Вона лежала під каменем...Коп по війні в руслі річки. Порятунок Козодоя. Фільм 37.

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках -> Видео-отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Mechanic87


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.12.2017
Сообщения: 223


СообщениеДобавлено: Wed Sep 23, 2020 21:27:43    Заголовок сообщения: Вона лежала під каменем...Коп по війні в руслі річки. Порятунок Козодоя. Фільм 37. Ответить с цитатой

Прошу допомогти брату нашому меншому. Позавчора я їхав з копа і підібрав біля дороги підбитого птаха. Як виявилося це Дремлюга (Козодой). Зараз птах проходить лікування в спеціалізованій клініці і за його життя борються лікарі. У птаха серйозна травма крила. Назначили антибіотики і знеболюючі. Я оплатив 2 дні лікування з рентгеном і ліками (940грн). Птах поки що залишається на стаціонарі. Скільки часу потрібно на адаптацію і лікування в стаціонарі поки не відомо. Кожен день лікування це гроші, які я пожертвував на лікування брата меншого. Кому не байдуже, можете долучитися до порятунку птаха. Будь яка допомога не буде марною і + у вашу карму. Про хід лікування я буду регулярно оновлювати матеріал. А зараз готую відеоролик.
Карта ПБ Алексєєв Антон 4149629393834155
Щиро вдячний!

Завдяки небайдужим людям вдалося зібрати кошти на операцію для пташки. Я навіть не думав що в нас так можуть...мікрохірургія крила. Операцію проводили під повним наркозом, були певні ризики, але наче все пройшло нормально. В крило вставили спицю. Тепер головне щоб пішло загоєння. Попереду ще тривалий курс реабілітації. Мушу звертатися по допомогу до небайдужих людей. Думаю що разом ми дамо пташці шанс на повноцінне життя. І я в свою чергу роблю все що від мене залежить. Дякую всім хто допомагає!
Сторінка на Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/794023790979451/
http://www.youtube.com/watch?v=rWXzxe0XblM
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках -> Видео-отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы