Golden Mask 5+ SE, відгук власників, порівняння з ХР Лайт

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+1
vvvnikolay


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.01.2016
Сообщения: 56


СообщениеДобавлено: Wed Aug 21, 2019 15:57:11    Заголовок сообщения: Golden Mask 5+ SE, відгук власників, порівняння з ХР Лайт Ответить с цитатой

Доброго дня.

Шановні форумчани, сам власник обрізаної версії ХР Деус WS4, в користуванні вже декілька років, і появилося бажання поміняти, на щось інше , але варте заміни. Не одноразово читав про Маску, тому прошу вашої допомоги , а в часності - власників - Golden Mask 5+ SE, як він дійсно по середньовіччю, дрібні срібні монети 15-16 ст(дінарії, соліди), та ЧК ( фібули, ....) ,
Золото.

На перед , не пропонуйте інші прибори , тому що мав досвід та користування наступними металодетекторами(коротко):
АКА - цікавий прибор , но не мій
Тесоро - цікавий прибор, но не мій
Мінелаб сафарі, СЕ, продав після трьох виїздів, багато писати не буду , щоб не образити власників даних приборів
Гарет 350/АТ/Голд- прибор дійсно хороший для початківців +++
ХР голд махх, джимка, і зараз Лайт, тільки + , але повернувши до вище вказазаного є бажання змінити.
Фішер, здається не поганий, але ми з ним не друзі(((.
Інші бренди, якось не дають надію.

Тому , велике прохання , хто мав практику з Golden Mask 5+ SE, прошу відгукнутися , а якщо , ще є практика у роботі в порівнянні з ХР Деус Лайт , то взагалі буду Вам безмежно вдячний.


Не перед вдячний за будь яку пораду по даному прибору.

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Mitrohinp38


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.11.2012
Сообщения: 13


СообщениеДобавлено: Wed Sep 25, 2019 14:46:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня! 5+Se маю в користуванні вже пів року, в цілому приладом і комплектацією задоволений, брав зі 106 навушниками. З Хр Лайт порівняти не можу але в порівнянні з XP DEUS 28 RC по глибині зі штатною катушкою 9"програє, ще мінус 9" катушки не попадає в крок. Купив НЕЛ хантер по глибині і захвату стало краще, проте прилад став чутливий до зачіпання дрібних гілок з рідка появляються стійкі фантоми по вді 82-86, видно став чутливий до якихось мінералів але рідко. З новою катушкою можливо десь наблизився до чуйки і глибини деуса проте не порівнявся.
Розглядаючи в порівнянні з Minelab Explorer та Safari стабільніший в роботі краще балансується, зручніше лежить в руці, можливо краще відчуває дрібні цілі.
По середньовіччю важко сказати, бо мідні монети добре чіпає такі як боратінки, а на срібло поки не щастило чомусь))) а на монети впринципі цепка апаратура і на всяку дрібноту.
Коли купляв його вагався між ним і ОРХ думаю не програв, хоча деусу поступається. Виконання приладу місцями залишає бажати кращого, в моєму варіанті не дороблені навушники))) хоча поправив за 5 хв. Мені б було цікаво попробувати його в роботі з іншими котушками їхнього виробництва.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Wed Sep 25, 2019 17:14:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mitrohinp38
Якась Маска не правильна,у вас.Поряд з моєю,курять усі МД.аля 4 про.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Mitrohinp38


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.11.2012
Сообщения: 13


СообщениеДобавлено: Wed Sep 25, 2019 19:25:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962
У вас 4 про? Я просто констатую враження від свого приладу, в порівнянні з іншими. Тим більше перечитуючи багато тем в тому числі тут на форумі можна зробити висновок що індентичних масок немає і є багато браку, можливо є така ж яка й деус взуває, а може ще й у вдачі справа.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Mitrohinp38


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.11.2012
Сообщения: 13


СообщениеДобавлено: Wed Sep 25, 2019 19:29:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962
Та й не кажу що погана чи не правильна, свої гроші вартує.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
3_D poisk


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.03.2012
Сообщения: 7500


СообщениеДобавлено: Sat Jan 25, 2020 20:34:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

По глибині 5 +се мене вражає чесно кажучи, притому що катушка 9-тка. Тестував з хр голд Макс, амфібіа, деус, так результати такі самі як у деуса з 11 катушкою, решта приборів чуть гірше себе показала. Але катушка маловата, захвату невистачає. Мелочь баче відмінно, в планах купити більшу катушку но тільки від фірми голден маск. До цього було багато різних приборів, в тому числі і маски 4про, траціан.
5 +се інформативніше чим 4про і Траціана. В загальному прибор подобається, но потрібно привикнути до озвучки і взагальному до приладу.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sun Jan 26, 2020 06:34:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

3_D poisk
Не обовязково брати оригінал.Якщо є можливість,спробуйте кілька датчиків Марс Діскавері.Потрібно підбирати,можете попасти на своє.Будете приємно здивованні.По інформативності-можливо вам показометр допомагає пропускати цікаві ціллі.Юзаю прокачану 5+,з різними датчиками,поки не в захваті.В ГРУНТІ Риже дрібне синограф розносить по всій шкалі,озвучка такаж.МД відлаштованний на 100%.Поміняна вся аналогова частина на якісніші мікросхемми.Денарій чує 32-33 см(повітря).Треш накручую на 30,підсилення 2,струм максимальний (автоматом відлаштовується від усіх грунтів).По можливості зніму коротке відею.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
3_D poisk


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.03.2012
Сообщения: 7500


СообщениеДобавлено: Sun Jan 26, 2020 14:15:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

На шкалу дуже рідко дивлюся но буває що помагає.
На рахунок дрібного золота не згідний, гарний сигнал якщо на розумні глибині, декілька шматочків сам знайшов і ще багато тестив в основному з деусом, результат не гірший можливо й кращий.
На рахунок катушки хочу проконсультуватися:
В якому розуміні підбирати?
Якщо замовляю через пошту як зрозуміти чи коректно буде працювати катушка з приладом прямо у відділені? Чи навіть у самому магазині? Чи потрібно деякий час юзати щоб зрозуміти чи підійде чи ні.?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sun Jan 26, 2020 18:08:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

3_D poisk
Їхати в Лопату,або до Марсів,і по черзі підкручувати датчики,перед ними махати монетоя.Котрий буде адекватніший той і підішов Маска досить таки капризний МД.до датчиків
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Client647461


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.03.2019
Сообщения: 7


СообщениеДобавлено: Fri Apr 03, 2020 08:57:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Рекомендую звернути увагу на катушки Детеч SEF, легкі, стабільні та якісні катушки. Зокрема 10*12 SEF.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы