Golden Mask 4 pro WD - тесты, впечатления

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+5
balderburg


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.04.2015
Сообщения: 445


СообщениеДобавлено: Tue Aug 13, 2019 16:25:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Скоро сделаю тесты катушек,
от ред рама, коилмена, и голден маск.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Aug 13, 2019 21:38:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

balderburg І ???
Знав би ти що ти написав Таку потестувати не хочеться?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Vladovich


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.01.2016
Сообщения: 114


СообщениеДобавлено: Mon Aug 19, 2019 12:24:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
balderburg І ???
Знав би ти що ти написав Таку потестувати не хочеться?


Александр,це вона на 40 КГц ?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Vladovich


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.01.2016
Сообщения: 114


СообщениеДобавлено: Mon Aug 19, 2019 12:26:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

balderburg писал(а):
Скоро сделаю тесты катушек,
от ред рама, коилмена, и голден маск.


О,очень интересно было бы...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Mon Aug 19, 2019 17:27:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Vladovich писал(а):
solovey_1962 писал(а):
balderburg І ???
Знав би ти що ти написав Таку потестувати не хочеться?


Александр,це вона на 40 КГц ?
Це вона важить аж 400 грамм!Вагу купив знайдене золото важити,золото не копається.Датчики важу
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DUSE


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.06.2014
Сообщения: 100


СообщениеДобавлено: Mon Oct 14, 2019 14:41:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, можно ли заряжать маску от автомобильного прикуривателя? Может у кого есть опыт.
Заранее спасибо.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Sat Oct 19, 2019 20:58:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

balderburg писал(а):
Скоро сделаю тесты катушек,
от ред рама, коилмена, и голден маск.

И где это всё дело???
Обещаное три года ждут???? Я так и понял)))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Oct 19, 2019 21:21:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня Т. писал(а):
balderburg писал(а):
Скоро сделаю тесты катушек,
от ред рама, коилмена, и голден маск.

И где это всё дело???
Обещаное три года ждут???? Я так и понял)))
А що.можна ,так щоб не налаштовувати,МД під датчик,проводити тести?Є шанс з сотні ні одна не підійде під БУ
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Sat Oct 19, 2019 22:31:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Чего ты так ))
У меня бабочка подошла, и не плохо. Даже датчик от конкурентов)))
С Маски не подойдут, кое кто позаботился)))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sun Oct 20, 2019 05:35:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня Т.
В мене конкурентів не має .На масці є кілька модифікацій датчиків.І БУ-ня також.На платах наклеєні номера.Якщо чогось незнаєш.Запитуй."Язик до Києва заведе" Нове кіно ПЛ-35 кВ https://www.youtube.com/channel/UChZnopCRi2afWA8fZJ3KWjA
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Tyshchenko


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.12.2010
Сообщения: 390


СообщениеДобавлено: Tue Oct 22, 2019 11:39:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 35 кіло можна сказати що є що немає. В нас 750 тисяч і все нормально, фіскаря якщо загнав в землю поруч з опорою (метрів 15 до неї) то за металевий черенок уже не візьмешся... Ходив пікав собі, фіскар не піднімаю вверх щоб не провокувати ЛЕП (там все шипіло і шкварчало між собою) , напікав хороший сигнал, загнав фіскаря в замлю, а вивернути лопату з землею уже Добре що був в взутті правильному і рукавиці шкіряні на руках були...
Правильно зроблений МД буде працювати під любою лінією, для себе зробив висновок що ближче 30 метрів до опори при мокрому ґрунті чи тумані до 750 тисяч вже не варто підходити...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Oct 22, 2019 12:34:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Tyshchenko
Це Вінницька ЛЕП (ЛЕП 750кВ Южноукраїнська АЕС-Вінниця) Ти розказуєш це і сам в це віриш? На автомобільних дорогах в місцях перетину з повітряними ЛЕП власники автомобільних доріг повинні встановлювати дорожні знаки, що забороняють проїзд транспортних засобів висотою з вантажем або без вантажу більше 4,5 м, а при напрузі ЛЕП 330 кВ і вище - ще й зупинку транспорту. Знаєш для кого написано? На кожен дурний коментар,в енергетиці,розробленні нормативні документи.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Tyshchenko


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.12.2010
Сообщения: 390


СообщениеДобавлено: Tue Oct 22, 2019 19:47:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
Tyshchenko
Це Вінницька ЛЕП (ЛЕП 750кВ Южноукраїнська АЕС-Вінниця) Ти розказуєш це і сам в це віриш? .... На кожен дурний коментар,в енергетиці,розробленні нормативні документи.


По-перше я пишу те що було а не придумую (в нас якраз є цікаві місця під цією ЛЕП і там не тільки я прогулювавсь роками), і по-друге чого ти на людей кидаєшся , попий пивка...

Вибачай що звертаюсь до тебе на ти (хоч ми і не знайомі) але користуюсь сопроматом - з якою силою жо3,14а тисне на стільчик з такою ж силою стільчик тисне зворотно.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Oct 22, 2019 21:28:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Tyshchenko писал(а):
solovey_1962 писал(а):
Tyshchenko
Це Вінницька ЛЕП (ЛЕП 750кВ Южноукраїнська АЕС-Вінниця) Ти розказуєш це і сам в це віриш? .... На кожен дурний коментар,в енергетиці,розробленні нормативні документи.


По-перше я пишу те що було а не придумую (в нас якраз є цікаві місця під цією ЛЕП і там не тільки я прогулювавсь роками), і по-друге чого ти на людей кидаєшся , попий пивка...

Вибачай що звертаюсь до тебе на ти (хоч ми і не знайомі) але користуюсь сопроматом - з якою силою жо3,14а тисне на стільчик з такою ж силою стільчик тисне зворотно.
Я знаю про ті місця біля Вороновиці.Маєш можливість в четвер показати як ти під ЛЕП 750 кВ ходиш.і з яким МД .І що він чує під лінією. І головне дугу на лопат хочу побачити
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Wed Oct 23, 2019 02:39:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
Tyshchenko писал(а):
solovey_1962 писал(а):
Tyshchenko
Це Вінницька ЛЕП (ЛЕП 750кВ Южноукраїнська АЕС-Вінниця) Ти розказуєш це і сам в це віриш? .... На кожен дурний коментар,в енергетиці,розробленні нормативні документи.


По-перше я пишу те що було а не придумую (в нас якраз є цікаві місця під цією ЛЕП і там не тільки я прогулювавсь роками), і по-друге чого ти на людей кидаєшся , попий пивка...

Вибачай що звертаюсь до тебе на ти (хоч ми і не знайомі) але користуюсь сопроматом - з якою силою жо3,14а тисне на стільчик з такою ж силою стільчик тисне зворотно.
Я знаю про ті місця біля Вороновиці.Маєш можливість в четвер показати як ти під ЛЕП 750 кВ ходиш.і з яким МД .І що він чує під лінією. І головне дугу на лопат хочу побачити
почитав посміявся горці маклаути
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Wed Oct 23, 2019 07:23:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян
Ні,фантазії ,за дійсність видають.Правила з електорбезпеки писались людськими життями,нажаль.На сьогодні охоронна зона на таких лініях 40 метрів,це до тих пір,поки когось не дістане далі.Tyshchenko,я нікого не хочу принижувати,і не роблю цього,не пишіть нісенітниць.В наведенну напругу(В/М) під такими лініями,досить невеликого статичного розряду,котрий переходить в дуговий,і навіть ботів на полі незалишеться.Запамятайте одне "Що незаземленно те важається під напругою" Багато людей есперементувала з високими напругами,один Н.Тесла залишився живим
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Tyshchenko


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.12.2010
Сообщения: 390


СообщениеДобавлено: Wed Oct 23, 2019 19:13:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
рядовой раян
Ні,фантазії ,за дійсність видають...


Соловей-1962 коли відповідаєш то хоч прочитай що хтось пише (написав), постарайся зрозуміти написане, а потім коментуй. Мова в темі зайшла про завади від ЛЕП при пошуку під ними з МД. Перечитай ще раз уважно мій перший пост. Там нічого мною не написано про електророзряд на лопаті . Я написав що правильно сконструйований МД буле працювати і під лінією в 750, а не тільки під 30. Навів приклад роботи під такою лінією - наявність електророзрядів що генерують широкий частотний спектр і їх рівень, а також присутність крокової напруги. Ти чомусь рішив що я написав що отримав (тьху-тьху) електророзряд в 750 кіл. Але даже такий "спец" як ти розуміє що після такого тут на форумі вже ніхто не писав би.
Якби ти уважніше читав то можливо зрозумів би що мова йшла про крокову напругу в районі електроопори. Так ось детектор з яким я там часто працював нічим нестандартним не реагував на цю ЛЕП - ні зменшенням підсилення, ні лишніми звуками в навушниках, все стандартно.
До речі там крім мене більше десятка років ходить маса людей з усієї України + місцеві, всі живі і здорові, мабуть вони всі також Маклауди.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Wed Oct 23, 2019 19:39:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

туман сирість не ризикуйте свойім житям, але зараз непогано якісно хоронять швидко і якісно все організовують.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Wed Oct 23, 2019 21:19:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян писал(а):
туман сирість не ризикуйте свойім житям, але зараз непогано якісно хоронять швидко і якісно все організовують.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


DUSE


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.06.2014
Сообщения: 100


СообщениеДобавлено: Thu Oct 24, 2019 20:28:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Всем доброго здравия. Недавно стал обладателем маски 4 вд про. Подскажите,
Пожалуйста, хотя бы в двух словах, чем отличается хорошая маска от не очень
Хорошей. И как определить подходит ли катушка к прибору или нет. Ведь часто пишут что это лотерея... С уважением.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  След.
Страница 13 из 17

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы