукач і ним копайе цікаво почути його думку.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Thu Aug 22, 2019 18:09:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

1!


Последний раз редактировалось: solovey_1962 (Fri Aug 23, 2019 17:07:35), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Thu Aug 22, 2019 18:37:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

я читав там поломану катушку бере робе ремонт, бере стару катушку знімайе епоксидну смолу витягуйе проволку, вкладайе у корпус нові витки проволки заливайе епоксидкою і вся ця робота у нього робиться за 2 доби, реально ця робота не майе ніякойі фінансовойі доцільності. витягнути із поломанойі катушки проволку вставити нову, це робиться не менше 1 тижня простіше катушку нову купити але жадібні люди знаходяться. СОЛОВЕЙ все ж таки може йе люди хто купив то я тему сворив просто хочеться почути думку того комрада хто купив і яким виявився прилад реально. розйем катушки який входе у блок там дуже специфічний.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Thu Aug 22, 2019 18:51:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян
Купи,будеш першим .Скільки разів тебе ще мають .... .Щоб ти не скупляв фуфло?І не дивився рекламні кіна самопалів ? Там ще деловера збирає маски на платах золотого руна,правда замість якісних деталей .ліплять г-но.Лохи знаходяться,купляють
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Thu Aug 22, 2019 20:20:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

/


Последний раз редактировалось: рядовой раян (Thu Aug 22, 2019 21:54:10), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Thu Aug 22, 2019 20:40:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой



Последний раз редактировалось: solovey_1962 (Fri Aug 23, 2019 17:08:28), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
varnysik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.04.2014
Сообщения: 330


СообщениеДобавлено: Thu Aug 22, 2019 21:01:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962
Здравствуйте!Сколько стоит катушку на маску сделать?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Thu Aug 22, 2019 21:10:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

varnysik
Звони в суботу.Є які хочеш
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Thu Aug 22, 2019 22:06:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
рядовой раян
То для чого,ти відкрив тему?Розрахунок який був ? .Ти вже вимушений купити.Чи будеш збирати всяку срань ,в інтернеті і питати розуму в камрадів?По моїх розрахунках,такі профі як ти за два роки ,скуповуючи всяке г-но,влітають на легкий ДЕУС .Переваги -легший і комфортніший .
розімійете СОЛОВЕЙ просто хочеться почути думки різних людей а тим більше тих хто вже його купив, може хтось вже влетів комрад напише відгук застереже інших людей, комусь тема допоможе можливо
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Thu Aug 22, 2019 22:42:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян
Весели народ далі.


Последний раз редактировалось: solovey_1962 (Fri Aug 23, 2019 17:09:02), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Thu Aug 22, 2019 23:11:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

бачив я у полі голден маск тримав у руках але не ходив, дуже швидкий апарат і легкий немайе у фортуни такойі швидкості роботи як у голден маска комрад прямо біжить полем і махайе катушкою митевий відгук від обйекту в землі. нехочу говорити про флуд але фортуни квазари вже відходять читаю райберт всі переходять на аналогові металошукачі, а пригадую я як ще нещодавно хтось не буду говорити хто стверджував що його саморобна фортуна про майе такі показники як і деус. яким би не був обман а на брехні далеко не пойідеш.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Thu Aug 22, 2019 23:21:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

добре пане СОЛОВЕЙ чесний і хороший ви комрад але прининемо флуд ми можемо так спорити скільки завгодно, більше не пишіть припиняймо флуд і чекайемо поки хтось хто уже купив напише реальний чесний обйективний відгук, і поділеться враженями.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
burlak


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2014
Сообщения: 1323


СообщениеДобавлено: Fri Aug 23, 2019 21:48:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян
Купив котушку в Олександра приблизно два тижня тому, можу сказати що він "майстер свого діла" за два тижні окупила себе уже в чотири раза! дуже сподобалась ( стабільна , глибока, на удари не реагує), З Масками хожу уже пятий рік і знаю про що говорю, і ще окрім того дуже приємна людина і хороший співрозмовник, дуже радий знайомству,,, побільше таких людей би
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sat Aug 24, 2019 09:23:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

burlak писал(а):
рядовой раян
Купив котушку в Олександра приблизно два тижня тому, можу сказати що він "майстер свого діла" за два тижні окупила себе уже в чотири раза! дуже сподобалась ( стабільна , глибока, на удари не реагує), З Масками хожу уже пятий рік і знаю про що говорю, і ще окрім того дуже приємна людина і хороший співрозмовник, дуже радий знайомству,,, побільше таких людей би
я уважно тстежив за СОВЙЕМ що він писав на райберті і що він говорить, воно все 100 відсоткова правда, я собі також на фортуну купив катушку у нікому не відомого майстра за 1200 гривень на олх, катушка легесенька гарна на вигляд, дала приріст глібини навіть швидкість обробки сигналу швидша стала, майстер так само як і СОЛОВЕЙ порядний прийемний у спілкувані майстер, хороший майстер із рівного. побільше б нам таких людей. цікаво знати із психологічнойі точки зору чи бувають талановиті люди безсовісними напевне що не бувають, всі талановиті люди добрі порядні хороші. якось я дивився консультацію психолога то казав психолог що всі талановиті люди слухають тільки важку рок музику, і напевне не бувають безсовіними і недобрими.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
burlak


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2014
Сообщения: 1323


СообщениеДобавлено: Sat Aug 24, 2019 13:32:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян
Ще хочу додавати, що котушка легесенька, що дуже приємно здивувало.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sat Aug 24, 2019 13:41:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

я собі також у нікому не відомого майстра олександра ше....ва із рівного катушку купив, так само легесенька червоного кольору із низу, тай щей у катушки йе така сабі резиноват пробка заглушка штекера щоб у штекер катушки не потрапляло смітя закриваеться штекер. коли класти катушку у багажник авто и.т.д.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sat Aug 24, 2019 13:59:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sat Aug 24, 2019 14:06:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы