Польский многчастотник Rutus Alter 71

На страницу Пред.  1, 2  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:-2
Rick_Deckard


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 1352


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 18:09:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Volodymyr43 писал(а):
Rick_Deckard писал(а):
Volodymyr43 писал(а):
Rick_Deckard писал(а):
Volodymyr43 писал(а):
Rutus Alter 71 не даремно рекомендована модель! Знаю лише плюси, тому з деяким часом придбав такий чого і вам бажаю
А які саме плюси? І з чим Ви його порівнюєте? Цінник-то в нього досить кінський, як для нікому невідомого приладу. За цю ціну можна придбати один з багатьох перевірених часом та камрадами проф.приладів. А що Рутус пропонує? Ну от Ви, як його користувач, розкажіть про налаштування, з якими ходите. Які переваги?

Якщо вам дійсно цікаво, то пишіть в особисті повідомлення.
А то тут слово скажи і заклюють, ніби я його збираюся усім впарити і продати

І потім, це - Ваші слова "Я знаю тільки плюси...". Так напишіть, які саме плюси знаєте та з яким приладом порівнюєте. До чого тут особисті повідомлення?

Мої слова означають, що я для себе виділив плюси. Тобто ті плюси, які потрібні мені. Ваші і мої плюси можуть відрізнятися так як вневнений у нас різні прилади, ми з різними приладами їх порівнюємо. А те, що підійшло мені ви можете прочитати

А який у Вас прилад був до Рутуса?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Volodymyr43


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2021
Сообщения: 28


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 18:16:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rick_Deckard писал(а):
Volodymyr43 писал(а):
Rick_Deckard писал(а):
Volodymyr43 писал(а):
Rick_Deckard писал(а):
Volodymyr43 писал(а):
Rutus Alter 71 не даремно рекомендована модель! Знаю лише плюси, тому з деяким часом придбав такий чого і вам бажаю
А які саме плюси? І з чим Ви його порівнюєте? Цінник-то в нього досить кінський, як для нікому невідомого приладу. За цю ціну можна придбати один з багатьох перевірених часом та камрадами проф.приладів. А що Рутус пропонує? Ну от Ви, як його користувач, розкажіть про налаштування, з якими ходите. Які переваги?

Якщо вам дійсно цікаво, то пишіть в особисті повідомлення.
А то тут слово скажи і заклюють, ніби я його збираюся усім впарити і продати

В які повідомлення? Котрих вже декілька років немає? І Ви цього не знаєте? Ну я висновок що до Вас та прилада вже зробив.

А ви помітили, що я тут декілька років?

Ні. Та мені це не цікаво. Все ж таки, Ви дасте відповідь на мої питання?

Без питань, тільки НЕ ЗАБУДЬТЕ написати, що це реклама
Для себе виділив багаточасність, суміщення режимів і подобається якість. Це моя думка, можете з нею не погоджуватися
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Rick_Deckard


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 1352


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 18:20:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А як Ви використовуєте суміщення режимів? Багаточастотність на яких грунтах та по яких цілях допомагає? Дякую за відповідь.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Rick_Deckard


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 1352


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 18:49:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Отже, немає в цього товариша ні Рутуса, ні іншого МД. Скоріш за все і ніколи не було. Не розумію, навіщо поляки ТАКИМ чином роблять собі рекламу. Як на мене, то тільки відраза від МД. Робимо висновки, колеги!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Volodymyr43


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2021
Сообщения: 28


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 19:07:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rick_Deckard писал(а):
А як Ви використовуєте суміщення режимів? Багаточастотність на яких грунтах та по яких цілях допомагає? Дякую за відповідь.


Використовую суміщення коли грунт неоднорідний. А багаточастотність мені допомагає на високомінералізованих грунтах знаходити як правило мілкі речі.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client513871


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.10.2017
Сообщения: 837


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 19:46:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rick_Deckard писал(а):
Робимо висновки, колеги!
Выводы, думаю, давно все коллеги сделали. Как только увидели, что массово говно-блоггерам начали рутусы раздавать, так сразу и ясно стало, что это за гальмо. Я не знаю ни одного копаря, который бы себе КУПИЛ рутус. Только вот те подаренные для рекламирования у говно-блогеров, больше ни у кого их нету и не будет.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Rick_Deckard


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 1352


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 19:48:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Client513871 писал(а):
Rick_Deckard писал(а):
Робимо висновки, колеги!
Выводы, думаю, давно все коллеги сделали. Как только увидели, что массово говно-блоггерам начали рутусы раздавать, так сразу и ясно стало, что это за гальмо. Я не знаю ни одного копаря, который бы себе КУПИЛ рутус. Только вот те подаренные для рекламирования у говно-блогеров, больше ни у кого их нету и не будет.

Ну мой друг из команды купил. Через несколько выездов выругался нецензурно и вернулся к старому Т2.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы