Куплю Golden Mask

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
PATRIOT777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.05.2014
Сообщения: 58


СообщениеДобавлено: Tue Sep 01, 2020 20:16:25    Заголовок сообщения: Куплю Golden Mask Ответить с цитатой

СаняТ писал прибор целеком с датчиками))Роскачен до 48-50 см на 5 коп! Стабильность на высшем)Продаёте? Сколько?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Tue Sep 01, 2020 21:10:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

50 см было раньше, я повторно отправлял! Так как по воздуху валил а в земле терял! Сейчас ловит что земле что воздух! Нельзя розгонаять Маски сильно!
https://www.youtube.com/watch?v=-0ti_Nm0nOM&t=2s
https://www.youtube.com/watch?v=ryu2AoilBj0&t=2s
https://www.youtube.com/watch?v=5UlnxUHF6Mo&t=52s
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
PATRIOT777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.05.2014
Сообщения: 58


СообщениеДобавлено: Tue Sep 01, 2020 21:46:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Продаёте?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
PATRIOT777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.05.2014
Сообщения: 58


СообщениеДобавлено: Tue Sep 01, 2020 21:49:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

На REIBERT Это Вы продаёте под ником Garret250?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Tue Sep 01, 2020 22:07:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

PATRIOT777 писал(а):
На REIBERT Это Вы продаёте под ником Garret250?

Я
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
PATRIOT777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.05.2014
Сообщения: 58


СообщениеДобавлено: Tue Sep 01, 2020 22:13:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я уже когда-то у Вас уже брал ГМ4 про, но по неопытности сразу обменял на фишера75. Теперь опять хочу маску
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
PATRIOT777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.05.2014
Сообщения: 58


СообщениеДобавлено: Tue Sep 01, 2020 22:16:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я на Reibert новенький, не знаю, там номер телефона писать можно?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Tue Sep 01, 2020 22:21:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

PATRIOT777 писал(а):
Я уже когда-то у Вас уже брал ГМ4 про, но по неопытности сразу обменял на фишера75. Теперь опять хочу маску

Всё в ваших руках, спешить не нужно и всё , и привыкнете к прибору!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Tue Sep 01, 2020 22:21:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

PATRIOT777 писал(а):
Я на Reibert новенький, не знаю, там номер телефона писать можно?

Там можно и личка есть
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Mon Oct 19, 2020 00:17:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня Т. писал(а):
50 см было раньше, я повторно отправлял! Так как по воздуху валил а в земле терял! Сейчас ловит что земле что воздух! Нельзя розгонаять Маски сильно!


Разгонять Маски, можно! Если с умом розганять, то работают неплохо. А если просто поднимать ток в датчике, тогда будет сложновато работать, особенно, на тяжёлых и мокрых грунтах.

Саня Т. писал(а):

http://www.youtube.com/watch?v=ryu2AoilBj0


Спасибо за видео. Ждал его на военном, а дождался здесь!
С позиции на видео - 3:30, звучание трешхолда, снятое лично для меня.

Для тех кто не знает, расскажу о чём речь.
Саня Т. на другом сайте написал про мой маскоподобный МД - "Да чесно кажучи очень шумные." В ответ я попросил его снять видео - "Покажіть яка чуйка на 5 або 10 коп. СРСР в повітрі при такій тихій роботі". (Имелась ввиду чуйка при такой "тихой работе" МД от Саня Т. )
Его ответ - "1 коп СССР 30 см, 5 коп СССР 42 см при такой чуйке. на ребре в земле 30 см. Устраивает? "

Саня Т., давайте спросим у людей, очень ли шумный мой МД?
Трешхолд какого МД, меньше напрягает мозги?

Мой видит в воздухе 5 коп. СССР на 46 см. датчиком ДД 25 см. Надеюсь, на видео будет слышно, что трешхолд не балаболит постоянно.
http://www.youtube.com/watch?v=G1SqF0p6uUo

Звук высокого тона сделал не таким высоким как у Маски, а немного пониже, потому что с таким звуком меньше устают мозги. Звук на цель у моего МД, кажется более резким, чем звук на цель у Маски. Это сделано для того, чтобы даже самые глубинные цели озвучивались довольно громким и резким звуком. С такой озвучкой, больше находок.

Саня Т., какого диаметра датчик Вашего МД?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sun Nov 01, 2020 12:53:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля.А це недорозуміння яке має відношення до Маски 4 про ? Ти ліпак рівняєш з Маскою?На мою думку недоліплена Маска 1,є така. .Тональність змінюється опором ,ціною три копійки .А почитавши історію,ти кидалово https://reibert.info/threads/obsuzhdenie-metallodetektorov-t-3x-t-32-t-32g-t-32l-t-32f-i-podobnyx.744884/page-2#post-11443120 .А раптово понос і на два роки счезнеш,або авторитетний нік зміниш.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Sun Nov 01, 2020 16:43:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[b]Хиля[/b]
На рейберте все мои видео прибора удаляются, зачем мен туда какие то видео снимать? Я снял в земле, как есть, какие могут быть вопросы?
Мне никто не платит, блогером как таковым я не являюсь. Могу снять для кого то, или для себя! На видео как есть так есть, и треш там ровный, в Маске должен плавный быть , да У Вас режче чем в масках, но, это пук-пик-пук, он жужать должен а не пукать! Вот реально ну глубина пускай есть , но треша как такового то нету! Я 7 лет, семь чёртовых лет этот треш слушаю и и Вы хотите сказать что в Масках дерьмовый треш а Вы сделали лучше?
У меня только Ваших приборов не было, уже все пощупал и выводы есть и всё есть что мне нужно знать. Единственное не сделаешь прибор как я хочу ,как он должен по моему мнению работать.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sun Nov 01, 2020 18:16:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня Т. Маску 1 на 8 КГц,бачив,це воно недоробленне.За ті гроші що він фуфель пропонує,можна купити оригінал БУ .У мужика чердак понесло,перше що вдалось зібрати і воно пікає .Вирішив агресивно рекламувати фуфло.Не парся це бред хілі,ніби америку відкрив.Те чим інші зходили,він починає їсти
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Thu Nov 05, 2020 16:00:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
Хиля.А це недорозуміння яке має відношення до Маски 4 про ? Ти ліпак рівняєш з Маскою?На мою думку недоліплена Маска 1,є така.

Є така тема, на військовому сайті - "Маскоподобные приборы. Наследие Магнума от Флинда." Теж саме пишуть на мд4ю. Тож, недоліпленою Маскою є МД з назвою "Магнум".
Ліпак - недорозуміння на твоїх відео, під назвою "Магнум". Яке воно має відношення до теми Golden Mask?

solovey_1962 писал(а):
.Тональність змінюється опором ,ціною три копійки

Ну якщо ти в свої "Магнуми" ставиш опори за 3 копійки, така ж ціна має бути у твоїх переробок.
Для тих, хто не знає, для чого ставлять регулятори тону в Маски - деякі екземпляри четвертих Масок нестабільно працюють через невдалу розводку, тому виробник поставив регулятор тону звуку, і рекомендував користуватися ним для досягнення більшої глибини. В Траціанах немає таких регуляторів.
Тож Соловей, якщо ти не здатен правильно розвести плату свого Магнума - став регулятор тону. У Грифона немає такої проблеми, як у твого Магнума, тому регулятор тону йому не потрібен.

solovey_1962 писал(а):
.А почитавши історію...

Дякую за нагадування. Дійсно, мене кинули. На випадок, якщо модератор видалить посилання на сторонній ресурс, яке написав Соловей, напишу про те, з чого сміється Соловей.
Замовили в мене парочку дорогих МД. На закупку недостаючих матеріалів для їх виготовлення потрібно було всього майже 3 тис. грн. Замовник сказав що зробить передплату на закупку комплектуючих. Я зробив замовлення матеріалів, та комплектуючих але не оплатив рахунки, бо він не перерахував мені гроші.
Я перетелефонував замовнику з приводу передплати. Він сказав що вчора не встиг перерахувати гроші, на передоплату гроші в нього є, є свій свій бізнес, інші форумчани з його міста можуть це підтвердити, тож я можу не переживати за гроші, і закупати комплектуючі. А він зараз одінеться і піде в банк, щоб вернути мені ті гроші, які я маю потратити на закупку деталей.
Я й оплатив рахунки, і залишився з менш ніж трьома сотнями в кишені.
Незабаром замовник перестав відповідати, а мені через відсутність коштів, довелося з ранку до ночі працювати в промерзлому гаражі, де я сильно застудився. Через пару місяців замовник з'явився, оплатив задаток, але переохолдженя вже було занадто тривалим, і через втрату здоров'я я не зміг ні виконати замовленя, ні вчасно вернути передплату.

Соловей, дякую за те що вчасно нагадав мені про це кидалово. Бо я сьогодні знову міг би влізти в таку ж халепу закупивши дорогі деталі.
Тепер, доки не отримаю передплату, не буду нічого коштовного закупати для виконання замовлень.

solovey_1962 писал(а):
або авторитетний нік зміниш.

Он як ти боїшся моїх МД! Навіть мій нік намагаєшся вісміяти!
Мій нік - прізвище людини, яка відмовилася продавати своє відкриття за три мільйона долларів. Сказав - грошей мені вистачає, на прожиття, а відкриття нехай залишиться в Україні.
Дехто з студентів теж насміхався, коли почув що в них заняття буде вести Хіля. Сміялися, поки в аудиторію не зайшов Хіля. Виявилося, що такий дядько, що якщо він ввалить, то буде як в анекдоті про Іллю Муромця - "то низько літаєш, то тихо швиштиш..."
Саня Т. писал(а):
Хиля
На рейберте все мои видео прибора удаляются, зачем мен туда какие то видео снимать?

Дивно. Не бачив такого, щоб видаляли, якщо воно є посиланням на Ютюб, а не на сторонній ресурс. Але звернув увагу на те що мене банять, або виносять попередження, як тільки напишу комусь про його поведінку. На диво, в той час коли Соловей був забанений там, мене не забанили за те, що я дуже відверто написав про поведінку декого.

Саня Т. писал(а):
Хиля
На видео как есть так есть, и треш там ровный, в Маске должен плавный быть , да У Вас режче чем в масках, но, это пук-пик-пук, он жужать должен а не пукать!

Хто зна, який трешхолд мав бути у Масок! Який вдалося зробити, такий і є.

Саня Т. писал(а):
Хиля
Вот реально ну глубина пускай есть , но треша как такового то нету!

А для чого потрібно слухати як жужить трешхолд? Це ж просто технічний недолік Масок. На мій погляд, головне не жужжання трешхолду, яке виносить мізки, а прийнятна глибина і достатній комфорт в роботі.

Саня Т. писал(а):
Хиля
Я 7 лет, семь чёртовых лет этот треш слушаю и и Вы хотите сказать что в Масках дерьмовый треш а Вы сделали лучше?

У кожного свій смак, та фізіологічні особливості мозку. Треш Маски мені особисто не подобається, тому я зробив інше звучання. Не мені одному він неподобається. Мій мозок встигає відслідковувати дрижання фази імпульсів трешхолду, тому для мене такий треш неприйнятний.

solovey_1962 писал(а):
За ті гроші що він фуфель пропонує,можна купити оригінал БУ

Я щось пропустив , чи це знову чергова брехня в стилі російського Соловйова? Де ж це я продаю Грифон-М4? Знову забрехався, Соловей!

Купити оригінал Б.У. і віддати його Солов'ю на переробку, за скажеені гроші?

solovey_1962 писал(а):
У мужика чердак понесло,перше що вдалось зібрати і воно пікає .Вирішив агресивно рекламувати фуфло.Не парся це бред хілі,ніби америку відкрив.Те чим інші зходили,він починає їсти

Ого яка агресивна реклама крутизни Солов'я! Яка ж причина такої бурхливої реакції? Навіть написав що я вирішив агресивно рекламувати! Соловей, це не я агресивно рекламую, а ти це агресивно рекламуєш і себе, і мій МД. Ти ж мене обгадив в своєму відео, і на цьому форумі ти написав щоб люди читали підпис під відео, в якому написано що твоє відео зняте для мене, тож це ти мене агресивно прорекламував. Я лише відповів фактами на твою брехню.
Тоді ти видалив свої ганебні відео, які демонстрували дуже сильне відставання твого "Магнума" від Мого Грифона-М4, і почав мене обгаджувати словами.
Зверни увагу на те, що це не я тут рекламую свій МД, а Саня Т. і ти прорекламували мій МД. Дякую за рекламу, але вона не потрібна мені, бо я не продаю такі МД - Грифон-М4.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы