Трюфелі, зайдіть хто розуміэться в них.

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Предметы неотносящиеся к вышестоящим темам
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Tue Jun 30, 2020 20:41:52    Заголовок сообщения: Трюфелі, зайдіть хто розуміэться в них. Ответить с цитатой

Доброго вечора. Розумію, що тема не,, в тему,, але хотів би прояснити ситуацію.
Це дійсно трюфелі?Вони з під Чернівців. В них є якась ринкова вартісь? Чи це далеко не аналог закордонним?)) Підскажіть, хто в темі. Дякую
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
RobotViolity


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2011
Сообщения: 798046


СообщениеДобавлено: Tue Jun 30, 2020 20:41:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль ЛС
Тихонович


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.05.2011
Сообщения: 37868


СообщениеДобавлено: Tue Jun 30, 2020 22:26:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr
Приветствую.
По телевизору запаха не чувствуется.
У вас там по месту куча специалистов
http://agro-ukraine.com/ru/trade/rgn-29/r-454/p-1/
Созвонитесь.Кто-нибудь проконсультирует.
Мир не без добрых людей.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Wed Jul 01, 2020 06:25:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тихонович писал(а):
По телевизору запаха не чувствуется.

Доброго ранку. Я цю кучку тримав в руках. Вони вже трохи привяли, але запах ,як на мене козариків чорних, ще відчувається.
Я спочатку не повірив, що це можуть бути трюфелі. Потім коли мене переконали, що це вони і до них вони вже знаходили, я запмтав, що вони з ними роблять. Вони сказали ;,,просто крищим до простих грибів і варимо,,
Я сказав, що вони ,,охрініли,,, бо ,,прожирають,, купу грошей.
Вони порахували сумнівними мої доводи, іі сказали доведи, продай, тоді і будемо ділитись ,,баблом,,)))
Тому я і створив цю тему, щоб дізнатись чи це точно трюфелі, і чи можливо з ними виставлятись на цьому аукціоні.
Тихонович писал(а):
У вас там по месту куча специалистов

Дякую Тихонович за посилання. Тепер хоч трохи можна орієнтуватись в цінові політиці. Хоча поки, що не не розумію, чому такий різнобій цін.) Кожен похоже бере ціну з стелі.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Тихонович


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.05.2011
Сообщения: 37868


СообщениеДобавлено: Wed Jul 01, 2020 09:02:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Wed Jul 01, 2020 11:15:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тихонович, як думаэте, як появляться пару штук, реально тут на ауці виставляти, а саме головне де, якщо реально? Тут ніби живим не торгують
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
wikto


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.11.2013
Сообщения: 211


СообщениеДобавлено: Sun Jul 12, 2020 12:37:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В тому році,якщо не помиляюсь,виставляли на торги,всі продались,ціни були різні,з повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger MSN Messenger
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Sun Jul 12, 2020 13:12:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

wikto писал(а):
виставляли на торги,всі продались,ціни були різні

Ще б побачити ті торги(( Я толком так і не зрозумів чи це точно трюфелі, кий вид(якщо це точно вони)
Але всерівно дякую wikto за обнадійливу інформацію.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
шахтер пенсионер


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 04.04.2012
Сообщения: 693


СообщениеДобавлено: Mon Jul 13, 2020 18:00:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

О! Це вже цикаво, попробувати..Киньте ссилку..як буде на торгах..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Mon Jul 13, 2020 22:08:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

шахтер пенсионер )) Я поки зондував інформацію, то цю кучку вже скришили разом з іншими грибами, так як не вірили, що я правий))
Вони х не мої, а родичів. Чи ще буде така купка не впевнений, вони кажуть попадаються, коли білі гриби кидаються. Ніби хвиля білих спала.
Але нічо, головне що я вияснив, що такий товар можливо виставляти.))
Не в цім році, так на майбутнє буду знати, що з ними робити.
Якщо горить попробувати, вище посилання є де такий товар викидають на продаж . Всім всього найкращого, мабуть все.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Sun Jul 04, 2021 16:13:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

шахтер пенсионер писал(а):
О! Це вже цикаво, попробувати..

Доброго дня. Піднімаю тему з того року. Сьогодні сестрой... позвонив і сказав що найшов три штучки. І якщо в мене є бажання, то можна пройтись ше (була 11-та) Я трози почухав потилицю(прогноз дощами грозився), сказав що через пів години буду в нього.
І от результат нашої поїздки. Я Їх помив щіткою і поклав в холодильник.
Я не знаю як їх зберігати пару днів ,,живими,, Хто знає підскажіть. Стружки не маю.
І ше кажуть, що вони також бувають червивві, це правда? Треба на розріз один, два показувати перед виставленням?
І як виставляти? Всі разом? Чи два великих окремо одним лотом, а поменше іншим? Наперед вдячний за поради і розяснення. Правда кантар трохи бреше(мабуть батарейкам ,,амунец,,) Раз показав 610г., а далі 590 тільки (і то не факт) Буде в продажі переуточню вагу.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Sun Jul 04, 2021 20:15:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Думав, по бистрому, поки свіжі виставити, а не виходить. Тим більше без поняття куди з цим.
Два великих потянули 250 грам . Може точно їх розілити на два лота, якщо до завтра щось рухнеться.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Sun Jul 04, 2021 20:18:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цікаво, це тепер мінус темі вліпили, чи того року?
Що не так комусь.?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Mon Jul 05, 2021 20:43:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечора. Не було ніяких підказок, виставив все разом. Про ціни не вкурсі, трошки резерву поставив. Бажаючи поторгуватись запрошую;
https://oxo.ua/37655355-tryufeli-bili-oriyentovno-590gram
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Smelnik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.10.2009
Сообщения: 325


СообщениеДобавлено: Sun Jul 11, 2021 15:00:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ціна на сьогодні на трюфелі в Сен-Тропе
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Sun Jul 11, 2021 16:00:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Наші трюфелі не такі мабуть( хоча не бачив, не знаю)) грам+-гривня, я так думаю. Ніхто навіть не пробував поставити ставку.
Так як продукт не довго тримається, я взяв 5 яєць і покришив слайсами з розрахунку 1 до 5-ти два трюфелька, додав трошки кропу, перцю, солі, і зробив собі нормальний ситний обід.
Решта покришив слайсами і висушив. Буде на приправу на потім.))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
superex2013


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2013
Сообщения: 2098


СообщениеДобавлено: Sun Jul 11, 2021 21:00:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечора. Де гриби збирали i в якому лici вони ростуть ?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY MSN Messenger MSN Messenger
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Sun Jul 11, 2021 21:10:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мішаний в моєму випадку, дубики грабики, які в притик підходять під сосни.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client595714


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 1279


СообщениеДобавлено: Mon Jul 12, 2021 21:31:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

На олх їх там гурманів більше.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Тихонович


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.05.2011
Сообщения: 37868


СообщениеДобавлено: Tue Jul 13, 2021 01:52:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr
https://www.olx.ua/list/q-%D1%82%D1%80%D1%8E%D1%84%D0%B5%D0%BB%D0%B8/
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Предметы неотносящиеся к вышестоящим темам Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы