Взривник снярядний з часовим наведенням.

На страницу Пред.  1, 2  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Военные реликвии (ММГ, ВОП, амуниция и проч.)
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Mon Nov 25, 2019 15:47:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

malyk0201 писал(а):
а от самий правий мені цікавий.

Дуже Вам вдячний за те що розіклали все по поличках.
))) Я виловив 5 таких, що Вам цікавий. В кінці дня виміняв один на той, що біля нього.))
Так як його взривник в непоганому стані, то і я віддав йому не гірше а ніж на фото крайній. А може і чуть краще а ніж цей.)) решта три трохи забагато помяті.
malyk0201 писал(а):
цинкові якщо гарний стан то треба фото.

Я ж сказав, що залишив їх, так як не побачив в них ніякої цінності.
Один дуже подібний до 10см М-99. ,інший поменше, подібний на той,що розташований передостаннім справа. У них у обох почалось окислення і метал почав трохи сипатись поверхнево. У більшого лопнуло одне кільце. Так що думаю непотріб ті взривники.

За підказку по ,,штучці,, також велике дякую. Значить по амуніції там все ж таки щось меже ще бути.


Последний раз редактировалось: ixtiandr (Mon Nov 25, 2019 16:07:01), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Mon Nov 25, 2019 16:04:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Якщо крайній цікавий, то підскажіть куди виставляти на Віоліті . Його вага думаю не менше 0,5кг. Старт в 50 грн буде, як думаєте?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
malyk0201


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.02.2015
Сообщения: 1079


СообщениеДобавлено: Mon Nov 25, 2019 16:14:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr писал(а):
Якщо крайній цікавий, то підскажіть куди виставляти на Віоліті . Його вага думаю не менше 0,5кг. Старт в 50 грн буде, як думаєте?

https://auction.violity.com/auction/1941-detali-shtatnogo-vooruzheniya-i-komplektuyucshie?show_type=1
50 норм.
якщо є два цілих то ставте в один лот за 100 або два по 50 в один день.
тоді пересил менший і більше набере.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Mon Nov 25, 2019 18:21:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я попробую якось обмінятись назад. Якщо вийде то виставлю через 2-3 дні думаю. Підніму тему, дам посилання .
malyk0201 писал(а):
буває і щей як буває,наприклаж м14,м15,т-5 і т.д.

Хочу тільки переуточнити відносно цієї Вашої фрази.
На двух крайніх з ліва маркування 10смМ14. Вони вже деактивовані,нема чому там більше рвонути при нагріві,іскрі??
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
malyk0201


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.02.2015
Сообщения: 1079


СообщениеДобавлено: Mon Nov 25, 2019 18:27:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

спрацьовка брухт.
такий небеспечний,під кришечкою ВВ
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
malyk0201


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.02.2015
Сообщения: 1079


СообщениеДобавлено: Mon Nov 25, 2019 18:29:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

тут без неї
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Mon Nov 25, 2019 18:29:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ще підскажіть, чи доцільно відпилити частину трубки, щоб зменшити габарити.Залишити десь 3см .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
malyk0201


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.02.2015
Сообщения: 1079


СообщениеДобавлено: Mon Nov 25, 2019 18:32:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

я здаю так,або вершок(гайка)відкручую,відпилюю по шву і кільця злітають.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Mon Nov 25, 2019 19:15:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Подякував , буду старатись помінятись назад. Після виставлення дам сюди посилання. З поваго
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Fri Nov 29, 2019 19:09:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечора . malyk0201 я тут ніби готовий виставлятись, але треба, що Ви прокоментували мою сьогоднішю пригоду.
Я коли відрізав металеву трубку у правого взривника Він почав зміщуватись в зажимі. Короче болкарку викинуло з пропила, а в мене в цю сикунду очі кліпнули, а в стороні щось шкваркнуло. Звук наподобі падаючої на бетон розтопленої каплі заліза, при різці зваркою. Я нічого не побачив , це все сталось поки очі були закриті.))
З похожим єфектом я зустрічався, коли я хотів відрізати головку від клапана( впускний чи випускний не памятаю) . Хотів зробити маленьке зубильце.
Там також почало, щось падати. шкваркати, вспалахувати і сліди після цих вспалахів подібні, як від ,, сріблянки,, яку розводять з оліфою і малюють бляху( в більшості)
Не підскажете, чим ці трубки начиняють. Що там залишилось, не вигоріло до кінця???
Навряд, щось інше вспалахнуло, хоча є один нюанс, в який я мало вірю. Я трошки того порошка з іншого куска висипав, пробував підпалити запальничкою - не горить.Не памятаю, чи в іншому куслику був порошок, але він якийсь обгорілий виглядає. Може він був на місці падіння і його відкинуло в сторону)я так думаю)


Последний раз редактировалось: ixtiandr (Fri Nov 29, 2019 19:31:52), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Fri Nov 29, 2019 19:22:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Розясніть ситуацію, бо мені треба ще чотири таких відпилити, розібрати, а цей вспалах з голови не виходить, срака цвики рубає))
Не зміг я знайти дружка,Щоб глянути який взривник я йому вддав, десь пропв Такі два вибрвв,зі своїх чотирьох, годяться на виставлення??
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
malyk0201


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.02.2015
Сообщения: 1079


СообщениеДобавлено: Fri Nov 29, 2019 19:37:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

мда.
дистанційка м 99 стальна трубка має бути з порохом,у Вас на фото вона досить ржава і довга а тут короткі огризки без ржавчини з білою речовиною(ВВ) принаймі похоже.
що за дурна привичка,різати болгаркою і сваркою.якщо працюєте з вопами треба про це забувати,можливо капсуль пукнув,можливо порох по краях задубів і від тиску пукнуло(було таке часто)причин багато.не гріти і не різати болгаркою,золоте правело.
білої речовини не має бути,я в ..... нащо воно Вам треба,виставляйте на аук і не морочтесь))))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
malyk0201


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.02.2015
Сообщения: 1079


СообщениеДобавлено: Fri Nov 29, 2019 19:41:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr писал(а):
Розясніть ситуацію, бо мені треба ще чотири таких відпилити, розібрати, а цей вспалах з голови не виходить, срака цвики рубає))
Не зміг я знайти дружка,Щоб глянути який взривник я йому вддав, десь пропв Такі два вибрвв,зі своїх чотирьох, годяться на виставлення??

стандартна м99 нічого там нема,не знаю що Ви пиляли і що там взялось.
ставте на аук і все гуд.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Fri Nov 29, 2019 21:24:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

malyk0201 мабуть я дарма хрішу на ці взривники.
Я глянув в лінзу на той куслик обгорілий. Похоже що він попав під іскровий потік від диска і спалахнув і його відкинуло в те місце яке я показав. Це була бочечка латунна, наподобі як на платах впаюють , просто без ніжок, на дні отвір 2мм. Я цей циліндр перекусив кусачками, глянув, що барахло і так і залишив під ногами.)) От і нарвався на ,,пшик,,))) Хоча тепер цікаво, що це за порошок.))Може якась селітра.)
malyk0201 писал(а):
що за дурна привичка,різати болгаркою

Я ж до цого казав, що буду ломати решту болгаркою і зубилом. Як їх розкручувати я не в курсі, ти більше нема ні трубних ключів ні великих тісків
В мене нема вибору, тільки ломати можу і мушу))
Я лот виставив, запрошую глянути.
https://auction.violity.com/102460410-7smm99-2sht
Також заодно даю посилання на надульник, може хтось був зацікавлений
https://auction.violity.com/102428430-nadulnik-na-gvintivku-arisaka
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Mon Sep 13, 2021 18:06:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечора. Підняв давню тему, щоб все було прикупі. Питання те саме. Ці взривники можна пиляти, крамсати? Бо такі екземпляри я ще на брухт не здавав.
А їх обовязково треба розпилити перед цим(болгаркою) Бачу, що конструкція дна інша. Особливо у лівого якась глуха юбка вкручена. Крайній правий теж насторожує.
Підкажіть, чи можна їх курочити. Дякую.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Tue Sep 14, 2021 22:07:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечора. Невже нема спеців, які мали діло з цими головками?
Мені ж багато інформації непотрібно. Просто треба впевнитись на 100%, що можна не сивіти при куроченні цих головок.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Fri Sep 24, 2021 08:24:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня. Ліву розкурочив, а на праву поки рука не піднімається. Будьте добрі, обнадійте в беспечності
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Wed Sep 29, 2021 19:28:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечора. Так як не було бажаючих порадити, розкурочив праву на свій страх і ризик. Вигоріти то вона вигоріла, але слідуючий раз буду на такі дивитись косо. Найважче вона мені далась в розпилюванні(економному). Ще й запал мені не сподобався, має якісь два вусика. Не вкурсі що воно і для чого, тому і крутяться лишні думки в голові.
Загалом , всі представлені екземпляри в цій темі, були успішно розпилені.
Але це я ризикував, і ні вякому разі нікого не підбиваю на такі експеременти. Постарів і і не виключаю, що сивини прибавилось)))
Тема вичерпана.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Военные реликвии (ММГ, ВОП, амуниция и проч.) Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы