Как настроить Фортуну Про2

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Описание и инструкции к металлоискателям
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Nemiroff13


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.07.2019
Сообщения: 1


СообщениеДобавлено: Fri Jul 12, 2019 14:59:48    Заголовок сообщения: Как настроить Фортуну Про2 Ответить с цитатой

Добрый день подскажите как правильно настроить детектор , кто на каких настройках копает . Спасибо 👍
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sun Mar 08, 2020 08:50:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

копав я раніше фортуною про зараз копаю про2, побачив я що йе багато інформаційі по налаштуванях фортуни яка не відповідайе ніякій дійсності. як це ви майете зменшити струм і від цього отримати приріст глібини, що ж він може давати той грунт баланс коли він реально нічого не дайе, і ні на що не впливайе. я закопав на 25-30сантиметрів копійку протестував із грунт балансом і без грунт балансу, ніякойі різниці нема. ямку викопав у боковий шурф уклав копійку так само протестував із грунт балансом і без грунт балансу ніякойі різниці нема. я коли опускав струм 80 100 так я на форумах радять то пошукові показники фортуни опускаються до рівня гарета 250 із маленькою катушкою. на струмі 128 130 знаходив у землі цвітний сигнал а потім для цікавості робив струм 200 250 то нічого вона не сліпне від високого струму брехня, а як бачила у землі цвітний обйект так і бачить. в мене налаштуваня такі грунт баланс не роблю -в чистому полі я вмикаю струм 150 160 на смітниках засмічених місцях зменшую струм, але викопував і викопую копійки навіть у вибитих місцях. налаштуваня фортун які пишуть на форумах я думаю це брехня, бачив у ютубі тест деуса на закопану копійку, без грунт баланса деус копійки на 25 сантимрах не бачив, після грунт баланса деус чітко копійку побачив ясним кольоровим сигналом. я відтворив побачене в ютубі із фортуною про2 то чітко закопану копійку бачить без різниці зроблений грунт баланс чи ні. всі ці налаштуваня які на форумах пишуть вони ж не відповідають дійсності.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Описание и инструкции к металлоискателям Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы