Столипінські хутори

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
SeruyBomok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.03.2018
Сообщения: 53


СообщениеДобавлено: Thu Aug 29, 2019 20:10:44    Заголовок сообщения: Столипінські хутори Ответить с цитатой

Доброго вечора, Камради,

Прошу допомоги,
Можливо хтось зустрічався з хуторами столипінських часів, на якій приблизно відстані вони знаходяться один від одного?
Знайшов хутірець, зі знахідок - совети 1924-1930 рр та кокарда РІА. Ще було гільз німецьких 20-30 шт. Ось і думаю якщо то хутір, то може поблизу є ще декілька?
Наперед дякую, всім хороших сигналів від котушку
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Geon


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2010
Сообщения: 474


СообщениеДобавлено: Thu Aug 29, 2019 20:38:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

знайдіть німецькі або радянські військові карти вашого району, бажано в більшому масштабі і кращій якості і буде вам щастя. з повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
SeruyBomok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.03.2018
Сообщения: 53


СообщениеДобавлено: Fri Aug 30, 2019 14:52:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую. Спробував і знайшов поблизу ще хутори.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Geon


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2010
Сообщения: 474


СообщениеДобавлено: Fri Aug 30, 2019 16:16:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ще додам, зазвичай хату, будівлю (принаймі в нас) видно з відстані. невеличкий горбик по кольору світліший від навколишнього грунту. може бути лиш пляма без горбика. якщо того й іншого нема, шукаєте скупчення металевих сигналів. зазвичай столипінки нанесені на мапи, тому пошук їх досить легкий.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Поисковик


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.02.2011
Сообщения: 1327


СообщениеДобавлено: Fri Aug 30, 2019 21:43:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ось була тема, думаю цікаво буде почитати:
https://forum.violity.com/viewtopic.php?t=1484748
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
SeruyBomok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.03.2018
Сообщения: 53


СообщениеДобавлено: Sun Sep 01, 2019 18:43:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дяку камради за допомогу!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
SeruyBomok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.03.2018
Сообщения: 53


СообщениеДобавлено: Thu Oct 03, 2019 12:14:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня,

Ще одне уточнення, чи є сенс після перевірки хуторів з великою катушкою (нел шторм) пройти зі стандартною як снайперкою - прибор Ася 250?

Всім колегам удачі в пошуках)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Geon


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2010
Сообщения: 474


СообщениеДобавлено: Thu Oct 03, 2019 20:03:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

особисто мені нічого не давало. ходжу з атакою, штатка 29Х14 см здається. після великого руля зі штаткою якось аж занадто тихо і не цікаво. і якщо місце ореться, то приходьте на слідуючй раз після орки і будуть знову монети. нема сенсу бігати з різнми катушками по одному хутору. але це моя суб"єктивна думка. хоча й кажуть, що треба по засмічених місцях з малою катушкою ходити, якось не вдавалося. з повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
SeruyBomok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.03.2018
Сообщения: 53


СообщениеДобавлено: Wed Oct 09, 2019 19:49:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую за відповідь. Подивлюсь може ще хтось з камрадів віповість. Було б цікаво перевірити теорію щодо повторної перевірки місця з маленькою котушкою, томущо в нас - в Хмельницькій області важко знайти місце "не бите". До речі щодо знахідок на таких хуторах - підсумок по 4-х виходах: 20-25 монет СССР та 2 білона, не рахуючи 20 кг чермету та 3-4 кг гільз, в основному німецьких.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
флегМАТ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.12.2012
Сообщения: 2630


СообщениеДобавлено: Fri Oct 11, 2019 10:13:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

SeruyBomok
В принципі, у Вас доволі типовий столипінський хутір. Набір знахідок теж звичайний. Після оранки монети і дріб'язок ще будуть. Мала катушка може допомогти саме на домовищах або засмічених залізом плямах, проходьте їх з різних напрямків. Більш результативною буде зміна частоти пошуку або самого приладу. Вдачі!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
SeruyBomok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.03.2018
Сообщения: 53


СообщениеДобавлено: Fri Oct 11, 2019 12:46:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую за консультацію. Удачі в пошуках
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Wower


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.03.2010
Сообщения: 129


СообщениеДобавлено: Tue Jan 28, 2020 14:34:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Интересно то, что на такого типа хуторах, находятся чаще всего клады так званых "кулаков".
Ну и если Вам в радость билон, то он там присутствует, встречаются отдельные дворы где их весьма прилично, между ними не редки и молотобойцы.
Коллеги подымали и червонцы Николаевские. Так что тема по своему тоже цікава!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
SeruyBomok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.03.2018
Сообщения: 53


СообщениеДобавлено: Thu Mar 12, 2020 21:09:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечора.
Дякую Камради за консультацію.
В догонку питання - знайшов на карті польській напис "фольварок" може хтось знає що це таке і чи є там сенс провіритись. На карті вказано декілька будіель.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
флегМАТ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.12.2012
Сообщения: 2630


СообщениеДобавлено: Fri Mar 13, 2020 10:01:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

SeruyBomok
Тот же хутор. Стоит проверить.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Geon


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2010
Сообщения: 474


СообщениеДобавлено: Sat Mar 14, 2020 07:19:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

як на мене, то фольварок - це більше промисловий об"єкт ніж звичайний хутір. там люди теж жили, але при тому відбувалося і якесь виробництво. але це тільки по моїх спостереженнях. по знахідках було не густо. монети, конина, гільзи, уламки кольорового металу. як розумію їх першими колись і витовкли. на звичайних столипінках зазвичай більше знахідок ніж на фольварках. з повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Янчик


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.03.2013
Сообщения: 1952


СообщениеДобавлено: Sat Mar 14, 2020 14:17:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Geon писал(а):
як на мене, то фольварок - це більше промисловий об"єкт ніж звичайний хутір. там люди теж жили, але при тому відбувалося і якесь виробництво. але це тільки по моїх спостереженнях. по знахідках було не густо. монети, конина, гільзи, уламки кольорового металу. як розумію їх першими колись і витовкли. на звичайних столипінках зазвичай більше знахідок ніж на фольварках. з повагою

Не завжди так, з назвою населеного пункту знахідки не повязані. Недалеко від мене тоже був фольварк, місце відоме багатьом більше 10 років, а знахідки є ще до сих пір.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Geon


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2010
Сообщения: 474


СообщениеДобавлено: Sat Mar 14, 2020 14:44:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Янчик
я й не кажу, що знахідок нема. але, на одному фольварку на 2 - з десяток монет за 5 годин. царизм совєти приблизно навпіл. на другому кілька монет та срібна медаль по Австро-Венгрії. на третьому до 2 десятків конини за кілька годин і лиш пара монет. я пишу з власного досвіду.сигнали є і часом їх дуже багато. але при витраті того самого часу на столипінці в мене зазвичай знахідок більше. навіть якщо хата розтягнута в просторі і часі. влітку ходив по кількох хатинах столипінках. по стерні ще. десь біля 20 монет за 2 виходи по 5 годин. 3 білончика царських, штук 5 мідяків, а решта радянські монети. думав, що підзбирав непогано і навряд чи ще щось попадеться. поїхав туди знову після досить глибокої орки. в перший день за 4,5 години- 32 монети. з них 4 білони, штук з 8 мідяків. на другий день, вже з товаришем за 5 годин ще 27 монет на двох. і це при тому, що там місцеві по їх словам вже все визбирали. я не кажу, що на фольварках такого бути не може, але на моїй практиці поки не попадалося там нічого путнього і в кількості. бо людина обираючи між фольварком та хутором піде на перший, вважаючи, що були багатші господарі і більше попадеться. з повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
флегМАТ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.12.2012
Сообщения: 2630


СообщениеДобавлено: Mon Mar 16, 2020 16:00:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Господа, да вы просто счастливчики, как по небитому копаете. Читаю и плачу...
Тут ни хуторов, ни фольварков, ни находок давно в таком количестве нет((
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Geon


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2010
Сообщения: 474


СообщениеДобавлено: Sat Mar 21, 2020 16:24:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

флегМАТ
трохи насиплю вам солі на рану. був ще раз на тих хатах, де попадалося багато монет. за 6 годин копу - 19 монеток. на жаль третина знищена (хатні совєти) 3 царських мідяка (Миколи 2), 1 білон (20 коп 1928), штук 5 мідно-нікелевих, решта ж алюмінієва бронза. поле вирівняли і ходити по ньому саме задоволення. витоптав 2 хати та й то не повністю. ще дві чекає на мене. сподівався, що буде трохи краще, але і так непогано. хоча б розвіявся. з крупняка лиш три п"ятака 1930 року. хочу ще разок-другий там вискочити та нарешті добити все. цікавий загальний результат.
я б вас з радістю запросив у гості, але в нас і так київські з одеситами поселення витоптують, поки до хуторців не дісталися і таким як я (все одно, що копати) є де душу відвести та відпочити. з повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


SeruyBomok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.03.2018
Сообщения: 53


СообщениеДобавлено: Wed Apr 15, 2020 19:30:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечора Камради! В продовження теми - було дві цікаві знахідки на тих самих хуторах - деньга вбита та 4 гроши 1767 року (скоріше всього фальшак - видно зелені окисли та червоні цяточки). Може там бути поселення ще давніше, і як це перевірити? Наперед дякую, всім хороших сигналів
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы