квазар арм

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 24, 25, 26  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+15
ixtiandr

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Sat Jul 27, 2019 17:14:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну а це так,як вийшло

43.jpg
 Описание:
ЗАЛИВ ТІЛЬКИ НА ТРИТИНУ ТЕРМОКЛЕЄМ .ще зверху мав заливати,почикаю поки
 Размер файла:  243.03 KB

43.jpg

44.jpg
 Описание:
щоб менще гнувся біля штекира,натянув по саме..
 Размер файла:  184.58 KB

44.jpg

Профиль Профиль на аукционе
Razielle

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Sat Jul 27, 2019 20:00:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Нуу, в принципі ніби адекватні покази на перших 2 фото.
Деловер...уфф, всі їх обходять стороною, ну але - шо маєм, те маєм
Напишу ще раз, струм, який споживається мд доволі малий, заміна акумів на нормальні лише збільшить час роботи (що деколи дуже навіть потрібно).
Останнє, що можу порадити, шукайте когось з аналогічним апаратом і підключіть його датчик, тоді будете точно знати причину
ixtiandr

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Sat Jul 27, 2019 22:12:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razielle писал(а):
заміна акумів на нормальні лише збільшить час роботи

Razielle до нових зустрічей))!
ixtiandr

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Mon Sep 30, 2019 22:24:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razielle Доброго вечора.
Не можу не не сказати, бо розпирає)).
Якось мій дружок віддав свою катушку в ремонт. У нього двух частотна, маленька.
Катушка поїхала, а він щоб дурної не сидіти купив один в один як у мене(32 см)
Коли та катушка зафуричила, ця катушка залишилась без діла.
Якось ми пішли в ліс. Я йому кажу; Візми ту катушку, бо моя в більшості багато булькотит у лісі,як би чуйку не убавляв.
Все вийшло так як я і предрікав. Проходив пів години, надоїло слухати булькотню.
Сказав йому ,щоб витягнув свою. За пару хвилин катушка була готова до роботи (7,5 герц). І з тих пір,як Святі хату перелитіли. Був і на стерні і на передискованій кукурузі,пару раз у лісі, і можу сказати, що думки про Теру 705 вже не актуальні.
Я тепер практично не чую його, Ставлю чуйку на 10+ і чую його сигнал тільки коли під катушкою є точно ціль. Тепер я дійсно знахожу,а не вгадую, вислуховую сигнал. Надіюсь кінець прийшов моїм мукам, красота і спокій.))
Два недоліки тільки в неї, як на мене. Троси високовольтної лінії чує за 40-50 м, І ток на катушку 106 мВт. Але це я перехиву))),головне ,що спооокій)))

АДВОКАТ1977

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Fri Nov 08, 2019 16:05:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Лайфхак.
при изменении тока можем меняться значение феррита. Видео на эту тему. Такой эффект будет не на всех катушках. Будет проявляться на катушках с завышенной добротностью, а это катушки у которых - высокая частота или повышенное количество витков. Чаще эти условия бывают у пляжных вариантов катушек и катушек для лёгких грунтов.
Не помешает проверить свои катушки каждому - может у Вашей катушки завышенная добротность и при смене значений тока нужно обращать внимание на феррит. При неправильных значениях феррита прибор на грунте будет очень шумным и будет ложнячить.

http://www.youtube.com/watch?v=cxXBt2Au0Kc
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
Страница 26 из 26

Перейти: